ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Facebook SignIn
Google SignIn
Filtreler
Toplam 533 ürün var.

KAMPANYALI ÜRÜN

Pırlanta Safir Yüzük

ÖZEL FİYAT

22.990 TL

KAMPANYALI ÜRÜN

Pırlanta Safir Kolye

ÖZEL FİYAT

20.990 TL

KAMPANYALI ÜRÜN

Pırlanta Safir Küpe

ÖZEL FİYAT

37.990 TL

KAMPANYALI ÜRÜN

Pırlanta Tektaş Yüzük

ÖZEL FİYAT

33.490 TL

KAMPANYALI ÜRÜN

Pırlanta Beştaş Yüzük

ÖZEL FİYAT

9.570 TL

KAMPANYALI ÜRÜN

Pırlanta Baget Yüzük

ÖZEL FİYAT

8.890 TL

KAMPANYALI ÜRÜN

Pırlanta Baget Kolye

ÖZEL FİYAT

9.790 TL

YENİ

KAMPANYALI ÜRÜN

Pırlanta Baget Küpe

ÖZEL FİYAT

12.790 TL

İNTERNETE ÖZEL

Cennet Annelerin Ayakları Altındadır Kolye

6.223 TL

Sepette %15 İndirim

5.290 TL

KAMPANYALI ÜRÜN

Altın Baget Yüzük

ÖZEL FİYAT

7.390 TL

İNTERNETE ÖZEL

Altın Anne Çocuk Kolye

3.439 TL

Sepette %15 İndirim

2.923 TL

YENİ

İNTERNETE ÖZEL

Altın İnci Sonsuzluk Kolye

7.310 TL

Sepette %15 İndirim

6.214 TL

YENİ

İNTERNETE ÖZEL

Altın İnci Çiçek Kolye

7.235 TL

Sepette %15 İndirim

6.150 TL

İNTERNETE ÖZEL

Altın Cennet Annelerin Ayakları Altındadır Bileklik

7.029 TL

Sepette %15 İndirim

5.975 TL

KAMPANYALI ÜRÜN

Altın Baget Yüzük

ÖZEL FİYAT

7.390 TL

İNTERNETE ÖZEL

Altın Yonca Bileklik

3.189 TL

Sepette %15 İndirim

2.711 TL

KAMPANYALI ÜRÜN

Altın Yonca Kolye

ÖZEL FİYAT

4.290 TL

YENİ

Pırlanta Tektaş Yüzük

ÖZEL FİYAT

16.480 TL

İNTERNETE ÖZEL

Altın Anne Oluyorum Kolye

3.636 TL

Sepette %15 İndirim

3.091 TL

İNTERNETE ÖZEL

Altın Melek Kolye

3.974 TL

Sepette %15 İndirim

3.378 TL

İNTERNETE ÖZEL

Altın Anne Çocuk Kolye

4.049 TL

Sepette %15 İndirim

3.442 TL

İNTERNETE ÖZEL

Altınbaş Life Anne Çocuk Bileklik

5.707 TL

Sepette %15 İndirim

4.851 TL

İNTERNETE ÖZEL

Altınbaş Life Anne Çocuk Kolye

7.804 TL

Sepette %15 İndirim

6.633 TL

Altın İkili İnci Set

ÖZEL FİYAT

26.585 TL

İNTERNETE ÖZEL

Altın Anne Kolye

3.711 TL

Sepette %15 İndirim

3.154 TL

İNTERNETE ÖZEL

Pırlanta Anne Çocuk Kolye

6.905 TL

Sepette %15 İndirim

5.869 TL

YENİ

Pırlanta Bouquet Yüzük

ÖZEL FİYAT

11.047 TL

İNTERNETE ÖZEL

Altınbaş Life Canım Annem Kolye

7.366 TL

Sepette %15 İndirim

6.261 TL

İNTERNETE ÖZEL

Altınbaş Life Canım Annem Bileklik

5.024 TL

Sepette %15 İndirim

4.270 TL

İNTERNETE ÖZEL

Altın Anne Oluyorum Kolye

4.536 TL

Sepette %15 İndirim

3.856 TL

İNTERNETE ÖZEL

Altınbaş Life Anne Oluyorum Yüzük

5.833 TL

Sepette %15 İndirim

4.958 TL

YENİ

Pırlanta Tektaş Kolye

ÖZEL FİYAT

9.321 TL

Anneler Günü Hediyeleri

anneler günü fırsatları

Yazın gelişini müjdeleyen Mayıs ayını diğer aylardan daha özel kılan özelliği kuşkusuz ki bu ayda kutlanan Anneler Günü. Bütün bir yıl boyunca sevgisini, şefkatini ve sonsuz güvenini bizlere her daim yansıtan bu özel insanları en azından bir gün de olsa doyasıya şımartmak isteyenler ise Altınbaş’ta bir araya geliyor. Siz de güzeller güzeli annenize bu sene anneler gününe özel güzel bir sürpriz hazırlamak için Altınbaş’ın birbirinden şık ve özel tasarımlarına göz atmaya başlayabilirsiniz.

Elbette bunca yıldır hayatımızı kolaylaştıran biricik annelerimize bu özel günde, en güzel anneler günü hediyesi seçmeye çalışmak da çoğu zaman fazlasıyla zor olabiliyor. Buna karşın annenize minnettarlığınızı en anlamlı hediye ile taçlandırmak istiyorsanız; öncelikle sakin olmalı ve annenizin yüzünde sıcacık bir gülümseme ve kocaman bir sevinç yaşayacağınız en güzel anneler günü hediye fikirleri için araştırmaya başlamalısınız. Eğer tüm araştırmalara rağmen hala annenize ne hediye alacağınıza karar veremediyseniz annenize en uygun hediye için sizlere birkaç ipucu vereceğiz.
 
Ancak öncesinde 2024 anneler günü ne zaman diyenler için 12 Mayıs Pazar günü yanıtını verelim. Anneler günü Türkiye’de 1955 yılından bu yana her yıl mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanıyor.  Tatlı bir telaş ve heyecanla beklenen bu özel gün, 2024 yılında 12 Mayıs’a denk geldiğinden anneler günü hangi tarihte konusunda yaşanan tarih karmaşasını ortadan kaldıralım. Hediye seçiminize yardımcı olacak ipuçlarımız ile birlikte nelere dikkat edilmesi gerektiğine dair bazı önerilerimiz de var. 

Anneler Günü Hediyesi Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Bütün bir yıl boyunca sizlere her konuda destek olan biricik annenize anneler günü hediyesi seçimi yaparken bazı ayrıntılara özellikle dikkat etmeniz oldukça önemlidir. Bu ayrıntılar annenizi hem daha çok mutlu etmenizi hem de anneniz için kullanışlı bir hediye almanıza yardımcı olacak. 
 
Annenizin dilediği zaman kullanabileceği ve her daim sizi hatırlatacak bir hediye seçmek çoğu zaman zorlayıcı olabilir. Ancak bu özel günde hediye seçimi yaparken annenizin kişisel zevklerine özellikle dikkat etmeniz; bu zorluğun etkisini büyük oranda azaltacaktır. Örneğin küpe takmaktan hoşlanmayan annenize küpe hediye etmek oldukça anlamsız bir davranış olacaktır. Eğer böyle bir durum söz konusu ise annenize günlük ya da özel gecelerde kullanabileceği şık bir kolye ya da yüzük hediye edebilir; böylece annenizin zevkine ne derece saygı duyduğunuzu da belirtebilirsiniz. Hem sade hem de gösterişli farklı ürünleri ile Altınbaş ise bu tip durumlarda sizlere kesintisiz bir çözüm yolu buluyor. 
 
Anneler gününde alacağınız hediyeye önceden bütçe ayırmanız son dakika kötü sürprizler ile karşılaşmanızı engelleyecektir. Böylece hem bütçenizi aşacak harcamalardan kaçınacak hem de annenize ne tarz bir hediye alacağınıza karar verme sürecini hızlandırmış olacaksınız. Siz de bu anneler gününde hem hesaplı hem de özel bir hediye arıyorsanız Altınbaş’ın şık ve tasarım ürünleri ile tanışmaya başlayın. Birbirinden zarif tasarımları ve göz alıcı aksesuarları ile Altınbaş; bu sene de sizleri düşünerek anneler gününe özel indirim fırsatlarını sizlerle paylaşıyor. Her yaşa ve her zevke uygun ürünleri ile Altınbaş, annenize unutulmaz bir anneler günü yaşatmanıza yardımcı olacak. 
 
Tektaş pırlanta modelleri ya da değerli taşlardan yapılmış ve güzel anlamlar içeren kolyeler ile annenize muhteşem bir Anneler Günü hediyesi verebilirsiniz. Pırlantanın eşsiz ışıltısını, zarafetini ve asil duruşunu en çok anneler hak ediyor. Altınbaş özel koleksiyonları içerisinde pırlanta ile bezenerek muhteşem bir görünüm kazanan takı tasarımlarını göreceksiniz. Bu yıl annenizi hem seçtiğiniz hediye hem de verdiğiniz anneler günü mesajı ile mutlu etmek için pırlantalı kolye modellerini, yüzük tasarımlarını ya da küpe çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Seçtiğiniz tasarım, annenize “pırlanta kadar kıymetlisin” mesajını sizin adınıza iletmiş olacak. Çünkü anneler günü için güzel sözler kadar güzel ve anlamlı bir hediye seçimi yapmak da önemlidir. 

Eşsiz bir pırlanta kolye, zarif bir pırlanta tektaş yüzük ya da ışıltısıyla göz kamaştıran bir pırlanta küpe seçimi yapmak için hala zamanınız var. Özellikle anneler günü ne zaman 2024 yılında ne zaman kutlanacak gibi endişeleri olanlar gönül rahatlığı ile seçenekleri değerlendirmeye başlayabilir. Sipariş vermeniz durumunda kısa zamanda teslimat yapılıyor. Ne kadar erken dönemde sipariş verirseniz, anneler günü ayın kaçında gibi endişelerden o kadar erken sıyrılır ve harika bir hediye sunacak olmanın tatlı heyecanını yaşamaya başlarsınız. 

Annenizin yüzünde kocaman bir gülümseme yaratmak için sabırsızlandığınızı biliyoruz. 12 Mayıs, anneler günü hangi gün sorusunun yanıtı ve bu özel günde mutluluğun mimarı olmaya hazırlanın. Çünkü aksesuarların en güzelini, takıların en kusursuz olanını hak eden anneler için birbirinden etkileyici tasarımlar hazırladık. Size kalan sadece sevginizi ifade edecek bir tercih yapmak olacak. Kısacası anneler günü 2024 yılında seçtiğiniz hediye ile çok daha fazla anlam kazanacak! 

Altınbaş’tan Anneler Gününe Özel Hediye Önerileri

Hayatınızdaki en özel insan olan güzeller güzeli annelerinize, anneler günü hediyesi seçerken Altınbaş’ın pırlanta ışıltısından yararlanın. En özel yüzükler, inci küpeler, şık bileklikler ve zarif kolyeler ile en anlamlı anneler günü hediyesi Altınbaş’ta sizleri bekliyor. Siz de annenize en uygun ve kullanışlı hediyeyi seçmekte zorlanıyorsanız Altınbaş ürünlerini incelemeye başlayın.
 

Son derece zengin bir seçenek yelpazesi burada sizi bekliyor. Annenizin zevklerine, tarzına uygun olan çok sayıda tasarımı inceleme şansını yakalarken anneler günü hediyesi ucuz olsun diyenlere özel modellerle de karşılaşacaksınız. Beğeni garantili olan tasarımlar da keşfedilmeyi bekliyor. 

Eğer anneler günü sözleri hazırladıysanız bu sözleri daha anlamlı kılacak olan aksesuar modellerine yönelebilirsiniz. Özellikle inci setler, isimli bileklikler, harf kolyeler gibi modası asla geçmeyen klasikleri de değerlendirin. Bu tasarımlar anneler günü şiiri ya da özel bir anneler günü mesajı eşliğinde sunulduğunda sıcak bir gülümsemeye dönüşüyor.

En Güzel Anneler Günü Hediyeleri

Annenize hediye olarak aldığınız aksesuarların kullanışlı olmasını sağlamak için annenizin kişisel zevklerine de özellikle dikkat etmelisiniz. Eğer zarif ve günlük kullanıma uygun aksesuarlar annenizin ilk tercih sebebi oluyorsa; Altın Melek ya da Altın Kanat kolyeler annenize hem anlamlı hem de sade bir hediye için ideal bir ürün olacaktır. Bunun yanı sıra Altın Melek yüzükleri ya da Altın Tamtur yüzükleri ile de annenizi doyasıya şımartabilirsiniz. 
 
Eğer anneniz daha ağır ve gösterişli aksesuarlardan hoşlanıyorsa da; Altınbaş Pırlanta Safir kolye, Pırlanta Altın Necef küpe ya da Pırlanta Safir yüzüklerin tam da annenize yakışacak bir hediye tercihi olacağından emin olabilirisiniz. Annenize hem anlamlı hem de zarif bir hediye almak istiyorsanız; Altın İsimli kolyeler tam da sizlere uygun olacak. Altınbaş’ın birbirinden zarif ve şık kişiye özel kolyelerinden birini seçip isminizi kolyeye yazdırın. Bu anlamlı anneler günü hediyeniz, annenizin mutluluk göz yaşları dökmesine neden olacak.
 
Annenize aşkınızı anlatmanın en güzel yolu olan anneler günü hediye tercihiniz her ne olursa olsun, bu anneler gününde annenize unutulmaz bir gün hazırlamayı sakın unutmayın. Altınbaş ailesi olarak bizler de bütün bir yıl boyunca dertlerimize ortak olan ve bizleri sonsuz bir sevgi ile sarıp sarmalayan tüm annelerimizin anneler gününü kutluyoruz.
 

Annenizin parmağından hiç çıkarmadığı bir yüzüğü varsa, bu yüzüğe uygun bir kolye alabilirsiniz. Böylece annenizin kendi takı setini oluşturmasına katkıda bulunmuş olacaksınız. Günlük olarak kullandığı kolye ile uyumlu bir küpe bulmanız çok kolay olacak. Altınbaş’ta model seçenekleri o kadar fazla ki, her tarza uygun, her takı tasarımı ile uyumu küpeleri saniyeler içerisinde bulabilir, güvenle satın alabilirsiniz. Böylece hediye seçimi yaparken ne kadar titiz davrandığınız annenizin gözünden kaçmayacak ve bu da anneler günü sözleri ile birlikte ekstra bir mutluluk kaynağına dönüşecek. 

Eğer hala kararsızsanız anneler günü için hediye olarak kar tanesi figürünün kullanıldığı bir bileklik, kolye ya da yüzük seçimi yapabilirsiniz. Kar tanesi “eşin benzerin yok” anlamına geliyor. Seçtiğiniz bu hediye, anneler günü mesajları arasında en güzel olanını sizin adınıza iletecek. Bazı hediye seçimleri, anneler günü şarkısı ya da en güzel anneler günü şiirini bile gölgede bırakacak kadar anlamlıdır. 

Baget kesim son yılların gözdesi! En şık kolye tasarımlarıyla buluştuğunda ise ortaya şahane anneler günü hediyesi fikirleri çıkıyor. Baget kesim pırlanta ile göz kamaştıran bir güzellik kazanan yüzükler ve küpeler de size göz kırpıyor. Annenizi hem şaşırtacak hem de mutlu edecek bir hediye fikrine ihtiyacınız varsa rotanızı baget kesim tasarımlara çevirin. Altın bileklikler ise en zarif anneler günü hediye önerileri arasında yer alıyor. Her kadının beğeneceği bir zarafete sahip bileklikler Altınbaş’ta! 

Burç koleksiyonumuz da anneler günü için hediyeler arayanlara yanıt olabilir. Annenizin burcuna uygun hediyeleri Altınbaş Burç Koleksiyonu içerisinde bulabilirsiniz. Dinamik, enerjik ve hayat dolu anneler için önerimiz ise Altınbaş Life koleksiyonudur. Yazılar, mesajlar ve çeşitli figürlerle hayat bulan bu koleksiyonu mutlaka inceleyin. 

Altınbaş’ta anneler günü indirimleri bir klasik haline geldi. Kusursuz işçiliği ve muazzam tasarımıyla beğeni toplayan altın takı tasarımlarını, pırlantayla süslenen aksesuarları anneler günü kampanyaları sayesinde minimum bütçe ile satın alabilirsiniz. Tüm evlerde annelerin “ne gerek vardı” sözüne kocaman bir gülümsemenin de eşlik edebilmesi için Altınbaş bu yıl da sizin yanınızda!

 

Anneler Günü Ne Zaman?

Anneler Günü; her yıl mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanır. Yaşı kaç olursa olsun, annesine sevgisini göstermek isteyen kişiler, küçük büyük demeden annelerine özel hediyeler alarak onların kendilerini değerli hissetmesini sağlar.

Anneler Günü Hediyesi Ne Alabilirim?

Biricik annelerimize tabii ki ne yapsak az! Onlar her yıl /'düşünmen yeter/' deseler de Anneler Günü, onlara verdiğimiz değeri göstermemiz gereken en özel günlerden birisidir. Biraz gülümseme, sıcak bir sarılış ve sonsuz sevgi bekleyen annelerimizin bu özel gününde Altınbaş koleksiyonlarından şık bir hediye ile sevgimizi taçlandırabilir, ona unutamayacağı bir Anneler Günü yaşatabiliriz. Elmas, pırlanta, altın kolye, yüzük, bileklik, küpe gibi takıları set halinde de satın alabilirsiniz.

Anneler Günü Etkinlikleri Nerelerde Var?

Anneler Günü etkinlikleri dünyanın birçok ülkesinde yapılır. Ülkemizde de özellikle büyük şehirlerde o güne özel olarak kent belediyeleri konserler düzenler, pek çok marka ve mağaza özel indirim kampanyalar yapar. Anneler için bu tür etkinlikler moral kaynağı olur ve kendilerini daha özel hissettirir.

Anneler Günü Nasıl Ortaya Çıkmıştır?

Birçok rivayet olsa da tarihte ilk anneler günü, Antik Yunan'da tüm tanrıların annesi olarak sayılan Rhea onuruna düzenlenen bahar kutlamalarıyla ortaya çıktığı düşünülür. Daha sonra 1600'lü yıllarda İngiltere'de Paskalya'dan 40 gün önce /'Anneler Pazarı/' adlı etkinlik düzenlenmiş, tüm annelere pasta ikram edilirmiş, 1872'de ise ilk defa Anneler Günü barışa adanan bir gün olması için Amerika tarafından önerilmiş, ertesi yıl birçok eyalette anneler günü kutlanmıştır. 1914'te ise resmi olarak Anneler Günü kabul edilmiştir. Böylece her yıl Mayıs ayının ikinci pazarında kutlanması kararlaştırılmıştır.

Anneler Günü Kartı Nasıl Yapılır?

Anneler Günü'nde eşsiz sevginizi annenize gösterirken, onun beğenebileceği ve daima sizi hatırlatacağı değerli bir hediye yanında özenle hazırlanmış bir kart da vermek harika bir fikirdir. Böyle bir kart için kendi el emeğinizi kullanabilirsiniz. Annenizin sevdiği renklerde bir karton alıp, dilediğiniz boyda kesin. İçine annenize olan duygularınızı yazın ve güzel bir süs ile kapatın. Kartın üzerini dilediğiniz gibi süsleyebilir ve boyayabilirsiniz.

Anneler Günü Kahvaltısı Nasıl Hazırlanır?

Anneler Günü kutlamalarına sabahın erken saatlerinde başlayarak annenizi şımartmak isterseniz, ona harika bir kahvaltı hazırlayabilirsiniz. Her gün telaşla pek çok kahvaltı hazırlayan annenize taze çiçekler ve yeni sıkılmış bir portakal suyu eşliğinde şık kahvaltı tepsisi hazırlayabilir yatağına kadar götürebilirsiniz. Yanağına kondurduğunuz sevgi dolu bir öpücük de bonus olabilir.

Anneler Günü İlk Ne Zaman Kutlandı?

Anneler Günü'nün ilk kez kutlanması hakkında pek çok iddia olsa da ilk kez Anna Jarvis adlı bir öğretmenin vefat eden annesi için her yıl kutlama yapmak istemesi sonucu ortaya çıktığı kabul edilir. Jarvis, 1908 yılında çalıştığı okulda 407 çocuk ve anneleriyle, kendi annesi ve diğer tüm anneler için bir kutlama düzenlemiştir. Basına yansıyan görüntüler en başta politikacılar tarafından hoş karşılanmasa da 1914 yılında Anneler Günü resmen ilan edilmiştir.

Anneler Günü Şarkıları Nelerdir?

Şarkıların büyük tutku ile yazıldığı aşikâr. Anne sevgisi de dünyanın en büyük tutkularından biri olduğu için annelere özel pek çok şarkı bestelenmiştir. Son zamanların kişileri duygulandıran şarkıları arasında Candan Erçetin'in Annem şarkısı ile Edip Akbayram'ın Anneler Günü adlı şarkısı oldukça popülerdir.

Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Nasıl Yapılır?

Anneler Günü'nde kendi el emeğiniz bir hediye ile annenize teşekkür etmek istemez misiniz? O halde son dönemin modası el yapımı defterlerden birini tasarlayabilirsiniz. Tamamen sizin hayal ürününüz olan bu deftere annenize duygularınızı yazabilirsiniz. Emin olun anneniz o defteri sonsuza kadar saklamak isteyecektir. Bunun dışında eğer yetenekliyseniz anneniz için şık bir şal da örebilirsiniz.

Altınbaş’ta Anneler Günü İndirimleri Var Mı?

Her kadın şık takılar ile güzel görünmeyi hak eder. Dünyanın en değerli mücevheri de olsa annenize layık olamaz ancak bu Anneler Günü'nde Altınbaş'ın birbirinden özel tasarımları ile annenize muhteşem bir hediye verebilirsiniz. Her bütçeye uygun fiyatlar ile satışa sunulan kolye, küpe, yüzük ve bileklik modellerinde hazırlanan indirimler sizi bekliyor. Annenize unutulmaz bir gün yaşatmanın yolu bu sene Altınbaş'tan geçiyor!

Yeni Anneye Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır?

Yeni annelerin ilk anneler gününde hediye olarak tektaş ya da tamtur pırlanta yüzük alınabilir. Sade ve bir o kadar da etkileyici bir tektaş pırlanta kolye de tercih edilebilir. İnce ve asil bileklikler de ideal hediye seçeneklerinden biridir.

En Güzel Anneler Günü Hediyesi Nedir?

Annenizin zevklerine ve tarzına uygun olan tüm tasarımlar en güzel anneler günü hediyesi olabilir. Kolye, küpe, yüzük, bileklik, bilezik, halhal modelleri arasında annenizin beğeneceği çok sayıda tasarım bulabilirsiniz. İkili ve üçlü altın setler de tercih edilebilir.

Anneler Günü Hediye Fikirleri Nelerdir?

Kalp, melek kanadı, sonsuzluk işareti, yıldız gibi sevgiyi ve bağlılığı anlatan figürlerin kullanıldığı tüm tasarımlar anneler günü hediyesi olabilir. Yalın ve şık bir aksesuar modelini de tercih edebilirsiniz. Koleksiyonlarımız arasından gönlünüzce seçim yapabilirsiniz. Çünkü annelerin her zaman söylediği gibi, “düşünmeniz yeter.”

1000 TL’nin Altında Anneler Günü Hediyesi Ne Alabilirim?

İndirimli Ürünler sayfamızda fiyatı 1000 TL’nin altında olan çok sayıda özel tasarım aksesuar modellerini görebilirsiniz. Üstelik bu tasarımların tamamı Altınbaş kalitesini net olarak yansıtıyor.