ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Filtreler
1 ürün

Altın Kolye

17.677 TL

Göz Alıcı Mühür Ürünleri ve Şık Modeller Altınbaş Farkıyla Sizlerle!

mühür koleksiyonuYenilikçi ve özgün tasarımlarıyla büyüleyen Altınbaş, Osmanlı döneminin görkemli ve zarafetli duruşunu modern bir yorumla Mühür koleksiyonunda sizlerle paylaşıyor. Dünden bugüne ulaşan kültürün temellerinin atıldığı zamanlardan gelen Mühür koleksiyonu, Altınbaş dokunuşlarıyla sizler için özel olarak tasarlanıyor.
 
Osmanlı Mühürleri, eski zamanların Hat yazı sanatının en ince ve zarif yapısını taşıyan özgün duruşlarıyla, dönemi en iyi şekilde yaşatmanızı sağlıyor. Zamanın sanat estetiğini yansıtabilen mücevherler usta bir işçilik ile işlenmiş, tarihten taşıdığı izlerle manevi değeri yükselen değerli tasarımları sizlere sunuyor. Eski zamanların Hattat Yazı Sanatının ince ve zarif yapısını taşıyan mühürler, dönemi yaşatır ve zamanın sanat anlayışını yansıtır.
 
Altınbaş Osmanlı Mühür koleksiyonundaki mücevherler, güçlü ve sıra dışı gözükmek isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Tasarımındaki her bir detayın son derece ayrıntılı bir şekilde ele alındığı özel Mühür koleksiyonuna ait parçalar manevi değere önem veren ve tarzınızı en anlamlı şekilde oluşturmak isteyenlerin gözdesi oluyor.
 
Zamansız mücevher tasarımlarını sizlere sunan Altınbaş Mühür koleksiyonu, Osmanlı döneminin izlerini taşıyan değerli mücevherler ile stilinizi en iyi şekilde tamamlayabilmenizi sağlıyor. Altınbaş’ın özenli ve titiz işçiliğinden geçen parçalar ışıltılı duruşlarıyla görenleri büyülüyor.
 
Geleneksel ve yenilikçi tasarım dokunuşlarının bir arada kullanıldığı mücevherleri ister özel davetlerde isterseniz günlük hayatınızda kullanabilirsiniz. Tarihi ve geleneksel hissi en iyi şekilde tarzınızda taşıyabileceğiniz mücevherler her yaşa uyum sağlıyor.
 
Sevdiklerine kalıcı ve manevi değeri yüksek hediyeler sunmak isteyenler de Altınbaş’ın Mühür koleksiyonundaki mücevherleri tercih ediyor. Doğum günü, sevgililer günü, evlilik yıldönümü ve anneler günü gibi özel anlarda tercih edebileceğiniz mücevherler ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.
 
Keskin işlemeler, göz alıcı tasarım detayları, görkemli duruşları ve sıra dışı duruşlarıyla ilgi odağı olan Mühür koleksiyonundaki her bir parça ömür boyu üzerinizden çıkarmak istemeyeceğiniz özgün tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Yer aldığınız tüm ortamlarda kendi yarattığınız anlamlı ve özel stilinizle öne çıkabileceğiniz mücevherler şık ve doğru stillerin en önemli tamamlayıcılarından oluyor.
 
Altınbaş imzalı en beğenilen koleksiyonlar arasındaki Mühür koleksiyonu, stilinde farklılık hissetmek isteyenler için vazgeçilmez oluyor. Tarih tutkunlarının mücevher koleksiyonlarına eklemekten büyük bir keyif duyacağı parçalar tarihten taşıdığı izlerle sizleri Altınbaş’ta bekliyor.

Birbirinden şık koleksiyonlar arasından size en uygun altın kolye, pırlanta yüzük ve pırlanta kolye modelleri ile tanışmak için Altınbaş mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.