ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Facebook SignIn
Google SignIn

Göz Alıcı Alyans Ürünleri ve Şık Modeller Altınbaş Farkıyla Sizlerle!

Altınbaş güvencesi ile sahip olabileceğiniz alyans modelleri sayesinde sizler de evlilik tekliflerinizi unutulmaz hale getirebilirsiniz. Sizler için özel olarak tasarlanan alyans modellerini hayatınızı birleştirdiğiniz kişi ile aranızdaki uyumu dışarıya yansıtabilmek için tercih edebilirsiniz. Çift olarak veya dilerseniz tek olarak tercih edebileceğiniz alyans modellerinin keskin işlemeleri ve özel taşları sayesinde ışıltılı bir duruş elde ederek stilinizi tamamlayabilirsiniz.
 
Bir ömür boyu parmağınızdan çıkarmak istemeyeceğiniz ve hayatınızın her anında size eşlik edebilecek olan alyans modelleri Altınbaş’ın yenilikçi tasarım dokunuşları ile hayat bularak sizlere sunuluyor. Kadın ve erkekler için ayrı şekilde tasarlanan çift alyans modelleri sayesinde büyülü bir dünyanın kapılarını sonsuza dek aralayabilirsiniz.
 
Her zevke ve yaşa uygun olan alyans modelleri arasında sade dokunuşlar ile hayat bulan ve aynı zamanda iddialı duruşu ile ön plana çıkan alyans modelleri sizleri bekliyor. Nişan ve düğün törenlerinin vazgeçilmez parçası olan alyans modellerine ihtiyaç duyuyorsanız sizler de Altınbaş’ın seçkilerine göz atarak kendiniz ve sevdiğiniz için en uygun olabilecek alyans modeline sahip olabilirsiniz.
 
Kalbinizde uzun yıllardır büyüttüğünüz aşkınızın ışıltısını dışarıya yansıtan alyans modelleri arasında kişiye özel olarak üretilen ve iç kısmında istediğiniz sözcüklerin yer alabileceği alyans modelleri de yer almaktadır.
 
Nişan yüzükleri arasından seçim yaparken ebedi aşkınızı sembol edecek bir yüzük seçeceğinizi asla unutmamalısınız. Evlenen çiftlerin aşklarını mühürledikleri alyans modelleri evliliğe adım atarken en önemli detaylar arasında yer almaktadır. Çiftlerin hayallerini süsleyen nişan yüzükleri arasında her gelinlik modeline uyum sağlayabilecek farklı modeller bulunmaktadır.
 
Gelinlik modelleri ile uyumlu olabilecek nişan yüzükleri seçerken bazı detaylara da dikkat etmeniz gerekebilir. Aşırı gösterişli ve iddialı bir gelinlik modeliyle evlenmeyi düşünüyorsanız, daha sade tasarımlar ile hayata geçirilen alyans modellerini tercih etmeniz sizler için daha doğru olacaktır. Böylelikle gelinlik modeliniz ile eşsiz bir uyum yakalayabilecek alyans modeline sahip olmuş olursunuz.
 
Nişan yüzükleri ile bir bütün oluşturmak ve en özel gününüzün parlayan yıldızı olmak istiyorsanız; sizler de Altınbaş’ı tercih edebilirsiniz. Altınbaş tarafından çiftlere özel olarak tasarlanan alyans modelleri arasında birbirinden özgün alyans modelleri yer almaktadır. Hayatınıza yepyeni bir hikaye getiren Altınbaş, bütün tasarımlarını aşkla işleyerek sizlere tutkunun ve sevginin en özel bağları arasında yer alan alyans modellerini sunuyor.
 
Düğününüzü bir peri masalına dönüştürebilecek olan nişan yüzükleri gerçek aşka olan inancın, estetik ve usta bir işçilik ile harmanlanması ile hayata geçiriliyor. Sizler de aşkınızı Altınbaş’ın nişan yüzükleri ile taçlandırarak; özel anlarınızın bir ömür boyu masalsı bir şekilde hatırlanmasını sağlayabilirsiniz.
 
Altınbaş'ın birbirinden şık altın alyans , beyaz altın alyans , klasik alyans modelleri gibi farklı yüzük modelleri için Altınbaş mağazaları ile tanışabilirsiniz.