ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA

ALYANS

Pırlanta Alyanslar

Pırlanta Alyanslar

Altın Alyanslar

Altın Alyanslar

Klasik Alyanslar

Klasik Alyanslar

Beyaz Altın Alyanslar

Beyaz Altın Alyanslar

Fotoğraflı Alyanslar

Fotoğraflı Alyanslar

Göz Alıcı Alyans Ürünleri ve Şık Modeller Altınbaş Farkıyla Sizlerle!

Altınbaş güvencesi ile sahip olabileceğiniz alyans modelleri sayesinde sizler de evlilik tekliflerinizi unutulmaz hale getirebilirsiniz. Sizler için özel olarak tasarlanan alyans modellerini hayatınızı birleştirdiğiniz kişi ile aranızdaki uyumu dışarıya yansıtabilmek için tercih edebilirsiniz. Çift olarak veya dilerseniz tek olarak tercih edebileceğiniz alyans modellerinin keskin işlemeleri ve özel taşları sayesinde ışıltılı bir duruş elde ederek stilinizi tamamlayabilirsiniz.
 
Bir ömür boyu parmağınızdan çıkarmak istemeyeceğiniz ve hayatınızın her anında size eşlik edebilecek olan alyans modelleri Altınbaş’ın yenilikçi tasarım dokunuşları ile hayat bularak sizlere sunuluyor. Kadın ve erkekler için ayrı şekilde tasarlanan çift alyans modelleri sayesinde büyülü bir dünyanın kapılarını sonsuza dek aralayabilirsiniz.
 
Her zevke ve yaşa uygun olan alyans modelleri arasında sade dokunuşlar ile hayat bulan ve aynı zamanda iddialı duruşu ile ön plana çıkan alyans modelleri sizleri bekliyor. Nişan ve düğün törenlerinin vazgeçilmez parçası olan alyans modellerine ihtiyaç duyuyorsanız sizler de Altınbaş’ın seçkilerine göz atarak kendiniz ve sevdiğiniz için en uygun olabilecek alyans modeline sahip olabilirsiniz.
 
Kalbinizde uzun yıllardır büyüttüğünüz aşkınızın ışıltısını dışarıya yansıtan alyans modelleri arasında kişiye özel olarak üretilen ve iç kısmında istediğiniz sözcüklerin yer alabileceği alyans modelleri de yer almaktadır.
Devamını Oku