ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Filtreler
Toplam 50 ürün var.

YENİ

Altın Çocuk Papatya Künye

2.438 TL

Altın Çocuk Künye

9.644 TL

YENİ

Altın Çocuk Uğur Böceği Künye

2.210 TL

YENİ

Altın Bebek Arabası Künye

3.588 TL

YENİ

Altın Çocuk Nazar Boncuklu Künye

2.634 TL

Altın Çocuk Kalp Künye

2.286 TL

YENİ

Altın Çocuk Uçak Künye

4.557 TL

Altın Çocuk Künye

12.157 TL

%20 İndirimli Fiyatı

9.726 TL

YENİ

Altın Çocuk Uçak Künye

2.256 TL

Altın Çocuk Dinozor Bileklik

4.421 TL

%20 İndirimli Fiyatı

3.537 TL

YENİ

Altın Çocuk Künye

2.392 TL

Altın Çocuk Çilek Künye

5.450 TL

YENİ

Altın Çocuk Nazar Künye

11.809 TL

Altın Çocuk Nazar Boncuklu Allah Bileklik

3.573 TL

YENİ

Altın Çocuk Top Künye

2.256 TL

YENİ

Altın Çocuk Künye

4.012 TL

YENİ

Altın Çocuk Kiraz Künye

3.588 TL

Altın Çocuk Kiraz Bileklik

3.316 TL

Altın Çocuk Künye

17.229 TL

YENİ

Altın Çocuk Kalp Künye

3.422 TL

YENİ

Altın Çocuk Nazar Boncuklu Künye

3.694 TL

YENİ

Altın Çocuk Yunus Künye

2.407 TL

YENİ

Altın Çocuk Yunus Künye

3.437 TL

Altın Çocuk Bileklik

6.223 TL

Altın Çocuk Künye

11.839 TL

YENİ

Altın Çocuk Araba Künye

3.830 TL

YENİ

Altın Çocuk Yunus Künye

4.603 TL

Altın Çocuk Yelken Bileklik

3.316 TL

YENİ

Altın Çocuk Araba Künye

4.890 TL

Altın Çocuk Bileklik

5.042 TL

%20 İndirimli Fiyatı

4.033 TL

YENİ

Altın Çocuk Araba Künye

3.724 TL

Altın Çocuk Çiçek Künye

3.573 TL

En Şık Çocuk Bileklikleri Eşsiz Modelleri İle Altınbaş'ta!

altın çocuk bileklikleriÇocuklar için tasarlanan birbirinden eğlenceli ve şık altın bileklikler, çocukları mutlu etmenin en zarif yollarından biri olarak öne çıkıyor. Pek çok farklı figürün altın zincirle işlenmesi tekniğiyle üretilen altın çocuk bileklikleri balık, uğur böceği, çiçek, kalp, kelebek, çilek, nazar boncuğu, uçak gibi çocukların ilgisini çeken tasarımları barındırıyor. Klasik ve vazgeçilmez modellerden biri olan isim künyeli bileklikler çocuklarınızın kendileriyle özdeşleştirebileceği bir aksesuar oluyor. Maşallah yazılı tasarımlar ve nazar boncuklu modellerse harika birer hediye seçeneği olarak değerlendiriliyor. Bunun yanı sıra balık, kelebek ve uğur böceği gibi sevimli figürlerin yer aldığı tasarımlar da en dikkat çekici bileklikler arasında yer alıyor. Birbirinden sevimli ve güzel çocuk bileklikleri için bu sayfadaki ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.
 
Altınbaş koleksiyonlarını sizlere sunarken çocukları da unutmuyor. Çocuklar için özel olarak tasarlanan birbirinden eğlenceli ve şık altın bileklik ve çocuk künyesi modelleri çocukları mutlu etmenin en zarif yollarından biri olarak öne çıkıyor. Pek çok farklı figürün altın zincirle işlenmesi tekniğiyle üretilen altın çocuk bileklikleri balık, uğur böceği, çiçek, kalp, kelebek, çilek, nazar boncuğu, uçak gibi çocukların ilgisini çeken tasarımları barındırıyor.
 
Klasik ve vazgeçilmez modellerden biri olan isim künyeli bileklikler çocuklarınızın kendileriyle özdeşleştirebileceği bir aksesuar oluyor. Kullanışlı olmaları ile dikkat çeken bu ürünler, bebek ve çocuk kıyafetleriyle de oldukça uyumludur. Maşallah yazılı tasarımlar ve nazar boncuklu modellerse harika birer hediye seçeneği olarak değerlendiriliyor. Bunun yanı sıra balık, kelebek ve uğur böceği gibi sevimli figürlerin yer aldığı tasarımlar da en dikkat çekici bileklikler arasında yer alıyor. Birbirinden sevimli ve güzel çocuk bileklikleri için bu sayfadaki ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.
 
Sizler de sevimli figürler ve rengarenk tasarımlar ile ön plana çıkan özel çocuk künyesi modellerine göz atarak çocuklara unutulmayacak bir armağan verebilirsiniz. Bir ömür boyu kullanılabilecek ve nesillerden nesillere aktarılabilecek olan altın çocuk künyesi modellerini doğum hediyesi olarak tercih edebileceğiniz gibi aynı zamanda farklı özel günler için de tercih edebilirsiniz.
 
Altınbaş’ın sevimli ve rengarenk koleksiyonunda yer alan çocuk künyesi modelleri arasında her yaştan çocuğun zevkine uyum sağlayabilecek özgün tasarımlı çocuk künyesi modelleri yer sizleri bekliyor. 
 
Birbirinden şık bebek hediyesi, çocuk altın bilezik, çocuk küpesi altın ya da pırlanta modelleri  ile tanışmak için Altınbaş mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

1. Bebek Künyesi Nasıl Temizlenir?

Bebek künyesi temizliği oldukça basittir. Diğer altın içeren aksesuarlarda olduğu gibi bebek künyelerinde de kaynamış suya bir miktar bulaşık deterjanı ekleyebilir, ardından künyeyi bu su içinde bekletebilirsiniz. Böylece künyeyi hem temizleyebilir hem de parlatabilirsiniz. Diğer yandan Alsonic benzeri ultrasonik yıkama cihazları tercih edilebilir.

2. Bebek Künyesi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bebek künyeleri, farklı ayarlarda altın içeren aksesuarlar oldukları için yüksek değere sahiptir. Bu nedenle bebek künyesi alırken kurumsal kimliği güçlü bir firma veya internet sitesi tercih etmeli, ürünün sertifikasının olup olmadığına önem vermeli ve altın değeriyle uygulanan işçilik arasındaki oranı gözden kaçırmamalısınız.

3. Bebek Künyesi Kırılır mı?

Diğer tüm altın içerikli ürünlerde olduğu gibi bebek künyeleri de düşük bir ihtimal olsa dahi dikkat edilmediği takdirde bükülebilir, kıvrılabilir ya da kırılabilir. Ancak hem bebeklerin fiziksel yetersizlikleri hem de altının yüksek dayanıklılık seviyesi nedeniyle bu ihtimal oldukça düşüktür. Kolayca kırılabilen bebek künyelerinin içeriği ise altın olmayabilir. Altın künyeler, gümüş künyelere kıyasla daha dayanıklıdır.

4. Bebek Künyesi Çocuklar İçin Zararlı mıdır?

İçerik açısından altın, alerji gibi istisnai durumlar hariç çocukların sağlığına herhangi bir zarar vermese de bebeklik döneminin, bilinçten yoksun bir dönem olduğunu da unutmamak gerekir. Bebekler künyelerini sık sık ağızlarına, gözlerine götürebilir, böylece farkında olmadan kendilerine zarar verebilirler. Bu nedenle künye, bebeğe doğru ve dikkatli bir şekilde takılmalıdır. Öte yandan söz konusu ürünlerin madeninde ya da kaplamalarında alerjen maddelerin bulunmaması adına güven veren markalara yönelmek gerekir.

5. Bebek Künyesi Nasıl Parlatılır?

Bir fincan rendelenmiş beyaz sabunu 1 litre suya ekleyebilir, bebek künyesini bu su içinde yaklaşık 45 dakika boyunca bekletebilirsiniz. Ardından sudan çıkardığınız künyeyi, soğuk su ile durulayıp, yumuşak bir deri ile dikkatli bir şekilde silebilir ve tamamen parlak bir bebek künyesi elde edebilirsiniz. Aynı şekilde Alsonic gibi yıkama cihazlarından destek alınabilir.