ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA

En Şık Erkek Ürünleri Eşsiz Modelleri İle Altınbaş'ta!

Tarzına düşkün ve stil sahibi olan erkekler de her alanda tercih edebilecekleri aksesuarlar için Altınbaş’ı tercih ediyorlar. Doğru bir stil yakalayabilmenin, ihtiyaçların karşılanabilmesinin ve daha şık kombinlerin oluşturulabilmenin anahtarı olan erkek aksesuar modelleri Altınbaş dünyasında sizleri bekliyor. Erkeklerin günün her anında kullanabilecekleri kolye, yüzük, bileklik, küpe, kol düğmesi, tesbih ve kol saati gibi pek çok farklı aksesuar modeli sizler için Altınbaş’ın yeni koleksiyonlarında yer alıyor.
 
Dış görünümüne özen gösteren erkeklerin günün her anında kullanabileceği değerli mücevherleri ve aksesuarları sizlere sunan Altınbaş sayesinde sizler de hayal ettiğiniz stiline kavuşabilirsiniz. Spor, klasik ve alternatif giyim stillerine uyum sağlayabilen erkek aksesuar modelleriyle girdiğiniz her ortamda stilinizi vurgulamaya başlayabilirsiniz.
 
Sadece kadınları değil, erkekleri de düşünerek tasarımlarına yön veren Altınbaş güvencesi ile sahip olabileceğiniz birbirinden özgün tasarımlı aksesuarlar sayesinde kıyafetlerinizi en doğru şekilde tamamlayabilirsiniz. Erkeklerin kombinlerini tamamlayabilecekleri ve hayat kurtarıcı özellikleri olan aksesuarlar Altınbaş’ın yenilikçi ve özgün tasarım dokunuşları ile hayat bularak sizlere sunuluyor.
 
Sevdiklerinize hediye olarak da sunabileceğiniz erkek aksesuar modelleri arasında her yaştan ve stilden erkeğe hitap edebilecek eşsiz duruşa sahip aksesuar modelleri yer alıyor. Özel günlerde sevdiklerinize kalıcı ve anlamlı bir hediye sunmak isterseniz veya kendi stilinizi ortaya çıkartmak isterseniz sizler de Altınbaş’ın erkek aksesuar ürünlerine göz atabilirsiniz.
 
Altınbaş'ın birbirinden şık gümüş erkek yüzük , gümüş erkek bileklik , yaka iğnesi , gümüş erkek tesbihler gibi farklı aksesuar modelleri ve çeşitleri için Altınbaş mağazaları ile tanışabilirsiniz.
 
1. Kol Düğmesi Nasıl Takılır?
Kol düğmesi takmak için uygun olan gömleklerde manşet uçlarını bir araya getirerek, düğmeyi ilikten geçirip kilitlemelisiniz. Ancak aksesuarın ön yüzünün dış tarafa geldiğinden emin olmalısınız. Düğmeli gömlekler için özel olarak tasarlanan kol düğmeleri bulunur. Kol düğmesinin altında yer alan kancayı gömlek düğmesine yerleştirmeniz yeterli olur.
 
2. Erkek Yüzük Hangi Parmağa Takılır?
Bekar bir erkek, işlemeli yüzükleri serçe parmağına takabileceği gibi yüzük parmağına da takabilir. Sade, halka yüzüğü baş parmağınıza ya da yüzük parmağınıza takmanız uygun olur. Alyans kullanımında ise farklılıklar görülür. Nişanlı erkekler alyansı sağ el yüzük parmağına evli erkekler ise sol el yüzük parmağına takar.
 
3. Erkek Kolye Nasıl Takılır?
Gösterişten uzak duran ve sade bir giyim tarzına sahip olan erkekler zincir biçimindeki kolyeleri tercih edebilir. Bu kolyeleri, gömleğin içinde kullanabilirsiniz. Gömlek üzerine düşen erkek kolyeleri için temalı kolye uçları tercih edilebilir. Harf kolyeleri de gerek gömleğin gerekse balıkçı yaka kazakların üzerine takılır.
 
4. Erkek Bileklik Hangi Kola Takılır?
Saat kullanmayı tercih etmiyorsanız bilekliği dilediğiniz kolunuza takabilirsiniz. Kelepçe biçiminde tasarlanan özel bir bileklik seçmişseniz bilekliği, gün içinde en çok hangi kolunuzu kullanıyorsanız o kolunuza takabilirsiniz. Bu sayede bileklik, daha da ön plana çıkar. İnce bilekliği tek başına, daha kalın olan bileklikleri ise saatle birlikte kullanabilirsiniz.
 
5. Tesbih Nasıl Kullanılır?
Genel ve kişisel olmak üzere farklı tespih kullanım biçimleri bulunur. Genel kabule göre tespih, sol el avuç içerisinde, imame de avuca gelecek biçimde tutulur. Daha sonra, tespihin taşları tek tek ve iki el arasında çekilir. Tespihi nasıl rahat ediyorsanız öyle kullanabilirsiniz. Genel kurallara göre tespih, kesinlikle sallanmaz.
 
6. Fildişi Tesbih Nasıl Anlaşılır?
Fildişi tespihlerin yapı malzemesinde ince kanallar bulunur. İnce kanallarda açık kahve renk tonlarını görebilirsiniz. Dikkatle baktığınızda ince kanallardaki renk farkını görebiliyorsanız elinizdeki tespihin gerçek fildişi malzemeden yapılıp yapılmadığını rahatlıkla anlayabilirsiniz. Fakat bazen bahsi geçen kanallar, sadece fildişinin renginde de olabilir. İnce kanal yapısı tespihin fildişi olduğunu gösterir.
 
7. Tesbih Kutusu Nasıl Yapılır?
İnce kesilen elyaf sünger, kutu kapağı olarak kullanılacak malzemenin üzerine silikon tabancası ile monte edilir. Kutunun iç ebatlarını geçen bir kumaş parçası da yine silikon yardımı ile iç kısma yayılır. Tercihe göre tespih kutusunun iç kısmına yumuşaklığı artırmak için elyaf yerleştirilebilir.
 
8. Altın Tesbih Nasıl Anlaşılır?
Altından yapılan bir tespihi anlamak için ağırlık testi uygulayabilirsiniz. Altın tespih imitasyon ürünlere göre daha ağırdır. Aynı zamanda altın bir tespihe mıknatıs yaklaştırdığınızda mıknatıs tespihi çekmez. Eğer tespih 22 ayar ise tok bir sese sahip olur. Düşük ayarlı altından yapılan bir tespihten daha tiz bir ses çıkar.
 
9. Deri Kordonlu Saate Metal Kordon Takılır mı?
Şık olmasından ve bileğe kolay oturmasından dolayı deri kordonlar sıklıkla tercih edilir. Fakat uzun süre aynı kordonu kullanmak istemezseniz deri kordonun yerine metal kordon takarak saatinizi kullanabilirsiniz. Böylece saate farklı bir form ve hava da katmış olursunuz. Fakat bazı saatlerin üretim şekli, kordon değişimine izin vermeyebilir.
 
10. Deri Kordon Kokusu Nasıl Giderilir?
Deri kordona sahip saatlerde koku özellikle terlemeye bağlı olarak ortaya çıkar. Kokuyu gidermek için ise yağ bazlı deri temizleme ürünleri kullanabilirsiniz. Deri kokusunu giderme konusunda en büyük yanlış ise kayışı yıkamak olur. Yıkama yerine, deri kordonu nemli bir bez ile silmeniz gerekir. Hava geçirgenliği olan kordonlar daha az koku yayar.