ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Facebook SignIn
Google SignIn
Tüm Pazar koşullarına esnek bir şekilde uyum sağlayabilmek ve tüm iş ortaklarımıza daha fazla seçenek sunabilmek amacıyla ALTINBAŞ MUCEVHERAT Bayilik sistemi, bayi adaylarımızın değerlendirebileceği 4 farklı şekilde tasarlanmıştır.
 
ALTINBAŞ  olarak, uluslararası nitelikli markamızı, gerek yurtiçi gerekse yurtdışı açılımlarla genişletmek amacıyla marka standartlarımızı yakalayabileceğine inanan yatırımcılara Franchise hakkı tanımaktayız.
 
1990'lı yıllarda, Türkiye'nin ilk büyük toptan satış merkezi ile faaliyet başlatarak, geniş pazarlama ekipleri kurmuş olan ALTINBAŞ, ulusal medyada yer verdiği reklamlarıyla da Kuyumculuk sektöründe ilk reklam veren firma olmuştur.
 
Kuyum sektörüne perakende anlayışını ilk olarak getirmenin de ayrıcalığını barındıran ALTINBAŞ, 2004 yılında ilk ve aynı zamanda en büyük altın fabrikasını kurmuştur. 
 
2007 yılında Nielsen'in Türkiye Markalar ligini ortaya koyan 2007 araştırmasında, ALTINBAŞ kendi sektöründe yine kategori birinciliğini kazanmıştır. 
 
Yanısıra, Superbrands Türkiye ödülüne de aynı yıl sahip olan ALTINBAŞ, GFK tarafından gerçekleştirilen en güncel marka araştırmasında da BEST BRAND olarak kategori  lider seçilmiş, sektöre kazandırdığı ilklerin yanı sıra ürün ve hizmet kalitesi ile tüketicilerin ilk tercihleri olmaya devam etmiştir. 
 
2008 yılında, Turquality marka kapsamına alınan ALTINBAŞ, tüketicileri ile kurduğu bağ ve üstün hizmet kalitesi dolayısıyla, Tüketicinin Sesi Dergisi tarafından verilen "tüketiciyle dost" marka ödülüne layık görülmüştür.
 
Sibermetrik Research şirketinin bağımsız sektör araştırmasında hem altın hem de pırlanta kategorilerinde ülkemizde en çok tanınan birinci markadır. 
 
2009 yılı itibariyle Türkiye'den tek marka olarak uluslar arası sektörel kuruluş olan CİBİJO'ya üye olan Altınbaş, Uluslar arası Altın borsasının Türkiye'de seçtiği tek partner olarak özel bir koleksiyon hazırlamış, Hazırladığı L'Or koleksiyonu ile büyük beğeni kazanmıştır.
 
2011 yılında TİM tarafından Değerli Maden ve Mücevherat Sektöründe İhracaat Şampiyonluğu kazanan Altınbaş, 2013 yılında da İstanbul Maden ve Metaller İhracaatçı birlikleri tarafından Mücevher İhracaatında Sampiyonluk ödülüne layık görülmüştür.
 
Dünyada Lüksün Oscarları adını tasıyan, lüks dünyasıonın en prestijli ödülü LUXURY LİFESTYLE AWARD 2014, 2014 YILINDA mücevher kategorisinde ALTINBAŞ'ın olmuştur. 
 
En büyük ödülü ise, her geçen gün artan müşteri memnuniyetimiz ve müşteri sadakatimizle almaya devam etmekteyiz.
 
Pek çok ilkin  öncülüğünü üstlenen  ve  üstün hizmet kalitesi ödüllendirilmiş markamızla, yıllardır edindiğimiz birikim ve tecrübeler sonucunda oluşturduğumuz temel Franchise kurallarımıza  uygun olması halinde sizlerle işbirliği içinde olmaktan mutluluk duyarız.
 
ALTINBAŞ, mağaza lokasyonlarında öncelikle mağazaların büyük şehirlerin merkezlerinde, ayrıca müşteri trafiği yüksek olan büyük ve seçkin alışveriş merkezlerinde yer almaktadır. 
 
Mağaza lokasyonu ve yatırım planlamanızın uygun görülmesi halinde tüm Franchise şartları taraflar arasında detaylı olarak müzakere edilecektir.
 
Türkiye'nin en güvenilir, en prestijli, ödüllü  markası olan ALTINBAŞ Ailesi içinde olarak,  Sevgililer Günü, Anneler Günü, Yılbaşı, Babalar Günü, Doğum Günü, Evlilik Yıldönümü gibi özel günlerde ortaya çıkan özel koleksiyon ürünlerimiz ve birbirinden farklı konsept ürün ve koleksiyonlarımız sayesinde, varolan müşterilerimize sağladığımız avantajlar nezdinde sizde  sektör içerisinde hem prestijli bir markanın içinde var olarak, hem de piyasa koşullarının üstünde yapacağınız satışlar sayesinde kar ederek varlık gösterebilirsiniz.
 
Bayilik Başvuru Kılavuzu'nu incelemek İçin tıklayınız.
 
Saygı ve Sevgilerimizle