ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Facebook SignIn
Google SignIn

En Göz Alıcı Koleksi̇yonlar ve Şık Modeller Altınbaş Farkıyla Sizlerle!

Altınbaş sizler için oluşturduğu her yeni koleksiyonuyla stilinizi en iyi şekilde tamamlayabilmenizi sağlarken aynı zamanda sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz en özel tasarımları sizlere sunuyor. Pırlanta ve altın ile hazırlanan koleksiyonlarda her kadının tarzına uyum sağlayabilecek birbirinden özel seçenekler yer alıyor. Tarzınıza göre isterseniz gösterişli klasik parçalar, isterseniz daha sade ve minimal takılar seçebilirsiniz.

Zengin renklere ev sahipliği yapan ve doğadan ilham alınarak hazırlanan Renk Ahenk koleksiyonu, canlı renklerin yer aldığı bir koleksiyon olarak ön plana çıkıyor. Doğanın canlı renklerini taşıyan Renk Ahenk Altınbaş koleksiyonunu inceleyerek sizler de kendiniz ve sevdikleriniz için en özel mücevherlere erişebilirsiniz.

Minimal tasarımlardan hoşlanan kişilerin tercihi All Yes On You koleksiyonundan yana oluyor. Takılarda sadelikten hoşlanan kişiler de sık sık All Yes On You koleksiyonundaki mücevherleri tercih ediyor.

Derin okyanusun rengi ve saf pırlantanın zarif uyumluluğunu dışarıya yansıtan Okyanus koleksiyonu farklı zevklere hitap edebilecek küpe, yüzük, bileklik ve kolye seçeneklerini sizlere sunuyor. Modern ve pastel şıklığı tercih edenler Okyanus koleksiyonunu beğeniyor.

Küpe, bilezik ve kolyelerin yer aldığı Bin Hayat koleksiyonu, sonsuzluğu temsil eden Ginkgo Biloba ağacından esinlenerek hazırlanıyor. Takım halinde kullanabileceğiniz Okyanus koleksiyonundaki mücevherlerle girdiğiniz tüm ortamlarda dikkatleri stilinize çekebilirsiniz.

İnce detaylarla canlandırılan zarif tasarımlar arıyorsanız, Promiss koleksiyonu sizler için ideal oluyor. Küpe, bileklik, kolye ve yüzük modelleriyle sevginizi yansıtabileceğiniz özel hediyeler Promiss koleksiyonunda yer alıyor. Şık duruşu ve özgünlüğüyle ilgi gören Promiss koleksiyonundaki mücevherlerle stilinizi en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz.

Tüm bu koleksiyonların yanı sıra pırlantaya yeni boyut kazandıran Bouquet, Nora ve Flora koleksiyonuyla da pırlantaların en yeni formlarını dışarıya yansıtabileceğiniz mücevherlere sahip olabilirsiniz.

Altınbaş’ın altın koleksiyonunda erkeklerin ve kadınların tercih edebileceği Mihrimah koleksiyonu ön plana çıkıyor. Bunun yanı sıra altın koleksiyonlarında deniz, kum ve güneşi yansıtan Marin, değerli incilerin yer aldığı İnci, mitoloji ile ilgilenenlere uygun İkon, doğanın dokunuşlarını üzerinde hissetmek isteyenlere özel Yaşam Çiçeği ve Ay Taşı gibi koleksiyonlar bulunuyor.

Sürekli yenilenen koleksiyonlarda isterseniz güç, tutku ve cazibenin uyumunu yansıtan Denge, enerjiyi simgeleyen Altınbaş Life, tarihin dokusunu hissedebileceğiniz Mühür ve Hanedan, Efsane ve Te’sir gibi koleksiyonları bulabilirsiniz. Ayrıca Altınbaş koleksiyonları arasındaki mücevherlere yeni bir anlam katan Femme koleksiyonuna ait parçaları da inceleyebilirsiniz.

Altınbaş'ın birbirinden şık nazar boncuklu kolye , isim kolye , altın nişan seti gibi farklı aksesuar modelleri ve çeşitleri için Altınbaş mağazaları ile tanışabilirsiniz.