ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Filtreler
19 ürün

İNTERNETE ÖZEL

Altınbaş Life Kar Tanesi Kolye

3.287 TL

%30 İndirimli Fiyatı

2.301 TL

İNTERNETE ÖZEL

Altın Çift Zincir Kar Tanesi Kolye

7.446 TL

%20 İndirimli Fiyatı

5.956 TL

İNTERNETE ÖZEL

Sardonyx Taşlı Altın Kar Tanesi Kolye

6.053 TL

%20 İndirimli Fiyatı

4.842 TL

Altın Kar Tanesi Kolye

6.023 TL

%20 İndirimli Fiyatı

4.818 TL

İNTERNETE ÖZEL

Kedi Gözü Taşlı Altın Kar Tanesi Kolye

6.083 TL

%20 İndirimli Fiyatı

4.866 TL

Göz Alıcı Kar Tanesi Kolyeler ve Şık Modeller Altınbaş Farkıyla Sizlerle!

altın kar tanesi kolyeYeryüzüne düşen her bir kar tanesi benzersizdir. Tıpkı Altınbaş kar tanesi kolyeler gibi. Bir kar tanesinin tüm zarafetini yansıtan Altınbaş kar tanesi kolyeler beşgen ve altıgen yapılarıyla duru bir güzelliğe sahip. Doğadan ilham alınarak dizayn edilen tasarımlar günlük hayatta kullanılabileceği gibi, şık davetlerde tamamlayıcı bir aksesuara da dönüşebiliyor.

Altınbaş’ın kusursuz işçiliğini ve estetik dizaynını net bir şekilde yansıtan kar tanesi kolyeler altının büyülü ışıltısını zarafetle buluşturuyor. Sarı ve beyaz altın seçenekleri eşliğinde beğeniye sunulan tasarımlar özel günlerde, özel ve anlamlı bir hediye seçeneği olabiliyor. Kar tanesi kolye hediye olarak sunulduğunda, “benim için benzersizsin” mesajını da O’na iletiyor.

Bu özel koleksiyonda modern, otantik, sade ya da gösterişli kar tanesi kolye seçenekleri yer alıyor. Sarı ve beyaz altının birlikte kullanıldığı, kıymetli taşlarla bezenerek göz alıcı bir güzellik sergileyen modeller de koleksiyon içerisinden size göz kırpıyor. Sonsuzluk, kalp gibi aşkı ve derin sevgiyi simgeleyen figürlerle çok daha romantik bir duruş kazanan tasarımlar, bu özel koleksiyonu taçlandırıyor.

Altın kuşkusuz kar tanesine çok yakışırken estetik hatları ile ön plana çıkan bu özel tasarımlar ise zamansız bir trend, vazgeçilmez bir aksesuar olma özelliğini her daim koruyacak. Kar tanelerinin benzersizliği ve Altınbaş'ın usta işçiliği harmanlandığında ortaya çıkan kar tanesi kolyeler görenleri büyülüyor. Her kadının sahip olmak isteyeceği şık ve zarif bir kar tanesi kolyeleri Altınbaş’ta sizleri bekliyor.

Altınbaş'ın birbirinden şık pırlanta kolye , altın kolye , altın sonsuzluk kolye , altın hızma gibi farklı aksesuar modelleri ve çeşitleri için Altınbaş mağazaları ile tanışabilirsiniz.