ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Facebook SignIn
Google SignIn
Filtreler
Toplam 29 ürün var.

Altın Çocuk Nal Künye

4.572 TL

Altın Çocuk Yunus Künye

4.783 TL

Altın Çocuk Künye

4.968 TL

Altın Çocuk Kalp Künye

4.968 TL

Altın Çocuk Uçak Künye

5.021 TL

Altın Çocuk Künye

5.127 TL

Altın Çocuk Kelebek Künye

5.153 TL

Altın Çocuk Papatya Künye

5.206 TL

Altın Çocuk Kuzu Künye

5.497 TL

Altın Çocuk Künye

7.453 TL

Altın Çocuk Künye

7.770 TL

Altın Çocuk Künye

ÖZEL FİYAT

18.965 TL

Altın Çocuk Nazar Boncuklu Bilezik

20.085 TL

Altın Çocuk Nazar Künye

20.217 TL

Altın Çocuk Künye

4.202 TL

YENİ

Altın Çocuk Top Künye

4.836 TL

Altın Çocuk Çilek Künye

4.916 TL

Altın Çocuk Balık Künye

5.127 TL

YENİ

Altın Çocuk Allah Künye

5.127 TL

Altın Çocuk Kuş Künye

ÖZEL FİYAT

5.645 TL

Altın Çocuk Nazar Boncuklu Künye

5.682 TL

YENİ

Altın Çocuk Uğur Böceği Künye

5.735 TL

Altın Çocuk Top Künye

7.585 TL

YENİ

Altın Çocuk Dondurma Künye

ÖZEL FİYAT

8.457 TL

Altın Çocuk Uçak Künye

8.642 TL

Altın Çocuk Çilek Künye

ÖZEL FİYAT

8.647 TL

YENİ

Altın Çocuk Allah Künye

ÖZEL FİYAT

8.795 TL

YENİ

Altın Çocuk Fil Künye

ÖZEL FİYAT

12.157 TL

Altın Çocuk Künye

ÖZEL FİYAT

14.821 TL

En Şık Altın Bebek Künyeleri Altınbaş'ta!

Modern ve şık duruşlarıyla ön plana çıkan çocuk künye modelleri sizlere geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor. Hem kız hem de erkek bebekler için hazırlanan çocuk bileklik modellerini bu benzersiz koleksiyon içerisinde bulabilirsiniz. Yüksek kalitede işçilikle üretildiği için uzun yıllar kullanılabilen altın künye bebek aksesuarları altının muhteşem ışıltısını ve şıklığını yansıtmayı ihmal etmiyor.

Bebek Altın Künye Modelleri

Aradığınız bebek künye altın modellerini alternatifleriyle birlikte Altınbaş’ta bulacaksınız. Büyük beğeni toplayan nazar boncuklu künye modelleri en çok tercih edilenlerden biridir. Aynı zamanda harfli çocuk altın künye modelleri ya da sade bir duruşa sahip olan modeller de alternatifleriniz arasında yer alıyor. İnce formuyla bebekleri rahatsız etmeden kullanılabilen bebek künye modelleri de mutlaka incelemeniz gereken tasarımlardır. Hafif, zarif ve bir o kadar da şık görünen bu künyeleri şimdi yakından inceleyin.

Bebek Altın Künye Fiyatları

Tercih edilen modele bağlı olarak altın künye fiyatları değişiyor. Kaç gram ve kaç ayar altın kullanıldığı, bebek künye fiyatları üzerinde etkili olan bir faktördür. Aynı zamanda işçilik de künye fiyatları üzerinde etkilidir. Altınbaş avantajları eşliğinde güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Altınbaş'ta Künyelere İsim Yazdırabilir miyim?

Altınbaş’ta bebek altın künye modellerine isim yazdırılabilir. İsteğe bağlı olarak künye modellerine tarih de yazılabilir. Harfli olarak dizayn edilen altın künye modelleri de tercih edilebilir.

Künye Hangi Kola Takılır?

Genellikle bebek künye modelleri bebeklerin sol koluna takılır. Bu tercih, geleneksel olarak yapılan bir seçimdir. Ancak isteğe göre künye bileklik çeşitleri bebeklerin sağ koluna da takılabilir.

Bebek Künyesi Çocuklar İçin Zararlı mıdır?

İçerik açısından altın, alerji gibi istisnai durumlar hariç çocukların sağlığına herhangi bir zarar vermese de bebeklik döneminin, bilinçten yoksun bir dönem olduğunu da unutmamak gerekir. Bebekler künyelerini sık sık ağızlarına, gözlerine götürebilir, böylece farkında olmadan kendilerine zarar verebilirler. Bu nedenle künye, bebeğe doğru ve dikkatli bir şekilde takılmalıdır. Öte yandan söz konusu ürünlerin madeninde ya da kaplamalarında alerjen maddelerin bulunmaması adına güven veren markalara yönelmek gerekir.

Bebek Künyesi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bebek künyeleri, farklı ayarlarda altın içeren aksesuarlar oldukları için yüksek değere sahiptir. Bu nedenle bebek künyesi alırken kurumsal kimliği güçlü bir firma veya internet sitesi tercih etmeli, ürünün sertifikasının olup olmadığına önem vermeli ve altın değeriyle uygulanan işçilik arasındaki oranı gözden kaçırmamalısınız.

Bebek Künyesi Kırılır mı?

Diğer tüm altın içerikli ürünlerde olduğu gibi bebek künyeleri de düşük bir ihtimal olsa dahi dikkat edilmediği takdirde bükülebilir, kıvrılabilir ya da kırılabilir. Ancak hem bebeklerin fiziksel yetersizlikleri hem de altının yüksek dayanıklılık seviyesi nedeniyle bu ihtimal oldukça düşüktür. Kolayca kırılabilen bebek künyelerinin içeriği ise altın olmayabilir. Altın künyeler, gümüş künyelere kıyasla daha dayanıklıdır.