ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Facebook SignIn
Google SignIn
Filtreler
Toplam 12 ürün var.

İNTERNETE ÖZEL

Altın Kar Tanesi Kolye

3.795 TL

Sepette %15 İndirim

3.226 TL

İNTERNETE ÖZEL

Altınbaş Life Kar Tanesi Kolye

6.296 TL

Sepette %15 İndirim

5.352 TL

İNTERNETE ÖZEL

Kedi Gözü Taşlı Altın Kar Tanesi Kolye

10.945 TL

Sepette %15 İndirim

9.303 TL

Altın Kar Tanesi Kolye

10.564 TL

Altın Kar Tanesi Kolye

ÖZEL FİYAT

8.452 TL

Altın Kar Tanesi Kolye

9.157 TL

Sepette %25 İndirim

6.868 TL

Altın Kar Tanesi Kolye

ÖZEL FİYAT

6.235 TL

Altın Kar Tanesi Kolye

11.668 TL

Altın Kar Tanesi Kolye

7.945 TL

Altın Kar Tanesi Kolye

8.010 TL

YENİ

Altın Kar Tanesi Kolye

9.049 TL

Altın Kar Tanesi Kolye

9.785 TL

Göz Alıcı Kar Tanesi Kolyeler ve Şık Modeller Altınbaş Farkıyla Sizlerle!

altın kar tanesi kolye

Yeryüzüne düşen her bir kar tanesi benzersizdir. Tıpkı Altınbaş kar tanesi kolyeler gibi. Bir kar tanesinin tüm zarafetini yansıtan Altınbaş kar tanesi kolyeler beşgen ve altıgen yapılarıyla duru bir güzelliğe sahip. Doğadan ilham alınarak dizayn edilen tasarımlar günlük hayatta kullanılabileceği gibi, şık davetlerde tamamlayıcı bir aksesuara da dönüşebiliyor.

Altınbaş’ın kusursuz işçiliğini ve estetik dizaynını net bir şekilde yansıtan kar tanesi kolyeler altının büyülü ışıltısını zarafetle buluşturuyor. Sarı ve beyaz altın seçenekleri eşliğinde beğeniye sunulan tasarımlar özel günlerde, özel ve anlamlı bir hediye seçeneği olabiliyor. Kar tanesi kolye hediye olarak sunulduğunda, “benim için benzersizsin” mesajını da O’na iletiyor.

Bu özel koleksiyonda modern, otantik, sade ya da gösterişli kar tanesi kolye seçenekleri yer alıyor. Sarı ve beyaz altının birlikte kullanıldığı, kıymetli taşlarla bezenerek göz alıcı bir güzellik sergileyen modeller de koleksiyon içerisinden size göz kırpıyor. Sonsuzluk, kalp gibi aşkı ve derin sevgiyi simgeleyen figürlerle çok daha romantik bir duruş kazanan tasarımlar, bu özel koleksiyonu taçlandırıyor.

Altın kuşkusuz kar tanesine çok yakışırken estetik hatları ile ön plana çıkan bu özel tasarımlar ise zamansız bir trend, vazgeçilmez bir aksesuar olma özelliğini her daim koruyacak. Kar tanelerinin benzersizliği ve Altınbaş'ın usta işçiliği harmanlandığında ortaya çıkan kar tanesi kolyeler görenleri büyülüyor. Her kadının sahip olmak isteyeceği şık ve zarif bir kar tanesi kolyeleri Altınbaş’ta sizleri bekliyor.

Altınbaş'ın birbirinden şık pırlanta kolye, altın kolye , altın sonsuzluk kolye , altın hızma gibi farklı aksesuar modelleri ve çeşitleri için Altınbaş mağazaları ile tanışabilirsiniz.

Kar tanesi altın kolye tasarımlarına yeni bir soluk getiren Altınbaş sayesinde sahip olabileceğiniz bu özel ürünü günün her anında kullanabilirsiniz. Kar tanesi kolye altın mücevherlerden hoşlananlar için en ideal seçenekler arasında yer alıyor.

Kar tanesi kolye anlamı ile ön plana çıkıyor. Saflığın ve duru bir güzelliğin en önemli simgeleri arasındaki kar taneli kolye bu özeliği sayesinde tercih sebebi oluyor. Kar kolye tasarımlarında diğer tüm tasarımlarında olduğu gibi özel teknikler kullanan Altınbaş, altın kolye kar tanesi motifiyle ön plana çıkıyor.

Kar tanesi altın kolye fiyatları kendi içerisinde değişkenlik gösteriyor. Altınbaş’ta yer alan kar taneli altın kolye çeşitleri içerisinde farklı bütçelere hitap edebilecek seçenekler yer alıyor. Kar tanesi pırlanta kolye ile altın olanlar arasında fiyatlar farklılık gösterebiliyor. 14 ayar kar tanesi kolye gibi popüler seçenekler de sizlere sunuluyor.

Kolye kar tanesi motifiyle süslendiği zaman kendi içerisinde farklı anlamlara sahip olabiliyor. Pırlanta kar tanesi kolye modelleri özel anlar için en ideal hediye seçeneklerinden oluyor. Kar tanesi kolye fiyatları araştırması yaparak dilediğiniz ürünlere bütçenize hitap edebilecek şekilde sahip olabilirsiniz. 22 ayar kar tanesi kolye veya 14 ayar olanlar arasındaki fiyat farklılıklarına da göz atabilirsiniz.

Altınbaş'ın birbirinden şık pırlanta kolye , altın kolye , altın sonsuzluk kolye , altın hızma gibi farklı aksesuar modelleri ve çeşitleri için Altınbaş mağazaları ile tanışabilirsiniz.

 

1. Kar Tanesi Kolye Ne Anlama Gelir?

Kar tanesi kolyesi gökyüzünden yere düşen her bir kar tanesini simgeler. Her bir kar tanesinin birbirinden farklı ve özel olması gibi anlamları içerir. Böylelikle kar tanesi hediye edilen kişiye bir nevi onun benzersiz ve özel bir insan olduğunu hissettirebilirsiniz.

2. Kar Tanesi Kolye Seçenekleri Nelerdir?

Kar tanesi kolyesi seçenekleri arasında pırlanta ve altın gibi çeşitler bulabilirsiniz. Ürünler arasında aynı zamanda 14 ayar ve 22 ayar gibi farklı seçenekler de vardır.

3. Kar Tanesi Kolye Ucu Değişebilir mi?

Kar tanesi kolye ucu isteğe bağlı olarak değiştirilebilir. Kolyenizi bir süre kullandıktan sonra sıkıldığınızı düşünüyorsanız ve ufak bir farklılık ile büyük değişimler oluşturmak istiyorsanız kolye ucunu değiştirme yöntemlerini deneyebilirsiniz.

4. Kar Tanesi Altın Kolye Kimlere Hediye Edilebilir?

Kar tanesi kolyesini istediğiniz ve sizin için özel olan herkese hediye edebilirsiniz. Eşsizliğin ve özelliğin simgesi haline gelen kar tanesi altın kolye modelini anneler günü, sevgililer günü, evlilik yıldönümü ve doğum günü gibi özel anlar için değerlendirebilirsiniz.