ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Filtreler
7 ürün

Altın İkili İnci Set

5.715 TL

%29 İndirimli Fiyatı

4.058 TL

Altın İkili İnci Set

5.775 TL

%29 İndirimli Fiyatı

4.100 TL

Altın Üçlü İnci Set

11.806 TL

Sepette %15 İndirim

10.035 TL

Altın Üçlü İnci Set

9.883 TL

Sepette %15 İndirim

8.401 TL

Altın Üçlü İnci Set

11.936 TL

Sepette %15 İndirim

10.146 TL

Altın Üçlü İnci Set

9.877 TL

Sepette %15 İndirim

8.395 TL

Altın Üçlü İnci Set

11.664 TL

Sepette %15 İndirim

9.914 TL

Göz Alıcı İnci Setler ve Şık Modeller Altınbaş Farkıyla Sizlerle!

İnci Set

İnci, yüzlerce yıldır tevazünün, saflığın ve temizliğin sembolü olarak biliniyor. Bu nedenle evliliğin başlangıcı olan düğün günlerinin vazgeçilmez takılarında değerli inciler kullanılıyor. Aynı zamanda mutlu evliliklerin de simgesi olan inci takılar, annelerin nesilden nesle miras bıraktığı en özel parçalar arasında yer alıyor.
 
Her kadının mücevher kutusunda kendine yer bulan inci, denizlerin insanlığa nadide ve eşi bulunmaz bir hediyesi sayılıyor. Özel günlerin takısı olan inci, Altınbaş kalitesi ile inci setler olarak tasarlanıyor. İnci setler arasında ikili inci set, üçlü inci set öne çıkıyor. Dilerseniz küpe ve kolye setleriyle boynunuzun zarafetini ön plana çıkarın, dilerseniz de inci yüzüklerle ellerinize değer katın.
 
Kadınların tercihlerine yönelik olarak bazı setlerde beyaz altın bazı setlerde ise sarı altın rengi kullanılıyor. Zirkon taşların süslediği inci setler ise zarafeti bir adım öteye taşıyor. Özel anlarınızın şahidi olacak ve sizi yansıtacak seti bulmak için bu sayfadaki inci setleri ve fiyatları inceleyebilir, tarzınızı yansıtacak inci set modelleri ile şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

İnci Set Fiyatları

İnci setler kadınların en beğendiği anlamlı hediyeler arasında da yer alıyor. İnci set fiyatları belirli detaylara göre değişiyor. Bu detaylar arasında set içerisinde hangi mücevherlerin yer aldığı ve mücevherlerde kullanılan materyaller de büyük bir rol üstleniyor. Materyallerin kalitesi ve işçiliği de fiyatları belirleyen en temel detaylardan oluyor. Altınbaş’ın sizler için özel olarak fiyatlandırdığı inci setler arasında sizler de bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun bir seçenek bulabilirsiniz.
 
Bir ömür boyu kullanabileceğiniz inci setleri sevdiklerinize hediye ederek onların sizler için ne kadar değerli ve özel olduklarını hissettirebilirsiniz. Geniş fiyat aralığında sizlere sunulan inci setler rahat ve şık bir şekilde kullanılabilecek en özel mücevherler arasında bulunuyor.

İnci Set Kullanım Alanları

Her dönem klasik olarak kabul edilen inci setleri gücünü modadan alan ve yeniliğini sürekli koruyan mücevher seçeneklerini içeriyor. Düğün hediyesi olarak sık sık tercih edilen inci setleri aynı zamanda kadınların gündelik hayatında ve özel hayatında da şık bir şekilde kullanabilecekleri en özel mücevherlerden oluyor.
 
Şık tasarım anlayışı, estetik duruşu ve duru güzelliğiyle ilgiyi üzerine çeken Altınbaş inci set modelleri eşsiz güzelliği ile kadınların işyerinde ve özel davetlerde kendilerini daha zarif hissedebilmelerini sağlıyor. Zarifliğin ve sadeliğin sembolü olan inci set modelleri ışıltılı duruşuyla göz dolduruyor ve kendinize özel kombinler oluşturabilmeyi büyük bir keyif haline getiriyor.
 
Altınbaş'ın birbirinden şık inci küpe, inci yüzük, altın kolye ve inci kolye modelleri ile Altınbaş mağazaları ile tanışabilirsiniz.