ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA

İsimli Bileklikler

Toplam 10 ürün var.
Altınbaş’ın isimli bileklik modelleri sizlerin beğenisine uygun olabilecek şekilde farklı çeşitlerde bekliyor. Sportif, klasik ve aynı zamanda modern dokunuşlar ile hayata geçirilen Altınbaş isimli bileklik modelleri özel ve anlamlı olmaları sebebiyle de pek çok kişinin ilgi gösterdiği bileklik modelleri arasında yer almaktadır.
 
Altınbaş imzası taşıyan özgün tasarımlı isimli bileklik modelleri içerisinde modern stilinize uygun olabilecek farklı tasarımlar sizleri bekliyor. Sportif kombinleriniz ile de şık bir şekilde kullanabileceğiniz isimli bileklik modellerini tercih ederek siz de stilinizi özgür bir şekilde dışarı yansıtmaya başlayın.
 
İstediğiniz isimlerin üzerinde yer alabileceği kişiye özel olan bu tasarımlar arasında her kadının zevkine ve stiline hitap edebilecek göz alıcı tasarımlar bulunmaktadır. Kendiniz için tercih edebileceğiniz isimli bileklik modellerini isterseniz sevdiklerinize hediye olarak da tercih edebilirsiniz.
 
Değerli ve anlamlı hediye seçenekleri arasında bulunan isimli bileklikler Altınbaş’ın tasarımları arasında sizleri bekliyor. Stili ile ön plana çıkmak isteyen kişilerin tercihi olan isimli bileklik modelleri kişiselleştirebileceğiniz en özel mücevherler arasındadır.
 
En ışıltılı isimli bileklik modellerinin yer aldığı Altınbaş ürün çeşidi arasından kendi stilinize ya da sevdiklerinizin stiline uygun olduğunu düşündüğünüz modelleri seçerek hayatınızın her anında size ya da sevdiklerinize eşlik edebilecek bileklik modellerine sahip olabilirsiniz. Altınbaş’ın seçkin tasarımları ile tarzınız girdiğiniz her ortamda özgün ve asil duruşu ile ön plana çıkmaya başlayacak.
Devamını Oku