ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA

Fotoğraflı Alyanslar

Altınbaş
Toplam 9 ürün var.

Göz Alıcı Fotoğraflı Alyanslar ve Şık Modeller Altınbaş Farkıyla Sizlerle!

Alyans modelleri hem erkekler hem de kadınlar için dizayn edilen en anlamlı mücevherler arasında yer almaktadır. Nişan ve nikahı temsil eden bu yüzükler kalbinizin bir diğer yarısı olan insan ile aranızdaki bağı en romantik ve naif şekilde temsil eder. Altınbaş’ın alyans tasarımları arasında yer alan portre alyans yüzükler ise, hayatınızı paylaşacağınız kişinin fotoğrafını alyansınızda sürekli yanınızda taşıyabilmenizi sağlar. 
 
Ömür boyu bağlılığınızı simgeleyebileceğiniz portre alyans yüzükleri ikili olarak tercih ettiğiniz zaman alyansınızın içerisinde fotoğraflarınızın yer aldığı alyanslara sahip olabilirsiniz. Ayrıca tek olarak da tercih edebileceğiniz portre alyans yüzük modelleri ile evlilik tekliflerinizi daha özel ve anlamlı bir hale getirebilirsiniz. 
 
Altınbaş’ın özgün ve ışıltılı tasarımları ile geliştirilen portre alyans yüzükler için seçtiğiniz ve istediğiniz fotoğrafınızı belirtmeniz yeterlidir. Fotoğraflarınız tamamen canlı renkler ile yüzüğünüze uygulandıktan sonra sizlere sunulur. Günün her anında hayatınızı paylaştığınız kişinin fotoğrafının içerisinde yer alacağı alyanslar son derece romantik bir tasarıma sahiptir.
 
Altınbaş portre alyans yüzükleri ile sevdiklerinizin günün her anında sizin yanınızda olur. Stilinize uyum sağlayabilecek şekilde Altınbaş tarafından tasarlanan estetik alyanslar en uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Nişanlanmaya ya da evlenmeye karar verdiyseniz ve alyans modelleri arasından seçim yapamadıysanız, Altınbaş’ın en özel portre alyans yüzük tasarımlarına sizler de göz atabilirsiniz. En uygun fiyat seçeneklerine sahip olan portre alyans yüzükleri ile sevdiğiniz kişiyle aranızda ömür boyu sürecek güçlü bağların temellerini en romantik ve anlamlı şekilde atabilirsiniz.
Devamını Oku