ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA

Horoscope

Altınbaş
Toplam 6 ürün var.

Altınbaş, 12 burcu sembolize ettiği Horoscope koleksiyonunda; her bir burç için özel tasarımlar sunuyor. Her burcun, farklı stil eğilimleri ve renk tercihleri olmasından yola çıkan koleksiyon; burçlara göre değişen karakteristik özellikleri mücevherlerin büyülü dünyası ile anlatıyor. Her bir burcun, yaşam için derin anlamlar içermesinden yola çıkan marka, kişiselleştirilmiş mücevher akımının da öncü isimlerinden biri olmaya burç koleksiyonu ile birlikte devam ediyor.

Burçların özel dünyasına, özel taşlar ve mücevherler ile romantik bir dokunuş yapan Altınbaş, 12 burcun özelliklerini mücevher tutkunlarına sunuyor.

Koç burcunun pembe mercan taşı; olumsuzlukları ve olumsuz enerjiyi ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Boğa burcunun zümrüt; güven, huzur, ahenk, uyum sağlar. İkizler burcunun yeşil turmalin; negatif kutuplara sahip bir taştır. Duygusal aşırılıklardan arınarak dengelenmenizi kolaylaştırır. Yengeç burcunun pembe turmalin;  kalbinize ağır gelen duyguların ve düşüncelerin yükünün hafiflemesine destek olur. Aslan burcunun mavi topaz;  kuvvetli ve güçlü şifalı taşlardan biridir. Bolluk ve bereket getirdiğine inanılır. Başak burcunun sitrin; başarı getirici olduğuna inanılan bir taştır. Terazi burcunun ametistnazara karşı koruma sağladığı kabul edilir. Negatif elektrik yükü taşıdığından dolayı; bedendeki fazla elektrik yükünü azaltarak beyin gücünü yükseltir. Akrep burcunun yakutruhsal gelişim ve mutluluk duygularını artırır. Yay burcunun safirinancı güçlendirerek kişiye güven verir. Oğlak burcunun garnetpozitif enerjisi damarlar için faydalıdır. Kova burcunun akuamarin;  sinirleri yatıştırıcı özelliğe sahiptir. Balık burcunun firuzesadakat ve dostluğun taşıdır.

Altınbaş, burçlara özel hazırladığı renkli koleksiyonu ile, kendini stili ile yansıtmayı seven, şehirli ve modern kadınları hedefliyor. Altınbaş’ın 12 burcu özel olarak sembolize ettiği tasarımları ile Altınbaş Horoscope mücevher tutkunlarını bekliyor. 

Devamını Oku