ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Filtreler
93 ürün

YENİ

Altın Zincir Kolye

7.887 TL

YENİ

Altın Zincir Kolye

7.644 TL

YENİ

Altın Zincir Kolye

1.961 TL

%20 İndirimli Fiyatı

1.569 TL

YENİ

Altın Zincir Kolye

4.827 TL

YENİ

İNTERNETE ÖZEL

Altın Zincir Kolye

2.036 TL

%20 İndirimli Fiyatı

1.629 TL

YENİ

Altın Zincir Kolye

6.362 TL

Altın Marin Kolye

8.770 TL

%20 İndirimli Fiyatı

7.016 TL

Altın Zincir Kolye

4.218 TL

%20 İndirimli Fiyatı

3.375 TL

YENİ

Altın Zincir Kolye

5.226 TL

İNTERNETE ÖZEL

Altın Zincir Kolye

3.297 TL

%20 İndirimli Fiyatı

2.638 TL

Çift Zincirli Altın Zincir Kolye

3.992 TL

%20 İndirimli Fiyatı

3.194 TL

İNTERNETE ÖZEL

Çift Zincirli Altın Kolye

2.489 TL

%20 İndirimli Fiyatı

1.991 TL

Altın Zincir Kolye

2.236 TL

%20 İndirimli Fiyatı

1.789 TL

YENİ

Altın Zincir Göz Kolye

15.283 TL

%21 İndirimli Fiyatı

12.074 TL

Altın Zincir Kolye

6.061 TL

%20 İndirimli Fiyatı

4.848 TL

YENİ

Altın Üç Zincir Kolye

13.296 TL

%20 İndirimli Fiyatı

10.636 TL

YENİ

Altın Zincir Kutup Yıldızı Kolye

13.107 TL

%23 İndirimli Fiyatı

10.092 TL

Altın Çif Zincir Yonca Kolye

3.512 TL

%20 İndirimli Fiyatı

2.810 TL

Altın Çift Zincir Kelebek Kolye

3.146 TL

%20 İndirimli Fiyatı

2.517 TL

YENİ

Altın Zincir Kolye

5.737 TL

Altın Zincir Göz Kolye

2.715 TL

%20 İndirimli Fiyatı

2.172 TL

Altın Çift Zincir Kanat Kolye

3.028 TL

%20 İndirimli Fiyatı

2.422 TL

Göz Alıcı Altın Zincir Kolyeler ve Şık Modeller Altınbaş Farkıyla Sizlerle!

zincir altın kolyeŞık, bakımlı ve göz alıcı bir duruş sergileyebilmenizi sağlayacak olan altın zincir kolyeler sizleri Altınbaş’ta bekliyor. Gösterişli bir stil elde etmek isteyen kadınların en özel tercihleri arasında bulunan altın zincir kolye modelleri ile sizler de şıklığınıza farklı bir boyut kazandırabilirsiniz. Altınbaş tarafından son derece geniş bir yelpazede sunulan altın zincir kolye modelleri arasından özgürce seçiminizi yapın ve görünümünüz ile ilgi çekmeye başlayın.
 
Değerli altının en ince işçilik ile işlenmesi ve Altınbaş tasarım dokunuşlarının etkisi ile hayata geçirilen altın zincir kolye modellerini dilerseniz sevdiğiniz kişilere karşı olan sevginizi gösterebilmek için de tercih edebilirsiniz. Anlamlı ve değerli hediyeler arasında bulunan altın zincir kolye modelleri arasında her kadının ilgisini çekebilecek tasarımlar yer almaktadır.
 
Kadınların gün boyunca üzerlerinde rahat ve şık bir şekilde taşıyabilecekleri altın zincir kolye modelleri farklı stillere uyum sağlayabilecek etkiye sahiptir. Kadınların oluşturmak istedikleri sportif, klasik ve alternatif kombinlerine uyum sağlayabilen altın zincir kolyeleri ile tamamen kendinize özel kombinler yaratabilirsiniz. Altınbaş'ın muhteşem tasarımlarıyla ortaya çıkan zincir kolyeler tarzınıza renk katmanızı sağlıyor. Özel günlerinizde giyeceğiniz en şık kıyafetleriniz ile birlikte kullanabileceğiniz altın zincir kolye modellerini aynı zamanda gündelik kıyafetleriniz ile birlikte de kombinleyerek kullanabilirsiniz. Altınbaş’ın sıradışı tasarım dokunuşları ile sizlere sunulan altın zincir kolye modellerine göz atarak kendiniz ya da sevdikleriniz için en uygun olan modelleri seçebilir ve stilinize renk katabilirsiniz.
 
Altınbaş'ın birbirinden şık pırlanta kolye , altın kolye, inci kolye gibi farklı kolye modelleri ve çeşitleri için Altınbaş mağazaları ile tanışabilirsiniz.

1. Zincir Kolye Nasıl Temizlenir?

Altın zincir kolyeyi elle yıkayarak temizlemek mümkündür. Bunun için önce ılık suya birkaç damla bulaşık deterjanı ilave etmelisiniz. Kısa bir süre bekledikten sonra altın zinciri deterjanlı suya batırıp birkaç dakika bekleyin. Ardından ellerinizle zinciri ovuşturarak kirlerin ayrılmasını sağlayın. Altın zincirinizi deterjandan arındırmak için bol su ile durulayıp kurulamalısınız. Zincir kolye temizliği hassas bir konu olduğu için Alsonic gibi ultrasonik cihazlar öncelikli olarak tercih edilebilir. Altınbaş mağazalarından bakım konusunda destek alabilirsiniz.

2. Altın Zincir Kolye Günlük Kullanıma Uygun mudur?

Altın zincir kolye günlük kullanıma uygun bir aksesuardır. Spor, klasik ve farklı kombinlerle uyum sağlayan altın zincir kolyelerle kendi tarzınızı yaratabilirsiniz. Anlamlı günlere özel şık elbiselerinizin yanı sıra günlük spor kıyafetlerinizle de altın zincir kolyelerinizi kullanabilirsiniz. Altın zincir kolye, sadeliğinize katacağı ışıltıyla günlük kullanımda da fark yaratmanızı sağlar.

3. Zincir Kolye Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Zincir kolye alırken öncelikle ayar ve patent damgaları kontrol edilmeli, kolyenin kutusu, garanti belgesi ve sertifikası olmasına dikkat edilmelidir. 40 cm boyundaki gerdanlık uzunluğuna sahip kolyeler köprücük kemiğinin üzerine, 45 cm boyundaki prenses uzunluğuna sahip kolyeler yaka çizgisinin üzerine denk gelir. 60 cm boyundaki opera uzunluğuna sahip kolyeler ise elbise üstü için idealdir.

4. Zincir Kolye Kırılırsa Ne Yapmam Gerekir?

Zincir kolyeler kırılabilir. Bu durumda yapmanız gereken, zincir kolyeyi sertifikası ile birlikte aldığınız yere götürmektir. Şayet sorunu kendiniz çözmek isterseniz yapmanız gereken, zarar görmüş halkayı iğne burun pense ile döndürmek ve diğer halkalardan ayırmaktır. Kırılan parça tamir edilemez düzeydeyse halka, iğne burun pense yardımıyla ters yöne çevrilerek sağlamlaştırılabilir.

5. Zincir Kolye Hediye Olarak Alınır mı?

Zincir kolye aynı zamanda çok şık ve anlamlı bir hediyedir. Altın kolyeyi eğer bir hediye olarak alıyorsanız, kolyeyi takacak kişinin zevki gözetilmelidir. Kolyeyi takacak kişi klasik bir tarza sahip ise sarı altın ideal bir seçim olacaktır. Günlük spor tarzı benimseyenler için beyaz altın yerinde bir tercihtir.