ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
KARAT ARALIĞI
  • 0.00 - 0.10 ct
  • 0.10 - 0.20 ct
  • 0.20 - 0.30 ct
  • 0.30 - 0.40 ct
  • 0.40 - 0.50 ct
  • 0.50 - 0.60 ct
  • 0.60 ct ve üstü
SIRALAMA
4 ürün
Pırlanta Çocuk Fil Kolye
Pırlanta Çocuk Fil Kolye
1.239 TL

%30 İndirimli Fiyatı

867 TL

Pırlanta Çocuk Civciv Kolye
Pırlanta Çocuk Civciv Kolye
1.418 TL

%30 İndirimli Fiyatı

993 TL

Pırlanta Çocuk Civciv Kolye
Pırlanta Çocuk Civciv Kolye
1.449 TL

%30 İndirimli Fiyatı

1.015 TL

Pırlanta Çocuk Fil Kolye
Pırlanta Çocuk Fil Kolye
1.831 TL

%30 İndirimli Fiyatı

1.282 TL

En Şık Pırlanta Çocuk Kolyeleri Eşsiz Modelleri İle Altınbaş'ta!

Altınbaş’ın en beğenilen koleksiyonları arasında yer alan pırlanta çocuk kolyeleri ile çocukların renkli dünyası artık daha da renklenecek. Yalnızca yetişkinleri değil, çocukları da düşünerek tasarımlarını şekillendiren Altınbaş, çocukların renkli dünyasına uyum yakalayan en özgün tasarımlı pırlanta kolye modellerini sizlere sunuyor.
 
Yenilikçi tasarım dokunuşları ile hayat bulan pırlanta çocuk kolye modelleri pırlantanın eşsiz ışıltısını dışarıya en iyi şekilde yansıtabilecek özelliklere sahiptir. Göz kamaştırıcı bir etkisi olan ve görenleri büyüleyen pırlanta çocuk kolyesi modelleri ile artık çocuklarınız da tarzını korumayı başaracak. 
 
Her yaştan çocuğun giyim tarzına uyum sağlayabilen Altınbaş imzalı kolye modelleri özgün tasarımı ve ışıltılı duruşu ile tüm çocukların ilgisini çekiyor. Günün her anında kullanılabilecek özelliklere sahip olan ve rahatlığı ile ön plana çıkan pırlanta çocuk kolyesi modellerini dilerseniz sevdiklerinize hediye olarak da tercih edebilirsiniz.
 
Bir ömür boyu unutulmayacak ve nesillerden nesillere aktarılabilecek değerli mücevherler arasında bulunan pırlanta kolyeler sayesinde değer verdiğiniz kişilere karşı olan sevginizi en naif şekilde ifade edebilirsiniz. En özgün tasarım dokunuşları ile hayata geçirilen pırlanta çocuk kolyesi modellerini kendi çocuğunuz ya da sevdiğiniz kişilerin çocukları için tercih ederek çocukların renkli dünyasının daha da renklenmesini sağlayabilirsiniz. Altınbaş dünyasında sizleri bekleyen ve rahat kullanımı ile dikkat çeken pırlanta çocuk kolyeleri çocukların vazgeçilmez aksesuarları arasında yer almayı bekliyor.