ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Filtreler
10 ürün

YENİ

Altın Zincir Göz Kolye

16.245 TL

%21 İndirimli Fiyatı

12.833 TL

YENİ

Altın Zincir Kutup Yıldızı Kolye

13.983 TL

%23 İndirimli Fiyatı

10.767 TL

YENİ

Altın Zincir Kutup Yıldızı Bileklik

8.223 TL

%29 İndirimli Fiyatı

5.838 TL

YENİ

Altın Zincir Kalp Kolye

13.926 TL

%23 İndirimli Fiyatı

10.723 TL

YENİ

Altın Zincir Yıldız Kolye

15.466 TL

%21 İndirimli Fiyatı

12.218 TL

YENİ

Altın Zincir Yıldız Bileklik

8.612 TL

%29 İndirimli Fiyatı

6.114 TL

YENİ

Altın Zincir Kilit Kolye

15.632 TL

%21 İndirimli Fiyatı

12.349 TL

YENİ

Altın Zincir Kilit Bileklik

9.122 TL

%29 İndirimli Fiyatı

6.476 TL

YENİ

Altın Zincir Göz Bileklik

9.729 TL

%29 İndirimli Fiyatı

6.907 TL

YENİ

Altın Zincir Kalp Bileklik

9.070 TL

%29 İndirimli Fiyatı

6.440 TL

Moduna Ayak Uyduran Tasarımlar Seninle: Altınbaş Mood Koleksiyonu

mood koleksiyonuBiz nasıl hayatın akışına ayak uyduruyorsak Altınbaş’la stilimiz de modumuza ayak uydurabili. Spor ya da şık. Gündüz ya da gece. Evde ya da davette. Hafta sonunda ya da ofiste. Altınbaş Mood koleksiyonu ile tek bir kolye farklı zamanda seninle. Modumuz neyse Altınbaş hayatın her anında bizimle….

Altınbaş, modunuza uygun tasarımlarla sizlerle bir araya geliyor. Hayata geçirdiği her tasarımıyla büyük bir ilgi gören, mücevher alanındaki tüm tecrübesini ve uzmanlığını sergileyen Altınbaş, modunuzu yükseltebilecek tasarımları sizlere sunuyor. Özel günler ve gecelere uygun olan ürünlerin yanı sıra gündelik hayatınızda da kullanabileceğiniz birçok tasarım bulabilirsiniz.
 
Altınbaş Mood Koleksiyonu, her tarza ve moda uyum sağlayabilecek parçalarla şekilleniyor. Günün her anındaki kullanıma uygun olabilecek şekilde tasarlanan seçenekler arasında kendinizi pozitif hissedebileceğiniz seçenekler yer alıyor. Hayatınıza renk kazandırabilecek tasarımlar Altınbaş dünyasında sizleri bekliyor.
 
Modunuzu yansıtabileceğiniz ve karakterinizin sırlarını dışarıya yansıtabileceğiniz parçaları evde ya da özel davetlerde kullanabilirsiniz. Kendinizi ve modunuzu en şık şekilde ortaya çıkarabileceğiniz Altınbaş imzalı mücevherler, her yaştan kadının tarzına hitap etmeyi başarıyor.
 
Modası asla geçmeyen zamansız seçeneklerin yer aldığı Altınbaş Mood koleksiyonu seçeneklerine göz atarak sizler de uzun yıllar boyunca şık bir şekilde kullanabileceğiniz mücevherlere sahip olabilirsiniz. Her biri farklı ve geniş kullanım alanına sahip olan eşsiz tasarımlar sayesinde girdiğiniz her ortamda tarzınızı en iyi şekilde vurgulayabilmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Spor, klasik ve alternatif stillere uyum sağlayabilecek tasarımların yer aldığı Altınbaş Mood Koleksiyonu, yeni nesil tasarımların yer aldığı en beğenilen özel koleksiyonlar arasında yer alıyor.
 
Klasik tasarımların yenilikçi bir bakış açısıyla yeniden yorumlandığı Mood Koleksiyonu parçalarını isterseniz sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. En değerli ve anlamlı hediyeler arasında bulunan mücevherler ile özel günlerinizi taçlandırabilirsiniz. Özel anlarınızın bir ömür boyu hatırlanabilmesini sağlayabilecek etkiye sahip mücevherleri sevdiklerinize hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz.
 
Kendinizi keyifsiz hissettiğiniz bir an gözünüze takılabilecek ufak bir detayın yüzünüzü gülümsetebileceğini ve sizi pozitif hissettirebileceğini asla unutmamalısınız. Sıradan günlerinizi daha farklı ve keyifli bir hale getirebilecek Mood Koleksiyonu tasarımları, en şık şekilde modunuza eşlik ediyor.
 
Modaya uyumlu stiller oluşturmaktan hoşlanıyor ve özgün mücevherler kullanmaktan hoşlanıyorsanız Altınbaş Mood Koleksiyonu seçeneklerine göz atabilirsiniz. Mücevher koleksiyonunuza büyük bir renk katabilecek olan tasarımların günün her anında size ve stilinize eşlik etmesine izin vererek kendinizi iyi hissetmeye başlayabilirsiniz.