ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Facebook SignIn
Google SignIn
Filtreler
Toplam 41 ürün var.

Altın Çocuk Künye

ÖZEL FİYAT

5.949 TL

Altın Çocuk Künye

ÖZEL FİYAT

14.380 TL

YENİ

Altın Çocuk Çiçek Künye

14.283 TL

YENİ

Altın Çocuk Fil Künye

ÖZEL FİYAT

11.201 TL

Altın Çocuk Çiçek Künye

7.231 TL

Altın Çocuk Nazar Boncuklu Araba Bileklik

7.257 TL

Altın Çocuk Künye

7.949 TL

Altın Çocuk Çilek Künye

4.693 TL

YENİ

Altın Çocuk Top Künye

4.693 TL

YENİ

Altın Çocuk Allah Künye

5.282 TL

Altın Çocuk Çiçek Künye

7.000 TL

Altın Çocuk Künye

ÖZEL FİYAT

18.401 TL

Altın Çocuk Kalp Künye

4.821 TL

Altın Çocuk Kelebek Bileklik

7.257 TL

YENİ

Altın Çocuk Dondurma Künye

ÖZEL FİYAT

8.206 TL

Altın Çocuk Çilek Künye

11.334 TL

Altın Çocuk Nal Künye

4.359 TL

Altın Çocuk Nazar Künye

21.360 TL

Altın Çocuk Yunus Bileklik

6.411 TL

Altın Çocuk Kuzu Künye

5.488 TL

Altın Çocuk Yunus Künye

4.590 TL

Altın Çocuk Nazar Künye

ÖZEL FİYAT

17.601 TL

Altın Çocuk Papatya Künye

5.103 TL

YENİ

Altın Çocuk Nazar Boncuklu Künye

5.564 TL

Altın Çocuk Kelebek Künye

7.103 TL

Altın Çocuk Künye

4.821 TL

Altın Çocuk Allah Künye

7.872 TL

Altın Çocuk Uçak Künye

4.718 TL

Altın Bebek Arabası Bileklik

6.513 TL

Altın Çocuk Dinozor Bileklik

ÖZEL FİYAT

6.257 TL

Altın Çocuk Kelebek Künye

4.872 TL

Altın Çocuk Kuş Künye

ÖZEL FİYAT

5.477 TL

En Şık Çocuk Bileklikleri Eşsiz Modelleri İle Altınbaş'ta!

altın çocuk bileklikleriÇocuklar için tasarlanan birbirinden eğlenceli ve şık altın bileklikler, çocukları mutlu etmenin en zarif yollarından biri olarak öne çıkıyor. Pek çok farklı figürün altın zincirle işlenmesi tekniğiyle üretilen altın çocuk bileklikleri balık, uğur böceği, çiçek, kalp, kelebek, çilek, nazar boncuğu, uçak gibi çocukların ilgisini çeken tasarımları barındırıyor. Klasik ve vazgeçilmez modellerden biri olan isim künyeli bileklikler çocuklarınızın kendileriyle özdeşleştirebileceği bir aksesuar oluyor. Maşallah yazılı tasarımlar ve nazar boncuklu modellerse harika birer hediye seçeneği olarak değerlendiriliyor. Bunun yanı sıra balık, kelebek ve uğur böceği gibi sevimli figürlerin yer aldığı tasarımlar da en dikkat çekici bileklikler arasında yer alıyor. Birbirinden sevimli ve güzel çocuk bileklikleri için bu sayfadaki ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.
 
Altınbaş koleksiyonlarını sizlere sunarken çocukları da unutmuyor. Çocuklar için özel olarak tasarlanan birbirinden eğlenceli ve şık altın bileklik ve çocuk künyesi modelleri çocukları mutlu etmenin en zarif yollarından biri olarak öne çıkıyor. Pek çok farklı figürün altın zincirle işlenmesi tekniğiyle üretilen altın çocuk bileklikleri balık, uğur böceği, çiçek, kalp, kelebek, çilek, nazar boncuğu, uçak gibi çocukların ilgisini çeken tasarımları barındırıyor.
 
Klasik ve vazgeçilmez modellerden biri olan isim künyeli bileklikler çocuklarınızın kendileriyle özdeşleştirebileceği bir aksesuar oluyor. Kullanışlı olmaları ile dikkat çeken bu ürünler, bebek ve çocuk kıyafetleriyle de oldukça uyumludur. Maşallah yazılı tasarımlar ve nazar boncuklu modellerse harika birer hediye seçeneği olarak değerlendiriliyor. Bunun yanı sıra balık, kelebek ve uğur böceği gibi sevimli figürlerin yer aldığı tasarımlar da en dikkat çekici bileklikler arasında yer alıyor. Birbirinden sevimli ve güzel çocuk bileklikleri için bu sayfadaki ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.
 
Sizler de sevimli figürler ve rengarenk tasarımlar ile ön plana çıkan özel çocuk künyesi modellerine göz atarak çocuklara unutulmayacak bir armağan verebilirsiniz. Bir ömür boyu kullanılabilecek ve nesillerden nesillere aktarılabilecek olan altın çocuk künyesi modellerini doğum hediyesi olarak tercih edebileceğiniz gibi aynı zamanda farklı özel günler için de tercih edebilirsiniz.
 
Altınbaş’ın sevimli ve rengarenk koleksiyonunda yer alan çocuk künyesi modelleri arasında her yaştan çocuğun zevkine uyum sağlayabilecek özgün tasarımlı çocuk künyesi modelleri yer sizleri bekliyor. 
 
Birbirinden şık bebek hediyesi, çocuk altın bilezik, çocuk küpesi altın ya da pırlanta modelleri  ile tanışmak için Altınbaş mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

1. Bebek Künyesi Nasıl Temizlenir?

Bebek künyesi temizliği oldukça basittir. Diğer altın içeren aksesuarlarda olduğu gibi bebek künyelerinde de kaynamış suya bir miktar bulaşık deterjanı ekleyebilir, ardından künyeyi bu su içinde bekletebilirsiniz. Böylece künyeyi hem temizleyebilir hem de parlatabilirsiniz. Diğer yandan Alsonic benzeri ultrasonik yıkama cihazları tercih edilebilir.

2. Bebek Künyesi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bebek künyeleri, farklı ayarlarda altın içeren aksesuarlar oldukları için yüksek değere sahiptir. Bu nedenle bebek künyesi alırken kurumsal kimliği güçlü bir firma veya internet sitesi tercih etmeli, ürünün sertifikasının olup olmadığına önem vermeli ve altın değeriyle uygulanan işçilik arasındaki oranı gözden kaçırmamalısınız.

3. Bebek Künyesi Kırılır mı?

Diğer tüm altın içerikli ürünlerde olduğu gibi bebek künyeleri de düşük bir ihtimal olsa dahi dikkat edilmediği takdirde bükülebilir, kıvrılabilir ya da kırılabilir. Ancak hem bebeklerin fiziksel yetersizlikleri hem de altının yüksek dayanıklılık seviyesi nedeniyle bu ihtimal oldukça düşüktür. Kolayca kırılabilen bebek künyelerinin içeriği ise altın olmayabilir. Altın künyeler, gümüş künyelere kıyasla daha dayanıklıdır.

4. Bebek Künyesi Çocuklar İçin Zararlı mıdır?

İçerik açısından altın, alerji gibi istisnai durumlar hariç çocukların sağlığına herhangi bir zarar vermese de bebeklik döneminin, bilinçten yoksun bir dönem olduğunu da unutmamak gerekir. Bebekler künyelerini sık sık ağızlarına, gözlerine götürebilir, böylece farkında olmadan kendilerine zarar verebilirler. Bu nedenle künye, bebeğe doğru ve dikkatli bir şekilde takılmalıdır. Öte yandan söz konusu ürünlerin madeninde ya da kaplamalarında alerjen maddelerin bulunmaması adına güven veren markalara yönelmek gerekir.

5. Bebek Künyesi Nasıl Parlatılır?

Bir fincan rendelenmiş beyaz sabunu 1 litre suya ekleyebilir, bebek künyesini bu su içinde yaklaşık 45 dakika boyunca bekletebilirsiniz. Ardından sudan çıkardığınız künyeyi, soğuk su ile durulayıp, yumuşak bir deri ile dikkatli bir şekilde silebilir ve tamamen parlak bir bebek künyesi elde edebilirsiniz. Aynı şekilde Alsonic gibi yıkama cihazlarından destek alınabilir.