ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
SIRALAMA
5 ürün
Altın Ay Taşı Yüzük
Altın Ay Taşı Yüzük
2.388 TL

%20 İndirimli Fiyatı

1.910 TL

Altın Ay Taşı Yüzük
Altın Ay Taşı Yüzük
2.441 TL

%15 İndirimli Fiyatı

2.075 TL

Altın Ay Taşı Kolye
Altın Ay Taşı Kolye
3.494 TL

%20 İndirimli Fiyatı

2.796 TL

Altın Ay Taşı Kolye
Altın Ay Taşı Kolye
4.155 TL

%20 İndirimli Fiyatı

3.324 TL

Altın Ay Taşı Kolye
Altın Ay Taşı Kolye
4.193 TL

%20 İndirimli Fiyatı

3.355 TL

Göz Alıcı Ay Taşı Ürünleri ve Şık Modeller Altınbaş Farkıyla Sizlerle!

Romalıların etkin bir şekilde kullandığı ay taşı, Altınbaş’ın özgün tasarım dokunuşları ile buluşarak göz kamaştırıcı tasarımlar eşliğinde mücevherler üzerinde sizlere sunuluyor. Ay yüzeyi gibi mavi ışıltılar saçan ve dış görünümü ile herkesi büyüleyebilen ay taşı koleksiyonlarında her yaştan kadının zevkine hitap edebilecek birbirinden özgün tasarımlı mücevherler sizleri bekliyor.
 
Şifalı olduğuna da inanılan ay taşının üzerinde yer aldığı mücevherler, negatif duygulardan ve düşüncelerden arınma sağlayacak. Duygusal dengenizi bulabilmenizi sağlayan ve aynı zamanda sevgililerin de aralarındaki bağı güçlendiren ay taşı koleksiyonunda mücevherler ile sizler de stilinizi günün her anında canlı tutabilirsiniz.
 
Klasik hediyelerden uzak durmak isteyen kişilerin de sık sık tercih ettiği ay koleksiyonundaki mücevherler Altınbaş güvencesi ile sizlerle buluşuyor. Hediye ettiğiniz kişinin kullandığı her an sizi hatırlayabileceği mücevherleri özel günlerinizin daha da özel ve daha da anlamlı hale gelebilmesi için tercih edebilirsiniz.
 
Spor, klasik ve alternatif gibi pek çok farklı giyim stiline uyum sağlayabilen ve modern tasarım dokunuşları ile hayat bulan ay taşı koleksiyonunda her kadının severek kullanabileceği özgün tasarımlı mücevherler yer alıyor. Altınbaş’ın online alışveriş mağazasından veya dilerseniz Altınbaş mağazalarından sahip olabileceğiniz özgün tasarımlı mücevherler ile kendinizi ya da sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz. Altınbaş imzalı ay taşı koleksiyonu parçalarını inceleyerek sizler de kendiniz ya da sevdikleriniz için uygun olan mücevherlere sahip olabilirsiniz.