ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Facebook SignIn
Google SignIn
Filtreler
Toplam 7 ürün var.

0.77 Karat Pırlanta Yakut Bileklik

ÖZEL FİYAT

62.092 TL

1.59 Karat Pırlanta Yakut Bileklik

ÖZEL FİYAT

109.825 TL

1.25 Karat Pırlanta Yakut Bileklik

ÖZEL FİYAT

426.827 TL

YENİ

0.52 Karat Pırlanta Yakut Bileklik

62.771 TL

0.31 Karat Pırlanta Yakut Bileklik

ÖZEL FİYAT

82.014 TL

1.19 Karat Pırlanta Yakut Bileklik

ÖZEL FİYAT

83.457 TL

YENİ

0.92 Karat Pırlanta Yakut Damla Bileklik

105.128 TL

Göz Alıcı Yakut Bileklikler ve Şık Modeller Altınbaş Farkıyla Sizlerle!

yakut bilekliklerKadınlar için büyük bir tutku haline gelen bileklikler Altınbaş’ın özgün tasarım dokunuşları ile yeniden hayat buluyor. Kıyafetlerin en özel ve en anlamlı tamamlayıcıları arasında bulunan yakut bileklik modelleri sayesinde daha zarif ve daha estetik bir stil oluşturmaya sizler de başlayabilirsiniz.
 
Büyüleyici bir dış görünüme sahip olan yakut bileklikler aynı zamanda aşkın ve tutkunun da en önemli sembolleri arasındadır. Yenilikçi tasarım dokunuşlarının uygulandığı yakutlar artık Altınbaş güvencesi ile sizlerle bileklik formunda da buluşuyor. Kadınların stiline ve yaşam tarzına uyum sağlayabilecek olan yakut bileklikler doğada en zor bulunan taşların birleşimi ile ortaya çıkıyor.
 
Yakutun ışıltılı duruşunu ve eşsiz dış görünümünü girdiğiniz her ortamda dışarı yansıtmanızı sağlayacak olan bileklikler sayesinde sizler de tarzınız ile dikkat çekmeye başlayabilirsiniz. Yoğun enerji taşıyan yakut taşları ile aşkınızı ve tutkunuzu da dışarıya en iyi biçimde yansıtabilirsiniz. Gündelik ve özel stillere uygun olabilecek şekilde tasarlanan yakut bileklik modellerini dilediğiniz her an kullanabilirsiniz. Basit ve sade kombinlerinizin daha ilgi çekici ve ışıltılı gözükmesini sağlayabilecek yakut bileklikler ile zarafetinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Minimal ve sade kombinlerinizi canlandırmak için Altınbaş'ın yakut bilekliklerini kullanabilir, böylece şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.
 
Altınbaş’ın en fazla tercih edilen mücevherleri arasında yer alan yakut bileklikler sayesinde günün her anında kendinizi daha özel ve şık hissetmeye başlayabilirsiniz. Kendiniz ya da sevdikleriniz için sahip olabileceğiniz yakut bileklikler sizleri Altınbaş dünyasında bekliyor.
 
Altınbaş'ın birbirinden şık pırlanta bileklik , altın bileklik, şahmeran bileklik gibi farklı aksesuar modelleri ve çeşitleri için Altınbaş mağazaları ile tanışabilirsiniz.