ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA

ERKEK

Altın Erkek Yüzükleri

Altın Erkek Yüzükleri

Altın Erkek Kolyeleri

Altın Erkek Kolyeleri

Altın Erkek Bileklikler

Altın Erkek Bileklikler

Altın Erkek Küpeleri

Altın Erkek Küpeleri

22 Ayar Altın Erkek Yüzükleri

22 Ayar Altın Erkek Yüzükleri

Kol Düğmeleri

Kol Düğmeleri

Tesbih Modelleri

Tesbih Modelleri

Pırlanta Kol Düğmeleri

Pırlanta Kol Düğmeleri

Yaka İğneleri

Yaka İğneleri

Pırlanta Erkek Yüzükleri

Pırlanta Erkek Yüzükleri

Erkek Kol Saatleri

Erkek Kol Saatleri

En Şık Erkek Ürünleri Eşsiz Modelleri İle Altınbaş'ta!

Tarzına düşkün ve stil sahibi olan erkekler de her alanda tercih edebilecekleri aksesuarlar için Altınbaş’ı tercih ediyorlar. Doğru bir stil yakalayabilmenin, ihtiyaçların karşılanabilmesinin ve daha şık kombinlerin oluşturulabilmenin anahtarı olan erkek aksesuar modelleri Altınbaş dünyasında sizleri bekliyor. Erkeklerin günün her anında kullanabilecekleri kolye, yüzük, bileklik, küpe, kol düğmesi, tesbih ve kol saati gibi pek çok farklı aksesuar modeli sizler için Altınbaş’ın yeni koleksiyonlarında yer alıyor.
 
Dış görünümüne özen gösteren erkeklerin günün her anında kullanabileceği değerli mücevherleri ve aksesuarları sizlere sunan Altınbaş sayesinde sizler de hayal ettiğiniz stiline kavuşabilirsiniz. Spor, klasik ve alternatif giyim stillerine uyum sağlayabilen erkek aksesuar modelleriyle girdiğiniz her ortamda stilinizi vurgulamaya başlayabilirsiniz.
 
Sadece kadınları değil, erkekleri de düşünerek tasarımlarına yön veren Altınbaş güvencesi ile sahip olabileceğiniz birbirinden özgün tasarımlı aksesuarlar sayesinde kıyafetlerinizi en doğru şekilde tamamlayabilirsiniz. Erkeklerin kombinlerini tamamlayabilecekleri ve hayat kurtarıcı özellikleri olan aksesuarlar Altınbaş’ın yenilikçi ve özgün tasarım dokunuşları ile hayat bularak sizlere sunuluyor.
 
Sevdiklerinize hediye olarak da sunabileceğiniz erkek aksesuar modelleri arasında her yaştan ve stilden erkeğe hitap edebilecek eşsiz duruşa sahip aksesuar modelleri yer alıyor. Özel günlerde sevdiklerinize kalıcı ve anlamlı bir hediye sunmak isterseniz veya kendi stilinizi ortaya çıkartmak isterseniz sizler de Altınbaş’ın erkek aksesuar ürünlerine göz atabilirsiniz.
Devamını Oku