ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Facebook SignIn
Google SignIn
Filtreler
Toplam 30 ürün var.

Pırlantalı Altın İkili Alyans

20.969 TL

KAMPANYALI ÜRÜN

Pırlantalı Altın İkili Alyans

ÖZEL FİYAT

23.328 TL

Pırlantalı Altın İkili Alyans

26.001 TL

Pırlantalı Altın İkili Alyans

27.207 TL

Pırlantalı Altın İkili Alyans

26.211 TL

Pırlantalı Altın İkili Alyans

69.145 TL

Clovers Pırlantalı Altın İkili Alyans

89.773 TL

Pırlantalı Altın İkili Alyans

29.356 TL

Pırlantalı Altın İkili Alyans

27.522 TL

Pırlantalı Altın İkili Alyans

31.217 TL

Pırlantalı Altın İkili Alyans

22.542 TL

KAMPANYALI ÜRÜN

Pırlantalı Altın İkili Alyans

ÖZEL FİYAT

21.047 TL

Pırlantalı Altın İkili Alyans

23.459 TL

Pırlantalı Altın İkili Alyans

27.443 TL

Pırlantalı Altın İkili Alyans

12.634 TL

Pırlantalı Altın İkili Alyans

22.542 TL

Clovers Pırlantalı Altın İkili Alyans

57.114 TL

Pırlantalı Altın İkili Alyans

25.870 TL

Pırlantalı Altın İkili Alyans

25.294 TL

Pırlantalı Altın İkili Alyans

25.294 TL

Clovers Pırlantalı Altın İkili Alyans

69.879 TL

Pırlantalı Altın İkili Alyans

32.895 TL

Pırlantalı Altın İkili Alyans

33.891 TL

Pırlantalı Altın İkili Alyans

28.203 TL

YENİ

Pırlantalı Altın İkili Alyans

21.546 TL

YENİ

Pırlantalı Altın İkili Alyans

21.703 TL

YENİ

Pırlantalı Altın İkili Alyans

22.253 TL

YENİ

Pırlantalı Altın İkili Alyans

24.140 TL

YENİ

Pırlantalı Altın İkili Alyans

25.215 TL

YENİ

Pırlantalı Altın İkili Alyans

26.630 TL

Göz Alıcı Pırlanta Alyanslar ve Şık Modeller Altınbaş Farkıyla Sizlerle!

pırlanta alyansAltınbaş’ın eşsiz tasarımları ile beğeninize sunulan alyans modelleri, aşkın ve bağlılığın en özel halini ortaya çıkarıyor. Estetik duruşu ile göz dolduran pırlanta alyans modelleri zarafetle birleşerek beğeninize sunuldu.
 
Pırlantanın eşsiz duruşu ile bağlılığın en özel simgesi alyansları bir araya getiren Altınbaş, geleneksel ve modern tasarımları ile her tarza uyum sağlamayı amaçlar. Altınbaşın ince işçiliklerle dizayn edilen klasikten avangarda, gelenekselden moderne pek çok farklı stilde geliştirilen alyans tasarımları, gelin ve damat adaylarının en özel günlerinin baş tacı oluyor. İster altının yalın kullanımı ile öne çıkan klasik modelleri tercih ederek klasik tarza yeni bir soluk getirin ister desenli ve değerli taşların ustalıkla bezendiği pırlanta alyanslarla tarzınızı ortaya koyun. Tek taş ya da tam tur şeklinde pırlanta taş ilaveli yüzükler, set olarak tasarlanan pırlanta alyans setleri arasında sevilen modellerdir.
 
Her tarza ve kullanıma uygun modelleri bir arada bulabileceğiniz Altınbaş’ın, değerini eşsiz duruşundan alan ve bağlılığın en güzel simgesi haline gelen alyanslar, farklı model seçenekleri ile gelenekselliği zamanın trendine uygun hale getirecek. Siz de sarı, pembe ve beyaz altının bütünleştiği diğer desenli takılarınız ile alyansınızı eşsiz bir tarza dönüştürebilir ya da hat desenli geleneksel modelleri tercih ederek retro stilinizi alyansınıza yansıtabilirsiniz.
 
Söz ya da nişan gibi özel günlerin vazgeçilmezi alyanslar, Altınbaş’ın ince işçilikleri ve kalitesi ile gündelik yaşamda da rahatlıkla kullanılabilir hale gelecek. Hatta sevgi bağının en güzel simgesi olan alyansların bazılarının iç yüzeyinde Altınbaş farkıyla portre ya da isim ekleyebilir, birliktelik ve sadakatinizi simgesel olarak ortaya koyabilirsiniz.
 
Birlikteliğin ve sadakatin simgesi olan pırlanta alyans modelleri, Altınbaş ile en özel gününüzü eşsiz hale getiriyor. Siz de Altınbaş’ın birbirinden etkileyici ve şık alyans tasarımlarını kolaylıkla inceleyebilir, yenilikçi pırlanta alyans koleksiyonu ile sevdiklerinize unutulmaz anlar yaşatabilirsiniz.
 
Çiftlerin ortak zevkine ve tarzına hitap etmesi gereken pırlanta alyanslar arasından seçim yapacağınız zaman bazı detaylara da dikkat etmeniz gerekebilir. Çiftler, aynı model pırlanta alyans seçebileceği gibi diledikleri takdirde farklı modelleri de tercih edebilirler. Set olarak tasarlanan pırlanta alyans modelleri sayesinde çiftler kendi zevklerine uygun olan ve birbiriyle uyumlu olan alyanslara sahip olabilirler.
 
Set olarak tasarlanan pırlanta alyans modelleri arasında gelin adayları için desenli ve taşlı modeller bulunurken, damat adayları için ise daha sade olan pırlanta alyans modelleri bulunmaktadır. Alyans seçiminizi yaparken parmağınızı sıkmaması, ergonomik olması ve rahat bir kullanıma uygun olmasına da dikkat etmelisiniz. Yüzüğün parmak kısmına bakan iç kısmının da parmağınızı gün içerisinde tahriş edebilecek kadar girintili ve çıkıntılı olmaması gerekmektedir.
 
Pırlanta alyans seçerken, kullanmayı düşündüğünüz diğer mücevherler ile uyumlu olmasına da dikkat etmelisiniz. Örneğin, beyaz tektaş yüzük kullanıyorsanız yine aynı materyallerden ve renklerden tasarlanan pırlanta alyansları seçebilirsiniz. Böylelikle daha uyumlu bir görünüm ortaya çıkarabilirsiniz. Altınbaş dünyasında yer alan birbirinden özgün tasarımlı pırlanta alyans modellerini inceleyerek ister takım isterseniz tek olarak tasarlanan alyans modellerine sahip olabilirsiniz.
 
Günün her anında kullanabileceğiniz pırlanta alyanslar ile girdiğiniz her ortamda ilgi çekici stiliniz ile ön plana çıkabilirsiniz. Göz kamaştırıcı pırlanta alyans modelleri ile hayal ettiğiniz stiller artık gerçeğe dönüşecek.

Pırlanta Alyans Seçerken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Pırlantalı alyans modeli alınırken taş yapısı, genişliği, doluluğu gibi kriterlerden önce zevk ve tercihlere göre altın, gümüş ya da rose seçeneklerinden oluşan alyans rengine karar verilmelidir. Tercih edilen alyans modeli, parmakta zarif duran, günlük hayatta rahatsız etmeyecek kesimde olmalıdır. Ayrıca şık ve rahat bir model seçilmelidir.

Pırlanta Alyans Nasıl Parlatılır?

Gün içerisinde kullanılan nemlendirici kremlerin pırlanta yüzüklerin üzerinde mat bir katman oluşturması taşın cansız görünmesine yol açar. Değerli mücevherler belirli periyotlarla bakım ve temizlik işlemlerinden geçirilmelidir. Altınbaş mağazaları ile temizlik ve bakım işlemleri için hizmet alabilir, çizilme ve matlaşma gibi olağan sorunları kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz.

Pırlanta Alyans Nasıl Temizlenir?

Basit bakım işlemlerinden sonra yüzüğün üzerinde çıkmayan lekeler varsa profesyonel bir temizlik yapılması gerekebilir. Altınbaş mağazalarından yardım alabilir ya da temizleme spreyi ve özel silme bezi ile kendiniz temizlik işlemini yapabilirsiniz. Rutin olarak, 2 haftada bir pırlanta mücevherin bakımının yapılması, pırlantanın uzun ömürlü olmasını sağlar. Günlük yaşam içerisinde kullanılan sabunlar, nemlendirici kremler, toz ve kirler pırlantayı yıpratabilir.

Pırlanta Alyans Hangi Parmağa Takılır?

Evlilik teklifinde verilen yüzük sağ elin yüzük parmağında kullanılabilir. Pırlanta alyans ise genel olarak sol elin yüzük parmağına takılmasına rağmen kişisel tercihlere göre farklı bir parmakta kullanılabilir. Genel olarak, yüzük parmağı tercih edilse de son dönemlerde farklı parmaklarda çoklu yüzük kullanımı da yaygındır.

Pırlanta Alyans Hangi Yüzükler İle Takılır?

Pırlanta alyans; rengine uyumlu tek taş, tamtur ya da beş taş yüzükle rahatlıkla kombinlenebilir. Pırlanta alyans altın renkli ise altın renkli tek taşla birlikte uyum içerisinde kullanılabilir. Genel olarak, uzun parmaklı kişiler, sol elin yüzük parmağında birkaç yüzüğü uygun model ve renklerde kombinlemektedir.

Pırlanta Alyans Hangi Ele Takılır?

Pırlanta alyans, genellikle söz ya da nişan sürecinde sağ elin yüzük parmağında kullanılır. Evlilik sonrası, isteğe bağlı olmak üzere sol elin yüzük parmağında da kullanılabilir. Yüzüğün hangi parmakta kullanılacağı kişisel tercihlere göre değişebilir, son dönemlerde Altınbaş alyans tasarımları farklı parmaklarda kullanılmaktadır. Tek yüzük yerine birkaç yüzüğü farklı parmaklarınızda kullanabilirsiniz.

Pırlanta Alyans İçine Ne Yazılır?

Pırlanta alyansın içerisine, genel olarak evlilik sonrası düğün tarihiyle birlikte gelin ve damadın adı yazılır. Son zamanlarda yüzük içlerine isim ve tarih haricinde güzel ve anlamlı sözler, parmak izleri, imzalar, çiftler için özel olan çeşitli semboller yapılabilir. Yüzük içerisine yapılan işlemler, standarda bağlı kalmaksızın, çiftin özel istekleri dikkate alınarak gerçekleştirilir.

Pırlanta Alyans Ölçüsü Nasıl Alınır?

Pırlanta alyans ölçüsü almanın birçok yolu vardır. İp ölçüsü, kredi kartı ya da cetvel kullanılarak yapılan basit ölçümlerin yanı sıra profesyonel olarak size en yakın Altınbaş mağazalarında ölçüm yaptırabilirsiniz. Altınbaş mağazalarında yüzük modellerini çiftlerin denemesini istenir ve parmaklara uygun olan yüzüğün /'malafa/' adı verilen ölçü aletiyle mm bazında ölçüsü alınır. Yüzük ölçüsünün herhangi bir standardı yoktur, kişiye özel olarak değişir.

Pırlanta Alyansın Kalitesi Nasıl Anlaşılır?

Pırlanta alyansın kalitesi öncelikle alyansın üzerinde bulunan pırlanta taşının rengi ve berraklığıyla ölçülür. Bunun yanı sıra, kesimi ve karat ağırlığı da kalitenin belirlenmesinde önemli bir kriterdir. Taş kalitesinin ardından alyansın gramaj oranı da yüzüğün değerini değiştiren unsurlar arasındadır. Gramajı yüksek ve düşük olan yüzükler arasında dışarıdan bakıldığında herhangi bir fark görülmez. Doluluk oranı yüksek alyanslar düşme ezilme riskine ve darbelere karşı daha dayanıklıdır.

Pırlanta Alyans Genişletilebilir mi?

Pırlanta alyanslar, taş yapısı ve kalitesi bozulmadan Altınbaş mağazaları tarafından genişletilebilir ya da daraltılabilir. Altınbaş mağazalarında alyans üzerinde herhangi bir deformasyon olmadan sağlıklı şekilde ölçü değişikliği profesyonel olarak yapılabilir. Genişletme ya da daraltma işleminin birkaç seferden fazla yapılması alyansın deformasyonuna neden olur. Bu işlemlerin çok fazla yapılması tavsiye edilmez.