ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA

Mana

Altınbaş
Toplam 9 ürün var.

Göz Alıcı Mana Ürünleri ve Şık Modeller Altınbaş Farkıyla Sizlerle!

Anadolu kilim desenlerinde yer alan önemli sembollerin yer aldığı Altınbaş Mana koleksiyonunda elibelinde, nazar, göz ve bereket temaları gibi pek çok farklı tema yer almaktadır. Selçuklular döneminde de büyük bir önem taşıyan bu sembollerin üzerinde yer aldığı mücevher tasarımlarını kendiniz ya da sevdikleriniz için tercih edebilirsiniz.
 
Motiflerin içerisine gizlenmiş anlamlar sayesinde günün her anında kendinizi daha rahat, şık ve özel hissetmeye başlayabilirsiniz. Sevdiğiniz birini korumak istiyorsanız ve hayatınızda sizin için özel olduğunu ona hissettirmek istiyorsanız göz motifinin yer aldığı modellere de bakabilir; aynı şekilde bereket ve nazara karşı koruyucu özelliği olduğuna inanılan farklı motiflere de göz atabilirsiniz.
 
Kendiniz için de sahip olabileceğiniz en özel Altınbaş Mana koleksiyonu tasarımları sayesinde stilinize farklı bir duruş kazandırabilirsiniz. Aksesuarların sizin için anlamlı olması gerektiğini düşünüyorsanız ve gün içerisinde üzerinde manevi değeri yüksek aksesuarlar kullanmayı seviyorsanız Altınbaş Mana koleksiyonunu sizler de incelemeye başlayabilirsiniz.
 
Stilinde kendi karakter özelliklerine yer vermek isteyen ve tamamen kendine özel stiller ortaya koymaya özen gösteren kişilerin en beğendiği Altınbaş tasarımları arasında bulunan Mana koleksiyonu tasarımları arasında her yaştan kadının zevkine hitap edebilecek özgün tasarımlı modeler yer almaktadır. Gündelik kullanımlara uyum sağlayabilen Altınbaş Mana koleksiyonu tasarımlarını aynı zamanda özel gün ve davetlerinizde de kullanarak farklı tarzınız ile ön plana çıkmayı başarabilirsiniz.
Devamını Oku