ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
SIRALAMA
6 ürün
22 Ayar Altın Trabzon Bileklik
22 Ayar Altın Trabzon Bileklik
17.205 TL

%15 İndirimli Fiyatı

14.626 TL

22 Ayar Altın Trabzon Bileklik
22 Ayar Altın Trabzon Bileklik
31.770 TL

%15 İndirimli Fiyatı

27.004 TL

Göz Alıcı Trabzon Hasırı Bileklikler ve Şık Modeller Altınbaş Farkıyla Sizlerle!

İlk tasarımına Osmanlı döneminde başlanan Trabzon hasırı bileklikler Altınbaş’ta günümüzün moda anlayışı ile harmanlanarak geçmiş ve gelecek moda algısını değiştiriyor. Trabzon hasırı bileklikler ve Trabzon burması bilezik modelleri aynı zamanda özel anlarınızı da taçlandırabileceğiniz tasarımlar arasında yer alıyor.
 
Kendine özgü şekliyle her zaman üzerinde toplayan bu bileklikler her dönemin en kullanışlı ve şık mücevherleri arasında olma özelliğini uzun yıllar boyunca korumuştur. Altınbaş Trabzon hasırı bileklikler Altınbaş’ta ise özenli ve titiz işlemlerden geçerek en gösterişli halini ortaya koyar.
 
Geleneksel ve orijinal tasarımlardan hoşlanan kadınların gözdesi olan Trabzon hasırı bileklikler, hem özel davetlerde hem de gündelik hayatta tüm bakışları üzerinizde toplamanızda sizlere destek olur. Kullanışlı bir takı çeşidi olan Trabzon hasırı bileklikler gelenekselliği ve tarihi en güzel şekliyle yansıtarak nesilden nesle aktarmanızı sağlayacak. Her kişinin giyim stiline ve yaşam tarzına uyum sağlayabilecek esnek bir tasarıma sahip olan Trabzon hasırı bileklikler bu sayede hatıralarınızı da her daim canlı tutar.
 
Özel dokusu ve zarif işçiliğiyle ışıltı yayan Altınbaş Trabzon hasırı bileklikler, göze hitap etmesinin yanı sıra ömür boyu sevdiklerinize armağan edebileceğiniz hediye seçenekleri arasında da yer alır. Geçmişin en doğal halini size yansıtan bu ışıltılı ve gösterişli bileklikler, Altınbaş’ta özel dokunuşların zarif etkisini nostaljinin büyüsünde hissetmenizi sağlar. Siz de Altınbaş’ın özel tasarımlarında bir araya getirilen bu altın bileklik modellerini arkadaşınıza, annenize ya da eşinize dilediğiniz zaman hediye edebilir ve sevdiklerinizi özel hissettirebilirsiniz.