ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Facebook SignIn
Google SignIn
PARLAYAN BİR KARİYER İÇİN DOĞRU TERCİH ALTINBAŞ MÜCEVHERAT 
 
ALTINBAŞ'LI OLMA KÜLTÜRÜMÜZ
 
İNSAN KAYNAKLARI STRATEJİMİZ
 
Altınbaş İnsan Kaynakları stratejimiz; Yetenekli, şirketine bağlı, Altınbaş değerlerini benimsemiş verimli bir işgücüne sahip olmaktır.
 
İNSAN KAYNAKLARI VİZYONUMUZ
 
Altınbaş'ın stratejik hedeflerine ulaşması  ve sektördeki liderliğini sürdürebilmesi için, organizasyonun bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlarını analiz etmek, güvenilir, hızlı hareket eden ve proaktif bir organizasyonel yapıyı sağlamak, bu ihtiyaçlara en uygun insan kaynağını geliştirecek sistemleri kurmaktır.
 
İNSAN KAYNAKLARI MİSYONUMUZ
 
Hedef ve stratejilerimiz ile uyumlu olarak çağdaş İnsan Kaynakları uygulamalarının hayata geçirilmesini, ihtiyaçlar paralelinde uzmanlaşmış kadroların istihdamını sağlamak ve geleceğin kadrolarının yetiştirilmesi için gerekli planlama ve uygulama faaliyetlerini yürütmek, etkinlik ve verimliliği sağlayacak yapılanma ve iş süreçlerinin uygulanmasını sağlamak.
 
TEMEL DEĞERLERİMİZ
 
Tüm faaliyetlerimizde "önce insan" ilkesini temel değer olarak kabul ederiz.
İlişkilerimizde karşılıklı sevgi, saygı ve güven ortamına önem veririz.
Lider konumda kalabilmek için farklılaşma ve sürekli yenilenmeyi temel ilke kabul ederiz
Ekip çalışmasının önemine inanırız
Müşteri ve pazar odaklı düşünürüz
Müşterilerin ve çalışanların memnuniyetine önem veririz
Çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimine önem veririz.
Sonuç odaklı düşünürüz.
Başarıya giden yolun özverili ve disiplinli çalışmaktan geçtiğine inanırız. Bu doğrultuda, Altınbaş’ta varlık gösteren, konusunda uzman olan tüm çalışanlarımızın   gelişimi ve ailemize yeni katılacak olan uzman personellerinin, Altınbaş değerlerini benimsemesi için Altınbaş Akademi ile eğitim ve gelişim faaliyetlerimizi sürdürürüz. 
 
DEPARTMANLARIMIZ
 
Altınbaş bünyesindeki, mevcut tüm görevler içerik, bilgi ve beceri gerekliliğine göre departmanlara ayrılmıştır. Bu departmanlar;
 
·  Alım Departmanı
 
·  Bilgi İşlem Departmanı
 
·  Denetim Departmanı
 
·  İdari İşler ve Gümrükleme Departmanı
 
·  İnsan Kaynakları ve Eğitim Departmanı ( Altınbaş Akademi )
 
·  İnternet Teknolojileri ve E-Ticaret Departmanı
 
·  İş Geliştirme ve Kiralama Departmanı
 
·  Kurumsal İletişim ve Pazarlama Departmanı
 
·  Mali İşler ve Finans Departmanı
 
·  Perakende Yönetimi ve Satış Departmanı
 
İŞE ALIM UYGULAMALARIMIZ
 
İşe alım uygulamalarımız yetkinlik modelimizde yer alan özelliklere göre yapılmaktadır. Adaylarımızın pozisyonlara uygunluğu yaptığımız mülakatlar ve test vb. uygulamalarla değerlendirilmektedir.
 
ÜCRETLENDİRME
 
Ücret kademelerimiz, güncel piyasa eğilimlerini yansıtabilmek ve personelin artan performansını değerlendirmek amacıyla düzenli olarak gözden geçirilmektedir. Piyasa koşulları ve şirket içi dengeler göz önünde bulundurularak, eşit işe eşit ücret uygulanması esastır. Çalışanlarımıza yılda 12 maaştan oluşan (yıllık) ücret politikası uygulanmaktadır. Belirlenmiş şirket politikaları çerçevesinde, yılda 1 (bir) kez Ocak ayında piyasa konumlandırması ile kişisel ve takım performans sonuçları dikkate alınarak ücret artışı yapılmaktadır.
 
PERFORMANS DEĞERLENDİRME
 
Performans değerlendirme sistemimiz, yılda 1 kez uygulanan ve yıl içinde de gelişimi izlenen hedef ve yetkinlik odaklı bir sistemdir. Şirketimizin vizyon-misyon ve stratejilerinin oluşturulması ve gerçekleştirilmesinde, çalışanlarımızın bireysel katkılarını görmelerini sağlamak, çalışanlarımıza verilen hedeflerin şirketimiz hedefleriyle örtüşmesi, hedeflerimizin gerçekçi olması ve karşılıklı güvene dayanması sistemimizin esasını oluşturmaktadır.
 
KARİYER YÖNETİMİ
 
Genel müdürlük ve mağazalarımızda çalışanlarımızın kariyer planı; performans değerlendirme sistemi, ilgili pozisyon için yapılandırılan kariyer planı ve eğitim gelişim süreçleri ile desteklenerek belirlenmektedir. Yılda 1 kez yapılan performans değerlendirme sürecinde, çalışanın potansiyeline ilişkin değerlendirmeler de göz önünde bulundurulur.
 
EĞİTİM  & GELİŞİM
 
Altınbaş  Akademi : Kurumsal Öğrenme için Güçlü bir Model...
 
En büyük sermayemizin insan olduğunu düşünerek, bu sermayeye ne kadar çok yatırım yaparsak geri dönüşünün o kadar çok olacağı kanaatindeyiz. Bu nedenle, Altınbaş'ta, yüksek performansı destekleyecek çalışan gelişimini esas alan bir eğitim ve gelişim sistemini esas almaktayız.
 
Altınbaş Akademi eğitimleri; proaktif  ve merkezi bir yapı altında toplanmış, ihtiyaca yönelik hazırlanmış eğitimlerden oluşan, Altınbaş  iş stratejisi ile bağ kurmuş bilgiler içeren, orta ve uzun vadeli hedeflere yönelik  eğitim programları ile yaşam boyu öğrenmeyi hedefleyen eğitimlerden oluşur.
 
Böylece Altınbaş Akademi,  Altınbaş kültürünün gelişimine destek veren eğitimi, çalışma yaşamının bir parçası haline getirir.
 
KARİYER FIRSATLARI
 
Başvurularınızı web sitemiz iş başvuru bölümündeki CV gönderimi alanından gerçekleştirebilir ayrıca ik@altinbas.com adresine mail olarak iletebilirsiniz.