ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA

Pırlanta Setler

Altınbaş
Toplam 4 ürün var.

Göz Alıcı Pırlanta Setler ve Şık Modeller Altınbaş Farkıyla Sizlerle!

Yüzyıllar boyunca ışıltısı ve doğada eşsiz duruşu ile tüm aksesuarlara ilham veren pırlanta; aşkın, bağlılığın ve sadakatin sembolü olmaya devam ediyor. Değerini eşsiz, değerli ve sonsuzluktan bir parça taşıması ile kazanan pırlantalar ilham verici görüntüsü ve büyüleyici ışıltısı ile de ölümsüz aşkların tek sembolü oluyor. Hediye edildiği kişinin tek ve özel olduğunu anlatmanın en güzel ifadesi olan pırlanta ile bezenen aksesuarlar ile siz de sevdiğiniz kişinin ne kadar özel ve kıymetli olduğunu ona söyleyebileceksiniz.

Sonsuz aşkların temsilcisi pırlantalar artık Altınbaş’ta en şık tasarımlarıyla set halinde sizlerin beğenisine sunuldu. Birbirinden şık parçalar, Altınbaş’ta ince işçiliklerle hazırlanarak pırlantanın eşsizliği ile buluşuyor. Sonsuza dek süren bir aşk için en şık tasarımlı pırlanta ürünlerini koleksiyonuna katan Altınbaş, en özel anlarınızı da unutulmaz kılacak. Üçlü pırlanta setler içerisinde, zarif ve sade tasarımları ile dikkat çeken pırlanta bileklik, pırlanta gerdanlık ve pırlanta küpe bulunduran Altınbaş pırlanta setler ile siz de sözcüklerin ötesinde aşkınızı anlatmanın en güzel yolunu bulacaksınız.

Her yaşa ve zevke uygun olarak çeşitlikte tasarımlarıyla göz dolduran Altınbaş pırlanta setlerini annenize, eşinize ya da kendinize hediye edebilir; sevdiklerinizi ve kendinizi şımartabilirsiniz. Siz de pırlantanın zerafeti ile birleşen, güçlü kadınların vazgeçilmez tercihi Altınbaş pırlanta setleri incelemek için Altınbaş’ın birbirinden şık koleksiyonuna göz atabilir, sevdiklerinizle en özel anları yaşama fırsatını kazanabilirsiniz.

Devamını Oku