ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Filtreler
29 ürün

Göz Alıcı 22 Ayar Altın Bileklikler ve Şık Modeller Altınbaş Farkıyla Sizlerle!

22 ayar altın bilekliklerAksesuar tercihlerinde altının ışıltısını arayan hanımlar için, özellikle günlük kullanımda beğeni toplayan 22 ayar altın bileklikler birbirinden güzel modelleriyle öne çıkıyor. Şıklığının yanı sıra tasarıma anlam katan mesajlar ve figürler içeren altın bileklik modelleri farklı ve dikkat çekici bir tavır oluşturmanıza yardımcı oluyor. Klasik figürleri veya kişiselleştirebilir figürleri içeren altın bileklik modelleri arasında bereket, şans, nazar, melek, aşk, uğur temalı modeller yer alır.

Kişisel beğeniniz doğrultusunda seçebileceğiniz altın bileklikler zincir görünümlü klasik modellerden çeşitli figürler içeren modellere uzanan geniş bir koleksiyon halinde sunuluyor. Şans, uğur, bolluk, bereket getirdiğine inanılan fil, nazar boncuğu, Fatıma eli ya da melek figürlü tasarımların yanısıra geleneksel dizaynlardan hoşlananları da mutlu edecek motifler seçenekler arasında bulunuyor.

Kadınların büyük bir tutku ile yaklaştığı 22 ayar altın bilezikler, Altınbaş’ın yenilikçi tasarım dokunuşlarıyla hayat buluyor. Zarif ve aynı zamanda bir o kadar da asil bir duruş elde edebileceğiniz altın bilezikler arasında stilinize uyum sağlayabilecek birçok farklı alternatif bulabilirsiniz. Tasarım detayları ile dikkatleri üzerine çeken 22 ayar altın bileziklere Altınbaş kalitesi ile sahip olabilirsiniz.

Her yaşa uygun alternatiflerin bulunabileceği Altınbaş 22 ayar altın bileklik koleksiyonu için bu sayfadaki modelleri inceleyebilirsiniz.

Altınbaş'ın birbirinden şık nazar boncuklu bileklik , altın bileklik, şans bilekliği gibi farklı aksesuar modelleri ve çeşitleri için Altınbaş mağazaları ile tanışabilirsiniz.