ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Sıralama
  • Hızlı gönderim
  • Yeni Ürünler
  • İndirimli Ürünler
  • İnternete Özel Ürünler
5 ürün
0.45 Karat Pırlanta Zümrüt Bileklik

0.45 Karat Pırlanta Zümrüt Bileklik

8.705 TL

%20 İndirimli Fiyatı

6.964 TL

0.33 Karat Elmas Zümrüt Bileklik

0.33 Karat Elmas Zümrüt Bileklik

10.083 TL

%15 İndirimli Fiyatı

8.571 TL

0.62 Karat Elmas Zümrüt Bileklik

0.62 Karat Elmas Zümrüt Bileklik

16.465 TL

%15 İndirimli Fiyatı

13.995 TL

1.05 Karat Elmas Zümrüt Bileklik

1.05 Karat Elmas Zümrüt Bileklik

18.092 TL

%15 İndirimli Fiyatı

15.378 TL

2.41 Karat Pırlanta Zümrüt Bileklik

2.41 Karat Pırlanta Zümrüt Bileklik

45.268 TL

%20 İndirimli Fiyatı

36.215 TL

Göz Alıcı Zümrüt Bileklikler ve Şık Modeller Altınbaş Farkıyla Sizlerle!

Kadınların mücevherler içerisinde en fazla tercih ettiği değerli taşlar arasında zümrütler de yer alıyor. Mitlere dahi konu olan zümrütler, Altınbaş’ın tasarım dokunuşları sayesinde doğadaki en değerli taşlar arasındaki pırlantalar ile buluşuyor. Asil, zarafetli ve daha ilgi çekici bir stil yaratmanızı sağlayacak olan zümrüt bileklikler aynı zamanda ışıltılı görünümü ile de dikkat çekiyor.
 
Altınbaş’ın yenilikçi ve modern tasarım tekniklerini uyguladığı zümrüt bileklik modelleri, moda dünyasına uyumlu olabilecek şekilde tasarlanıyor. Zenginlik ve sonsuz aşkı simgeleyen zümrüt bileklik modelleri ile asil ve zarif bir duruş elde etmeye sizler de başlayabilirsiniz. Sevdikleriniz için hediye olarak da tercih edebileceğiniz zümrüt bileklik modelleri ile özel günlerinizi daha özel hale getirebilirsiniz.
 
Özel gün ve gecelere uygun olan zümrüt bileklik modellerini özel davetlerinizde stilinizi daha da şık bir hale getirebilmek için tercih edebilirsiniz. Kadınlar tarafından büyük bir ilgi gören ve tutku haline gelen zümrüt bileklik modelleri Altınbaş dünyasında sizleri bekliyor.
 
Girdiğiniz her ortamda ilgi çekici tarzınızı ön plana çıkarabileceğiniz zümrüt bileklik modelleri ile hayal ettiğiniz kombinlerinizi gerçeğe dönüştürmeye sizler de başlayabilirsiniz. Bir ömür boyu kullanılabilecek en değerli mücevherler arasında bulunan zümrüt bileklik modellerini kendiniz ya da sevdikleriniz için tercih edebilirsiniz. Altınbaş’ın özgün tasarımları ile sizlere sunulan zümrüt bileklik modellerini inceleyerek sizler de kendinize ya da sevdiklerinize özel mücevherlere sahip olabilirsiniz.
 
Altınbaş'ın birbirinden şık pırlanta bileklik , altın bileklik, şahmeran bileklik gibi farklı aksesuar modelleri ve çeşitleri için Altınbaş mağazaları ile tanışabilirsiniz.