ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Filtreler
89 ürün

Altın Zincir Kolye

7.767 TL

%20 İndirimli Fiyatı

6.213 TL

YENİ

Altın Zincir Kolye

7.855 TL

%20 İndirimli Fiyatı

6.284 TL

İNTERNETE ÖZEL

Altın Zincir Kolye

3.294 TL

YENİ

Altın Zincir Kolye

12.094 TL

%20 İndirimli Fiyatı

9.675 TL

YENİ

Altın Zincir Kolye

5.070 TL

İNTERNETE ÖZEL

Çift Zincirli Altın Kolye

3.746 TL

%20 İndirimli Fiyatı

2.997 TL

YENİ

Altın Zincir Kolye

5.861 TL

Altın Sallantılı Zincir Kolye

5.030 TL

%20 İndirimli Fiyatı

4.024 TL

İNTERNETE ÖZEL

Altın Zincir Kolye

4.997 TL

%20 İndirimli Fiyatı

3.998 TL

YENİ

Altın Zincir Kutup Yıldızı Kolye

19.715 TL

%23 İndirimli Fiyatı

15.181 TL

Çift Zincirli Altın Zincir Kolye

5.982 TL

%20 İndirimli Fiyatı

4.786 TL

YENİ

Altın Zincir Kolye

8.598 TL

%20 İndirimli Fiyatı

6.878 TL

YENİ

Altın Zincir Göz Kolye

22.904 TL

%21 İndirimli Fiyatı

18.094 TL

YENİ

Altın Zincir Kolye

4.198 TL

YENİ

Altın Zincir Kolye

6.015 TL

Altın Zincir Kolye

9.381 TL

%20 İndirimli Fiyatı

7.505 TL

Altın Zincir Kolye

3.334 TL

%20 İndirimli Fiyatı

2.667 TL

YENİ

Altın Zincir Kolye

5.409 TL

YENİ

Altın Üç Zincir Kolye

19.925 TL

%20 İndirimli Fiyatı

15.940 TL

Göz Alıcı Altın Zincir Kolyeler ve Şık Modeller Altınbaş Farkıyla Sizlerle!

zincir altın kolyeŞık, bakımlı ve göz alıcı bir duruş sergileyebilmenizi sağlayacak olan altın zincir kolyeler sizleri Altınbaş’ta bekliyor. Gösterişli bir stil elde etmek isteyen kadınların en özel tercihleri arasında bulunan altın zincir kolye modelleri ile sizler de şıklığınıza farklı bir boyut kazandırabilirsiniz. Altınbaş tarafından son derece geniş bir yelpazede sunulan altın zincir kolye modelleri arasından özgürce seçiminizi yapın ve görünümünüz ile ilgi çekmeye başlayın.
 
Değerli altının en ince işçilik ile işlenmesi ve Altınbaş tasarım dokunuşlarının etkisi ile hayata geçirilen altın zincir kolye modellerini dilerseniz sevdiğiniz kişilere karşı olan sevginizi gösterebilmek için de tercih edebilirsiniz. Anlamlı ve değerli hediyeler arasında bulunan altın zincir kolye modelleri arasında her kadının ilgisini çekebilecek tasarımlar yer almaktadır.
 
Kadınların gün boyunca üzerlerinde rahat ve şık bir şekilde taşıyabilecekleri altın zincir kolye modelleri farklı stillere uyum sağlayabilecek etkiye sahiptir. Kadınların oluşturmak istedikleri sportif, klasik ve alternatif kombinlerine uyum sağlayabilen altın zincir kolyeleri ile tamamen kendinize özel kombinler yaratabilirsiniz. Altınbaş'ın muhteşem tasarımlarıyla ortaya çıkan zincir kolyeler tarzınıza renk katmanızı sağlıyor. Özel günlerinizde giyeceğiniz en şık kıyafetleriniz ile birlikte kullanabileceğiniz altın zincir kolye modellerini aynı zamanda gündelik kıyafetleriniz ile birlikte de kombinleyerek kullanabilirsiniz. Altınbaş’ın sıradışı tasarım dokunuşları ile sizlere sunulan altın zincir kolye modellerine göz atarak kendiniz ya da sevdikleriniz için en uygun olan modelleri seçebilir ve stilinize renk katabilirsiniz.
 
Altınbaş'ın birbirinden şık pırlanta kolye , altın kolye, inci kolye gibi farklı kolye modelleri ve çeşitleri için Altınbaş mağazaları ile tanışabilirsiniz.

1. Zincir Kolye Nasıl Temizlenir?

Altın zincir kolyeyi elle yıkayarak temizlemek mümkündür. Bunun için önce ılık suya birkaç damla bulaşık deterjanı ilave etmelisiniz. Kısa bir süre bekledikten sonra altın zinciri deterjanlı suya batırıp birkaç dakika bekleyin. Ardından ellerinizle zinciri ovuşturarak kirlerin ayrılmasını sağlayın. Altın zincirinizi deterjandan arındırmak için bol su ile durulayıp kurulamalısınız. Zincir kolye temizliği hassas bir konu olduğu için Alsonic gibi ultrasonik cihazlar öncelikli olarak tercih edilebilir. Altınbaş mağazalarından bakım konusunda destek alabilirsiniz.

2. Altın Zincir Kolye Günlük Kullanıma Uygun mudur?

Altın zincir kolye günlük kullanıma uygun bir aksesuardır. Spor, klasik ve farklı kombinlerle uyum sağlayan altın zincir kolyelerle kendi tarzınızı yaratabilirsiniz. Anlamlı günlere özel şık elbiselerinizin yanı sıra günlük spor kıyafetlerinizle de altın zincir kolyelerinizi kullanabilirsiniz. Altın zincir kolye, sadeliğinize katacağı ışıltıyla günlük kullanımda da fark yaratmanızı sağlar.

3. Zincir Kolye Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Zincir kolye alırken öncelikle ayar ve patent damgaları kontrol edilmeli, kolyenin kutusu, garanti belgesi ve sertifikası olmasına dikkat edilmelidir. 40 cm boyundaki gerdanlık uzunluğuna sahip kolyeler köprücük kemiğinin üzerine, 45 cm boyundaki prenses uzunluğuna sahip kolyeler yaka çizgisinin üzerine denk gelir. 60 cm boyundaki opera uzunluğuna sahip kolyeler ise elbise üstü için idealdir.

4. Zincir Kolye Kırılırsa Ne Yapmam Gerekir?

Zincir kolyeler kırılabilir. Bu durumda yapmanız gereken, zincir kolyeyi sertifikası ile birlikte aldığınız yere götürmektir. Şayet sorunu kendiniz çözmek isterseniz yapmanız gereken, zarar görmüş halkayı iğne burun pense ile döndürmek ve diğer halkalardan ayırmaktır. Kırılan parça tamir edilemez düzeydeyse halka, iğne burun pense yardımıyla ters yöne çevrilerek sağlamlaştırılabilir.

5. Zincir Kolye Hediye Olarak Alınır mı?

Zincir kolye aynı zamanda çok şık ve anlamlı bir hediyedir. Altın kolyeyi eğer bir hediye olarak alıyorsanız, kolyeyi takacak kişinin zevki gözetilmelidir. Kolyeyi takacak kişi klasik bir tarza sahip ise sarı altın ideal bir seçim olacaktır. Günlük spor tarzı benimseyenler için beyaz altın yerinde bir tercihtir.