ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
KARAT ARALIĞI
  • 0.00 - 0.10 ct
  • 0.10 - 0.20 ct
  • 0.20 - 0.30 ct
  • 0.30 - 0.40 ct
  • 0.40 - 0.50 ct
  • 0.50 - 0.60 ct
  • 0.60 ct ve üstü
SIRALAMA
179 ürün
0.35 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük

KAMPANYALI ÜRÜN

0.35 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük
3.290 TL %30
0.23 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük

KAMPANYALI ÜRÜN

0.23 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük
3.390 TL
0.23 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük

KAMPANYALI ÜRÜN

0.23 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük
3.290 TL
0.06 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük

KAMPANYALI ÜRÜN

0.06 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük
1.490 TL
0.08 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük

KAMPANYALI ÜRÜN

0.08 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük
1.590 TL
0.09 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük

KAMPANYALI ÜRÜN

0.09 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük
1.790 TL
0.09 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük

KAMPANYALI ÜRÜN

0.09 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük
1.790 TL
0.30 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük

KAMPANYALI ÜRÜN

0.30 Karat Pırlanta Tektaş Yüzük
3.690 TL

Göz Alıcı Pırlanta Tektaş Yüzükler ve Şık Modeller Altınbaş Farkıyla Sizlerle!

Aşkın en romantik anını yaşatan evlilik tekliflerinin baş aktörü olan tektaş pırlanta yüzükler, dünyada da ender bulunan ve en dayanıklı taşlardan biri olan elmasların özenle işlenerek eşsiz bir pırlantaya dönüşümü ile Altınbaş’ta yeniden anlam kazanıyor. Doğada eşsiz duruşu ile simgelenen tektaş yüzükler özellikle evlilik teklifi, yıldönümü ya da sevgililer günü gibi özel günlerde ve en özel anlarda en nadide ve en ince hediyelerden biri olma özelliğini günümüzde de devam ettiriyor.
 
Naif duruşu ve şıklığı ile göz kamaştıran tek taş yüzükler Altınbaş’ın ince işçiliği ile bir araya gelerek ruhunuzu yansıtan modelleri bir araya getirdi. Altınbaş pırlanta yüzükler her zevke ve her tarza uygun damla, kalp, yuvarlak taş modelleri ve farklı montür seçenekleriyle aşkın zarif ve ince ruhlu halini ortaya koyuyor. Hayranlık uyandıran bu birbirinden eşsiz yüzükler ile ister kendinizi isterseniz de sevdiklerinizi şımartın.
 
Pırlanta tektaş yüzükler ile doğru stiller yaratabilmek için bazı özel detaylara da dikkat etmeniz gerekebilir. Şıklığınızı tamamlayabileceğiniz pırlanta tektaş yüzükleri kombinlerken kullanmayı düşündüğünüz diğer kıyafetlerinizi ve aksesuarlarınızı da göz önünde bulundurmalısınız. Eğer aşırı iddialı ve gösterişli kıyafetler ve aksesuarlar kullanıyorsanız pırlanta tektaş yüzüklerinizi biraz daha sade şekilde tasarlanmış olanlardan tercih etmelisiniz.
 
Stilinizde dengeyi oluşturabilmek ve dikkatlerin sadece tek bir noktaya çekilmemesi için her zaman bu kurala dikkat etmelisiniz. Bunun dışında pırlanta tektaş yüzükleri dilediğiniz şekilde farklı stilleriniz içerisinde kombinleyebilir ve hayalinizdeki stilleri gerçeğe dönüştürmeye başlayabilirsiniz.
 
Farklı karat ve tasarımlarla sizlerle buluşan Altınbaş’ın tektaş pırlanta yüzükleri, zamanın moda anlayışına uygun şekilde ince işçiliklerle hazırlanarak bir araya getirildi. İster keskin ister oval kesimli tektaş yüzükleri tercih edin. İhtişamı ve göz alıcı tasarımlarıyla yeni bir trend oluşturmaya yardım edecek olan Altınbaş tektaş yüzükler güçlü kadınların en nadide aksesuarlarından biri olacak. Siz de eşsiz duruşu ile sizi aşkın büyüsüne doğru çeken tektaş yüzüklerden birini tercih edin ve hem sizin hem de sevdiğiniz kişi için unutulmaz bir deneyim yaşama fırsatı kazanın. En nadide ve en özel parça elmasların işlenmesi ile hazırlanan tek taş yüzükler Altınbaş’ta sizleri bekliyor.
 
Altınbaş’ta sizleri bekleyen pırlanta tektaş yüzükler sonsuza kadar sürecek büyük aşkların simgesidir. Bir ömür boyu parmağınızda taşıyabileceğiniz ve aşkınızın ışıltısını dışarı yansıtan pırlanta tektaş yüzük modelleri ile benzersiz bir stil yakalayabilirsiniz. Deniz mavisi safiri, doğa rengi olan yeşili ve zümrüt yaşı ile kırmızı rengi gibi farklı renkleri olan pırlanta tektaş yüzükleri seçerken genel giyim tarzınıza göre hareket etmeniz yeterlidir.
 
Alternatif, spor ve klasik giyim stillerine uyum sağlayabilen pırlanta tektaş yüzükleri günün her anında tüm stilleriniz ile birlikte kombinleyerek kullanabilirsiniz. Sevgililer günü, anneler günü, doğum günü, evlilik yıldönümü gibi özel günlerde sevdiklerinize armağan edebileceğiniz pırlanta tektaş yüzük modellerini seçerken karat özelliklerine ve karat gibi diğer özelliklerine de dikkat etmeniz gerekebilir.
 
Pırlantaların berraklık özellikleri, pırlantanın içerisindeki belirleyici özelliklerin olup olmadığı durumunu niteler. Taşın iç kısmındaki lekelerin derecesiyle doğru orantılı olan berraklık ölçüsü pırlantalar için son derece önemlidir. Kemerde yer alan lekeler pırlantanın değerini daha az etkilerken, lekelerin farklı açılardan görünür halde olması pırlantanın değerini düşürecektir. Eğer gözle görülür leke olmamasını istiyorsanız “VS2” ya da daha yüksek dereceye sahip olan pırlantalar seçmeniz yeterli olacaktır.
 
Pırlanta tektaş yüzük fiyatları seçeceğiniz modelin tasarım detaylarına göre değişkenlik gösterebilir. Fakat Altınbaş dünyasında sizi bekleyen pırlanta tektaş yüzükler arasında herkesin bütçesine uyum sağlayabilecek birbirinden özgün tasarımlı pırlanta tektaş yüzük modelleri bulunmaktadır. Bütçenize uygun ve moda trendlerine uyumlu şekilde tasarlanan pırlanta tektaş yüzüklere göz atarak sizler de kendi ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olan pırlanta tektaş yüzükleri seçebilirsiniz.
 
Hediye ettiğiniz kişinin sizin için ne kadar değerli ve özel olduğunu hissettiren pırlanta tektaş yüzük modelleri sayesinde özel anlarınızın daha özel olmasını sağlayabilirsiniz. Kadınların gönülden büyük bir tutku ile bağlı oldukları ve asla hayır diyemedikleri en özel mücevherlere sizler de kendiniz ya da sevdikleriniz için sahip olmak isterseniz Altınbaş’ın sizler için bir araya getirdiği bu özel pırlanta tektaş yüzük koleksiyonuna göz atabilirsiniz.