ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Facebook SignIn
Google SignIn

KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ AÇIK RIZA BEYANI

ALTINBAŞ PERAKENDE MAĞAZACILIK HİZ. A.Ş., kişisel verilerinizi tarafınıza sunulmuş olan Aydınlatma Metni’nde açıklanan şekilde, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve ilgili mevzuat hükümlerine uygun olarak işlemekte ve korumaktadır.

Kanun, kişisel verilerinizin işlenmesi için açık rıza veya açık rızanın aranmadığı diğer kişisel veri işleme şartlarını düzenlemektedir. Kanun’un 5. Maddesinin 2. Fıkrasında ve 6. Maddesinin 3. Fıkrasında düzenlenen haller hariç olmak üzere kişisel verileriniz işleme amaçlarıyla sınırlı olarak ancak açık rıza vermeniz halinde tarafımızca işlenebilecektir. Onayınıza sunulan bu açık rıza metni ile aydınlatma metninde belirtilmiş olan kişisel verilerinizin belirtilen faaliyet ve işleme amaçlarıyla sınırlı olarak işlenmesine rıza vermektesiniz.

Tarafıma sunulan aydınlatma metni kapsamında;

  • Kişisel verilerimin; potansiyel müşteri portföyü oluşturmak, kampanya ve fırsatlardan tarafımın haberdar edilmesi, profilleme, hedefleme ve reklam faaliyetleri yürütülmesi, geçmiş tercihlerime ve beğenilerime en uygun tekliflerin sunulması, müşteri memnuniyeti ölçümü kapsamında anket çalışmalarının yapılması, kampanyalar hakkında tarafıma bilgi verilmesi, Şirketinizin ürün ve hizmetleriyle ilgili tanıtım, reklam, pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi ve bu kapsamında iletişim faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi, özel günlerde kutlama ve tebriklerin iletilmesi, anket çalışmalarının yapılması kapsamında ticari elektronik ileti gönderilmesi (SMS, E-posta, arama vb. ) amaçlarıyla işlenmesini onaylıyorum.
  • Kişisel verilerimin; pazarlama, reklam ve tanıtım faaliyetlerinin yürütülmesi, tarafıma özel avantajlı tekliflerin sunulabilmesi, müşteri memnuniyetinin arttırılmasına yönelik faaliyetlerin yürütülmesi, müşteri memnuniyeti ölçümleme, profilleme desteği alınması, satış ve pazarlama alanında sms, mailing faaliyetlerinin yürütülmesi ve bu kapsamda veri saklama ve depolama faaliyetlerinin yürütülmesi amaçlarıyla Şirketinizin hizmet tedarik ettiği tedarikçilere ve Şirketinizin grup/topluluk şirketleri ve iştiraklerine aktarılmasını onaylıyorum.
  • Şirketinize iletmiş olduğum taleplerimin özel nitelikli kişisel verilerimin işlenmesini gerektirmesi halinde özel nitelikli kişisel verilerimin; Şirketinizin yükümlülüklerinin yerine getirilmesi ve taleplerimin karşılanması amaçlarıyla işlenmesini onaylıyorum.
  • Özel nitelikli kişisel verilerimin; sözleşme süreçlerinin yürütülmesi, talep ve şikayetlerin karşılanması ve takibi, müşteri memnuniyetinin sağlanması amacıyla ALTINBAŞ’ın yurtiçinde bulunan hizmet aldığı tedarikçilerine, pazarlama, bilgi teknolojileri tedarikçilerine, iş ortaklarına ve yetkili kamu kurum ve kuruluşlarına; olası uyuşmazlıklarda ispat vesilesi olması, hukuki danışmanlık ve teknik destek alınabilmesi, sözleşmenin uygulanabilmesi, tarafların yükümlülüklerine uyup uymadığının denetlenebilmesi amaçlarıyla hukuk büroları ve diğer danışmanlara; ticari güvenliğin sağlanması, kişisel verilerinizi güvenli bir şekilde saklamak, muhasebe programı ve arşiv hizmetlerinden yararlanılması, müşteri kayıtlarının oluşturulması ve saklanması, iş sürekliliğinin sağlanması, tarafıma hizmetlerinizin sunulabilmesi amaçlarıyla muhasebe programı, ilgili yazılım ve online platformları Şirketinize sunan tedarikçilere; çağrı merkezi faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ve tarafıma hizmetlerinizin sunulabilmesi amaçlarıyla çağrı merkezi hizmeti sağlayan tedarikçilerimize; elektronik depolama, alt yapı sunucu hizmetlerinin alınması, yedekleme hizmetleri veya sistemlerinin sağlanması için hizmet alınan yurt içi tedarikçilere ve/veya arşiv firmalarına aktarılmasını onaylıyorum.
  • Kimlik (ad, soyad, doğum tarihi, cinsiyet) , iletişim (telefon numarası ve e-posta), müşteri işlem, pazarlama, diğer veri kategorisinde yer alan evlilik tarihi / yıl dönümü vb. özel günlere ait tarih ve bilgiler kapsamındaki kişisel verilerimin; ALTINBAŞ markası altında ticari elektronik ileti gönderilmesi ve ALTINBAŞ markasının tarafıma sunduğu fırsatlardan, ALTINBAŞ’ın ürün ve hizmetlerinden haberdar olabilmek için ticari elektronik ileti gönderimi gerçekleştirilebilmesi amacıyla grup şirketiniz olan ALTINBAŞ KUYUMCULUK İTH. İHR. SAN. VE TİC. A.Ş.’ye aktarılmasını onaylıyorum.
  • Whatsapp uygulaması veya yurtdışı merkezli sosyal medya platformları vasıtasıyla ALTINBAŞ ile iletişim kurmam halinde, ALTINBAŞ ile paylaşmış olduğum kişisel verilerimin yurtdışına aktarılmasını onaylıyorum.

 

Ticari Elektronik İleti Gönderim Onayı:

ALTINBAŞ PERAKENDE MAĞAZACILIK HİZ. A.Ş.’nin; ve grup/ topluluk şirketlerinin (ALTINBAŞ KUYUMCULUK İTH. İHR. SAN. VE TİC. A.Ş.) bana uygun olan yeni ürün, hizmet, uygulama, avantaj, promosyon veya kampanyaların tanıtımı, özel günlerin kutlanması, anket çalışmalarının yürütülmesi amacıyla her türlü ticari elektronik iletiyi SMS, E-posta ve arama yöntemlerinden biri veya birkaçıyla göndermesini onaylıyorum. (Ticari Elektronik İleti Onayı için tarafınıza ayrıca onay beyanları sunulacaktır.)

 

Kişisel verilerimin tarafıma sunulan Aydınlatma Metni kapsamında 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nda düzenlenen “açık rıza” hukuki sebebine dayalı olarak işleneceğini; veri sorumlusuna başvurarak kişisel verilerimin işlenmesine ilişkin verdiğim açık rızayı her zaman geri çekme hakkımın bulunduğunu biliyorum.