ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Facebook SignIn
Google SignIn
Filtreler
Toplam 9 ürün var.

22 Ayar Altın Bilezik

34.647 TL

22 Ayar Altın Bilezik

40.012 TL

YENİ

Altın Kelepçe Bilezik

53.146 TL

22 Ayar Altın Bilezik

57.375 TL

YENİ

Altın Kelepçe Bilezik

62.000 TL

YENİ

22 Ayar Altın Bilezik

74.421 TL

22 Ayar Altın Bilezik

91.335 TL

YENİ

22 Ayar Altın Bilezik

104.786 TL

22 Ayar Altın Bilezik

126.536 TL

En Şık Kaburga Bilezik Modelleri Altınbaş'ta!

Moda rüzgarlarına her daim direnmeyi başaran ve altın bilezik kavramına görkemli bir boyut kazandıran kaburga model bilezikler sizi şıklığa davet ediyor. Antik çağlardan günümüze uzanan kaburga deseni, Altınbaş dokunuşuyla modern ve bir o kadar da çekici bir duruş kazanıyor. Altının göz alıcı pırıltısı ise bileziklerin albenisini zirveye taşıyor!

Asırlardır zarafeti ve ihtişamı sembolize eden altın kaburga bilezikler, geçmişten bugüne kadar her daim aksesuar tasarımları arasında kendine bir yer edinmiştir. Bu pırıltılı miras, altının büyük bir ustalıkla kullanılması sayesinde yıllara meydana okumaya devam ediyor. Her bir halkası farklı bir öyküyü anlatan, halkaların buluşma noktası ise yaşamların kesişmesini sembolize eden bu tasarımlar taşıdığı derin anlamla da beğeni topluyor.

Güçlü, zarif, tutkulu ve ihtişamla adeta dans eden kadınların ortak tercihi olan kaburga bilezik modelleri, aksesuar modasına asla yenik düşmeyecek aksesuarlardan biridir. Bu eşsiz bilezikler sevdikleriniz için harika bir hediye olabilir. Doğum günü, anneler günü, sevgililer günü, evlenme yıl dönümü ya da yılbaşı hediyesi olarak hiç tereddüt etmeden kaburga model bilezik seçimi yapabilirsiniz. Düğün ve nişan hediyesi olarak da tercih edilebilir. 

Kaburga Bilezik Nedir?

Kaburga altın bilezik, adını kaburgaya benzeyen hatlarından alan ve karakteristik özelliği ihtişamlı duruşu olan bir bilezik türüdür. Kaburga kelepçe bilezik olarak da adlandırılan bu aksesuarlar oldukça zarif bir görünüm sergiler.

Kaburga Bilezik Fiyatları Nelerdir?

Tercih edilen modele göre kaburga bilezik fiyatları değişir. Bilezikte kaç gram altının kullanıldığı, işçilik gibi unsurlar fiyatların değişmesinin nedenleridir. Altınbaş olarak sizlere her daim en uygun fiyatları sunmaya özen gösteriyoruz.

Kaburga Bilezikte İşçilik Var Mıdır?

Evet, 22 ayar kaburga bilezik ve 14 ayar kaburga bilezik modelleri son derece ince bir işçilikle üretilir. Bu bileziklerde özellikle parçaların birleştiği yerlerdeki estetik duruş, sadece titiz ve usta bir işçilikle elde edilebilir.

Kaburga Bilezik Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Altının gerçek olduğundan emin olunması için sadece güvenilir platformlardan alışveriş yapılmalıdır. İşçilik kalitesi son derece önemlidir ve altın kaburga bileziklerin kullanım ömrünü belirleyen unsurlardan biridir. Bileziğin çapı, kullanacak kişinin bilek ölçüsüne uygun olmalıdır.