ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Facebook SignIn
Google SignIn
Filtreler
Toplam 106 ürün var.

YENİ

22 Ayar Altın Bilezik

38.158 TL

YENİ

22 Ayar Altın Bilezik

35.772 TL

22 Ayar Altın Yaşam Çiçeği Bilezik

53.093 TL

22 Ayar Altın Bilezik

41.187 TL

22 Ayar Altın Bilezik

44.882 TL

22 Ayar Altın Bilezik

47.166 TL

22 Ayar Altın Bilezik

53.838 TL

22 Ayar Altın Bilezik

102.466 TL

22 Ayar Altın Yaşam Çiçeği Bilezik

57.815 TL

22 Ayar Altın Bilezik

93.228 TL

22 Ayar Altın Bilezik

42.598 TL

22 Ayar Altın Bilezik

43.753 TL

22 Ayar Altın Bilezik

101.337 TL

22 Ayar Altın Bilezik

64.641 TL

YENİ

22 Ayar Altın Bilezik

38.569 TL

22 Ayar Altın Tuğralı Bilezik

68.593 TL

22 Ayar Altın Bilezik

39.596 TL

22 Ayar Altın Bilezik

34.746 TL

22 Ayar Altın Bilezik

25.944 TL

22 Ayar Altın Bilezik

58.149 TL

22 Ayar Altın Bilezik

50.758 TL

22 Ayar Altın Bilezik

86.351 TL

22 Ayar Altın Bilezik

89.173 TL

22 Ayar Altın Bilezik

65.385 TL

22 Ayar Altın Bilezik

58.380 TL

YENİ

22 Ayar Altın Bilezik

44.086 TL

22 Ayar Altın Bilezik

43.650 TL

22 Ayar Altın Bilezik

71.801 TL

22 Ayar Altın Bilezik

51.605 TL

YENİ

22 Ayar Altın Bilezik

113.962 TL

22 Ayar Altın Bilezik

98.411 TL

22 Ayar Altın Bilezik

83.861 TL

Göz Alıcı 22 Ayar Altın Bilezikler ve Şık Modeller Altınbaş Farkıyla Sizlerle!

22 Ayar Altın BileziklerAltınbaş bilezik kategorisi altında bulunan 22 ayar altın bilezikler tüm asaleti ile kullanıcılarını bekliyor. Tarih boyunca en kıymetli madenlerden sayılan altın, gösterişli yapısı ile bilekleri süslüyor. Altın bilezikler geniş ürün yelpazesi ile göz dolduruyor. Her zevke ve yaşa hitap edebilecek olan 22 ayar altın bilezik düz ve sade modelleriyle şık, ağır ve asil dururken; taşlı bilezik, çeyrekli bilezik ve burma bilezik ile birlikte kaburga bilezik gibi modelleriyle de hareketli ruh halinizi bileklerinizde yansıtmaya olanak sağlıyor. Altınbaş, hasır ve tuğra motifli bilezik seçenekleri ile geçmişten günümüze bir yol açıyor. Göz kamaştırıcı etkisiyle tüm bakışların stilinize çevrilmesini sağlayan Altınbaş imzalı 22 ayar altın bilezikler ile hayalinizdeki stilleri artık sizler de gerçeğe dönüştürebilirsiniz.
 
Altınbaş güvencesi ve kalitesi ile kıymetli kullanıcılarının karşısına çıkan eşsiz tasarımlı altın bilezikler samanyolu bileklik modelleri özel günlerinizin başrolü haline geliyor. Düğünlerin de vazgeçilmezi olan altın ile sevdiklerinize verdiğiniz kıymeti gösterebilir ve birbirinden farklı modellerle sunulan 22 ayar altın bilezikler ile harika bir deneyim yaşamak istiyorsanız bu sayfadaki ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Altınbaş’ın sizler için özel olarak bir araya getirdiği 22 ayar altın bilezik modelleri arasında kadınların en fazla tercih ettiği ve modaya uyumlu olarak tasarlanan en özel 22 ayar altın bilezik modelleri yer almaktadır.
 
Kadınların en fazla değer verdiği mücevherler arasında yer alan 22 ayar altın bilezik modelleri özel zamanların ve özel kıyafetlerin en önemli tamamlayıcıları arasında da yer alıyor. Zenginlik ve statünün de en önemli göstergeleri arasında yer alan 22 ayar altın bilezik modellerine Altınbaş güvencesi ile sizler de kendiniz ya da sevdikleriniz için sahip olarak zamansız tasarım duruşu ile dikkat çeken altın bilezik modeli sahibi olmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Günün her anında kullanabileceğiniz ve kullanırken kendinizi her zamankinden daha rahat ve özel hissedebileceğiniz 22 ayar altın bilezik modelleriyle stilinizi dışarıya en ışıltılı şekilde yansıtabilmenin ayrıcalığını sizler de yaşayabilirsiniz.
 
Uluslararası kalite standartlarında üretilerek sizlere sunulan 22 ayar altın bilezik fiyatları seçeceğiniz ürünün özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Ancak Altınbaş’ın sizler için bir araya getirdiği 22 ayar bilezik koleksiyonunda herkesin bütçesine ve zevkine uyum sağlayabilecek en özel bilezik tasarımları yer almaktadır. Bilezik fiyatları konusunda da diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi geniş bir yelpaze sunan Altınbaş sayesinde hayalinizdeki 22 ayar altın bilezik sahip olabilirsiniz. Bir ömür boyu kullanılabilecek özelliklere sahip olabilecek şekilde tasarlanan 22 ayar altın bilezik modellerini dilerseniz sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
 
Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve evlilik yıldönümü gibi günlerde sevdiklerine kalıcı ve anlamlı bir hediye sunmak isteyenlerin ilk tercih ettiği mücevherler arasında yer alan 22 ayar altın bilezik modelleri sevdiklerinizin sizler için ne kadar değerli ve özel olduklarını onlara hissettirebileceğiniz altın bilezik modelleridir. 22 ayar altın bilezik fiyatları seçeceğiniz modelin tasarımlarındaki ayrıntılara göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ancak Altınbaş’ın sizlere sunduğu özel 22 ayar altın bilezik koleksiyonu içerisinde her kişinin bütçesine uyum sağlayabilecek en özel tasarımlar yer almaktadır.
 
Klasik, spor ve alternatif giyim tarzlarına uyum sağlayan 22 ayar altın bilezik modelleriyle girdiğiniz her ortamda stilinizi vurgulayabilir ve stiliniz ile ön plana çıkmaya başlayabilirsiniz. Dış görünümüne özen gösteren kişilerin en sık tercih ettiği 22 ayar altın bilezik modellerini sizler için tek bir koleksiyonda bir araya getiren Altınbaş’ı tercih ederek ilgi çekici ve özgün kombinler oluşturmaya başlayabilirsiniz. Canlı ve hareketli ruh halinizi bileklerinizde yansıtan 22 ayar altın bilezik modeli ve kaburga set modelleriyle yer aldığınız her ortamda ışıltılı duruşunuz ile sizler de dikkat çekmeye hazır olun.
 
Birbirinden ilgi çekici tarzlar oluşturabilmenize imkan tanıyan 22 ayar altın bilezik modeline sahip olarak günün her anında kendinizi daha şık ve özel hissetmeye başlayabilirsiniz. Altınbaş güvencesiyle sahip olabileceğiniz 22 ayar altın bilezikleri isterseniz sevdiklerinize de özel günlerde hediye edebilirsiniz. Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve evlilik yıldönümü gibi özel anlarınızı 22 ayar altın bilezik modelleriyle taçlandırabilirsiniz.
 
22 Ayar Bilezik Fiyatları
 
Zarif ve estetik tasarıma sahip 22 ayar bileziklerin fiyatlarını etkileyen birçok farklı etken vardır. Bilezikte yer alan işçilik, kullanılan altının gramı ve değerli taşlar gibi faktörlere göre fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Değerli ve şık aksesuarlar arasındaki 22 ayar altın bilezikler hem günlük yaşamınızda hem de özel günlerinizde stilinizi tamamlayabilmenize yardımcı olur.
22 ayar bilezik fiyatları aynı zamanda altın kuruna göre değişebilir. Özgün tasarımları ve değişken fiyatları ile dikkat çeken 22 ayar bileziklere sizler de Altınbaş kalitesi ile sahip olabilirsiniz. Her biri farklı bir tarza hitap edebilecek şekilde tasarlanan özel takılarla girdiğiniz her ortamda stilinizi vurgulamayı başarabilirsiniz. 22 ayar bilezik fiyatları ile ilgili inceleme yaparak kendi bütçenize ve stilinize uyum sağlayabilecek alternatiflere sahip olabilirsiniz.
 
Altınbaş'ın birbirinden şık kelepçe bilezik , altın bilezik, altın alyans, 22 ayar bilezik gibi farklı aksesuar modelleri ve çeşitleri için Altınbaş mağazaları ile tanışabilirsiniz.
 

 

1. 22 Ayar Bilezik Ne Kadar?

22 ayar bileziklerin fiyatları güncel altın kuru ve satın alınacak ürünün tasarım özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Alış ve satış konusunda farklı rakamlar ortaya çıkabilir. Fiyat hesaplaması yapılırken ürünlerde altının binde kaç oranda kullanıldığı göz önünde bulundurulur.

2. 22 Ayar Bilezik Nasıl Anlaşılır?

22 ayar bilezik satın aldığınız zaman üzerindeki yazılı ayarların daha fazla olduğunu görebilirsiniz. Altın bilezik satın aldığınız zaman 22, 910, 912, 916, 930 veya 933 rakamlarını görüyorsanız satın aldığınız ürünün 22 ayar olduğunu anlayabilirsiniz. 22 ayar altın %91.6 oranında saflık derecesine sahip olmalıdır.

3. Bilezik Hangi Kola Takılır?

Kadınların en çok kullandığı takılardan biri olan bilezik, her iki kola da kullanılabilir. Tamamen kişisel zevklere bağlı olarak bileziğin hangi kola takılacağı farklılık gösterir. Saat kullananlar genellikle sağ koluna aksesuar olarak bilezik takmayı tercih edebilir. Zaman zaman da saatin yanına takılarak etkileyici bir görünüm oluşturulabilir.

4. Bilezik Ölçüsü Nasıl Alınır?

Bilezikler küçük, orta ve büyük olmak üzere 3 çeşittir. Küçük bileziklerin çapı 170 mm, orta boy bileziklerin çapı 180 mm, büyük boy bileziklerin çapı 190 mm’dir. Bileğinizin çevresini ölçerek hangi büyüklükte bilezik almanız gerektiğini bulabilirsiniz. Bilek ölçünüzü ip ve cetvel yardımıyla ölçtüğünüzde ortaya çıkan değer, bileziğin ideal çevre uzunluğunu verir.

5. Altın Bilezik Nasıl Parlatılır?

Altın bileziğinizi parlatmak için bir kabın içinde su kaynatın ve suyun içine bulaşık deterjanı dökerek karıştırın. İçine altın bileziğinizi bırakın ve diş fırçasıyla temizleyin. Ayrıca bir litre suya yarımşar çay bardağı rendelenmiş beyaz sabun ve amonyak ekleyin. İçerisine altın bileziğinizi koyun ve 45 dakika bekletin. Daha sonra bileziğinizi soğuk suyla durulayın. Tüm bu zahmetli işlerle uğraşmak istemiyorsanız bileziğinizi bakım için Altınbaş mağazalarına götürebilirsiniz. Ayrıca Alsonic ultrasonik temizleyiciler altın takı temizliklerinde çok iyi sonuç vermektedirler.

6. Bilezik Fiyatı Nasıl Hesaplanır?

Bilezik fiyatı bileziğin gramına, işçiliğine, ayarına ve zamana göre değişiklik gösterir. Satın almayı düşündüğünüz gün 1 gram altın fiyatıyla bileziğin toplam gramı çarpılır. Elde edilen sonuca kuyumcunun belirlediği işçilik maliyeti eklenerek bilezik fiyatı hesaplanır. İşçilik bileziğin yapımı için harcanan el emeği olarak tanımlanabilir. El işçiliği arttıkça bileziğin fiyatı da yükselir

7. Bilezik Bozdururken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Altın bilezikler yatırımdan ziyade aksesuar olarak satın alınır. Altın bozdurma işlemini Altınbaş mağazalarında yaptırmanızı öneririz. O günkü altın kuru hakkında ve bileziğinizin ayarı hakkında doğru bilgiye sahip olmalısınız. Altınbaş mağazalarından güvenle bilezik bozdurma işlemi yaptırabilirsiniz.

8. Bilezik Ayarı Nedir?

Altının saflık derecesini belirtmek için ayar kelimesi kullanılır. %100 oranında saf altın 24 ayar olarak değerlendirilir. Saf altın yumuşaktır ve işlenmesi zordur. Altın takıların sağlam yapılı olabilmesi için içine çinko, gümüş, bakır elementleri eklenebilmektedir. Eklenen element arttıkça altının saflık derecesi düşer. Altın bilezikler genellikle 22, 18 ve 14 ayar olarak satılır.

9. 22 Ayar Bilezik Kullanım Avantajları Nelerdir?

22 ayar bileziğin % 8,4 ü katkı maddelerinden %91,6’sı saf altından oluşur. 22 ayar bilezik, özellikle yatırım amaçlı bilezik satın alanlar için oldukça avantajlıdır. İşlenebildiği için farklı tasarımlar yapılmasına da izin veren 22 ayar bileziklerin Altınbaş'ta, modern ve klasik birbirinden farklı çeşitleri vardır. 22 ayar bileziklerin sarı rengi 14 ayara göre biraz daha farklıdır. Kimi müşteriler özellikle bu sarı tonu sebebiyle de 22 ayar bilezikleri tercih edebilmektedirler.

10. Özel Günler İçin Ne Tür Bilezikler Alınabilir?

Düğünlerde takmak için ya da eşinize ve sevgilinize hediye etmek için çok farklı bilezik modellerini alabilirsiniz. Altınbaş'ta özel günlerin anlamını artırmak için alınabilecek birbirinden güzel bilezikler vardır. Düz modellerin dışında üzeri tuğralı, kelebekli, kalpli, nazar boncuklu, taşlı ve çiçek desenli bilezikler vardır. Sevdiklerinize ister 14 ayar, ister de 22 ayar Altınbaş bileziklerinden alabilirsiniz. Bileziğinizin kaliteli ve marka bir bilezik olması sevdiklerinizin daha çok hoşuna gidecektir.