ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Facebook SignIn
Google SignIn
Filtreler
Toplam 6 ürün var.

Altın Su Yolu Set

ÖZEL FİYAT

46.432 TL

Altın Su Yolu Set

ÖZEL FİYAT

50.606 TL

Altın Su Yolu Set

ÖZEL FİYAT

52.315 TL

Altın Su Yolu Set

ÖZEL FİYAT

55.655 TL

Altın Su Yolu Set

ÖZEL FİYAT

59.709 TL

Altın Su Yolu Set

ÖZEL FİYAT

69.886 TL

Su Yolu Set Modelleri

Suyun akışından doğan enerjiyi dalga dalga aktaran ve su kadar duru görünümüyle beğeni toplayan altın su yolu set modelleri Altınbaş’tan alınır! Her biri kusursuz bir işçilik örneği olan bu benzersiz setler, altının ışıltısını zirveye taşıyor. Sadece özel davetlerde değil günlük hayatta da şıklığınızdan ödün vermemek için kombinlerinizi altın su yolu setlerle taçlandırın.

Kolye, küpe ve bileklikten oluşan su yolu setler, altının özgün ışıltısı ve enerjisiyle çok daha fazla dikkat çekiyor. Suyun akışını, huzurunu ve sükunetini simgeleyen su yolu setler ile stilinizi kolayca harmanlayabilirsiniz. Güzelliğinize dikkat çekebilir ve auranızı ön plana çıkarabilirsiniz.

Altın Su Yolu Set

İtina ile seçilen parçalar ve kusursuz bir işçilikle dizayn edilen altın su yolu set modelleri zamansız aksesuarlardan biridir. Eşsiz zarafeti ile her dönemin aksesuar modasında kendine bir yer bulmayı başarır. Tüm giyim stillerine mükemmel bir uyum sağlar ve bu yönüyle de stil sahibi kadınların favorisidir. Koleksiyonumuz içerisinde altın su yolu aksesuar tasarımlarının en şık versiyonlarını sizlerle buluşturuyoruz.

Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz setler, anlamlı ve unutulmaz bir hediye seçeneğidir. Göz alıcı bir duruş sergilemeleri estetik açıdan da beğeni toplamalarını sağlar. Doğum günü, anneler günü, sevgililer günü, yılbaşı ve evlilik yıldönümü gibi tüm özel günlerde sevdiklerinizi altın ve pırlanta su yolu setlerle mutlu edin!

1. Su Yolu Set Hangi Ürünleri İçeriyor?

Koleksiyonumuzda yer alan altın su yolu set modelleri kolye, küpe ve bileklik içerir. ● Altın Su Yolu Kolye Pırlanta ya da parlak taşların kusursuz dizilimi ile ortaya çıkan zarafeti altın su yolu kolye modellerinde görebilirsiniz. Eşsiz bir ışıltıya sahip olan kolye modelleri sadelikten doğan şıklığı yansıtır. ● Altın Su Yolu Küpe Yüzünüzün güzelliğine vurgu yapması için özel olarak dizayn edilen altın su yolu küpe modelleri, beyaz altın su yolu set içerisindeki en çarpıcı parçalardan biridir. Koleksiyonumuzda sallantılı küpelere sahip set modelleri de bulunur. ● Altın Su Yolu Bileklik Altın su yolu setlerin yıldızı olan bileklikler, kusursuz görünümü ile ellerinizin güzelliğini ön plana çıkarır. Altın su yolu bileklikler tek başına da kullanılabilir.

2. Su Yolu Set Kaç Ayar?

Koleksiyonumuz içerisinde 14 ayar su yolu set modelleri yer alır. Tasarımlar, beyaz altın kullanılarak dizayn edildiğinden eşsiz bir ışıltıya sahiptir.

3. Su Yolu Set Fiyatları Nelerdir?

Tercih edilen su yolu set altın modeline göre fiyatlar değişir. En uygun 14 ayar altın su yolu set fiyatları yıl boyunca geçerlidir.