ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Facebook SignIn
Google SignIn
Filtreler
Toplam 73 ürün var.

YENİ

0.36 Karat Pırlanta Bouquet Beştaş Yüzük

ÖZEL FİYAT

21.783 TL

0.21 Karat Pırlanta Beştaş Yüzük

ÖZEL FİYAT

13.894 TL

0.15 Karat Pırlanta Beştaş Yüzük

ÖZEL FİYAT

9.428 TL

YENİ

0.35 Karat Pırlanta Bouquet Beştaş Yüzük

ÖZEL FİYAT

20.492 TL

YENİ

0.09 Karat Pırlanta Beştaş Yüzük

13.231 TL

YENİ

İNTERNETE ÖZEL

0.29 Karat Pırlanta Beştaş Yüzük

15.931 TL

Sepette %15 İndirim

13.541 TL

YENİ

0.20 Karat Pırlanta Beştaş Yüzük

ÖZEL FİYAT

16.075 TL

0.09 Karat Pırlanta Beştaş Yüzük

ÖZEL FİYAT

7.456 TL

0.09 Karat Pırlanta Beştaş Yüzük

ÖZEL FİYAT

11.230 TL

YENİ

İNTERNETE ÖZEL

0.25 Karat Pırlanta Beştaş Yüzük

13.893 TL

Sepette %15 İndirim

11.809 TL

0.25 Karat Pırlanta Beştaş Yüzük

ÖZEL FİYAT

10.618 TL

0.25 Karat Pırlanta Beştaş Yüzük

ÖZEL FİYAT

13.847 TL

0.20 Karat Pırlanta Beştaş Yüzük

ÖZEL FİYAT

14.886 TL

0.40 Karat Pırlanta Beştaş Yüzük

42.010 TL

1.53 Karat Pırlanta Beştaş Yüzük

ÖZEL FİYAT

137.749 TL

1.20 Karat Pırlanta Beştaş Yüzük

112.401 TL

0.37 Karat Pırlanta Beştaş Yüzük

34.071 TL

1.17 Karat Pırlanta Beştaş Yüzük

105.520 TL

0.84 Karat Pırlanta Beştaş Yüzük

ÖZEL FİYAT

43.786 TL

0.95 Karat Pırlanta Beştaş Yüzük

ÖZEL FİYAT

76.365 TL

1.06 Karat Pırlanta Beştaş Yüzük

ÖZEL FİYAT

69.442 TL

0.52 Karat Pırlanta Beştaş Yüzük

ÖZEL FİYAT

46.287 TL

0.70 Karat Pırlanta Beştaş Yüzük

ÖZEL FİYAT

33.552 TL

0.82 Karat Pırlanta Beştaş Yüzük

ÖZEL FİYAT

51.381 TL

0.72 Karat Pırlanta Beştaş Yüzük

72.277 TL

0.70 Karat Pırlanta Beştaş Yüzük

ÖZEL FİYAT

48.625 TL

0.82 Karat Pırlanta Beştaş Yüzük

ÖZEL FİYAT

41.795 TL

0.92 Karat Pırlanta Beştaş Yüzük

ÖZEL FİYAT

60.828 TL

0.71 Karat Pırlanta Beştaş Yüzük

ÖZEL FİYAT

45.152 TL

0.95 Karat Pırlanta Beştaş Yüzük

ÖZEL FİYAT

55.340 TL

0.46 Karat Pırlanta Beştaş Yüzük

ÖZEL FİYAT

33.065 TL

1.17 Karat Pırlanta Beştaş Yüzük

ÖZEL FİYAT

92.134 TL

Göz Alıcı Pırlanta Beştaş Yüzükler ve Şık Modeller Altınbaş Farkıyla Sizlerle!

Pırlanta Beştaş YüzüklerAltınbaş’ın ince ustalıklarla tasarlanan yüzükleri, pırlantanın eşsiz zarafeti ile birleşerek mutluluğun anlamını yeniden ortaya çıkardı. Tek taş pırlanta yüzüklerin yeni nesil zarafeti artık Altınbaş beş taş pırlanta yüzüklerde yeniden hayat buluyor. Üstündeki her bir pırlanta taşının dünya üzerinde başka bir örneği olmayan biricikliği ve yüzlerce yıldır dayanıklı duruşu ile güçlü kadınların ışıltısını taşıyacak olan beş taş pırlanta yüzükler artık Altınbaş’ta sizlerle buluştu. Şık tasarımları ve özel işlemeleriyle Altınbaş beştaş pırlanta yüzükler kişiye özel farklı model seçenekleri ile günümüzün trend anlayışına yeni bir soluk getirecek.
 
Altınbaş beştaş pırlanta yüzükler kendine has duruşunu ise Altınbaş’ta her bir taşın farklı bir duygu ve durumu simgelemesi ile yeniden anlam kazanıyor. İster huzur, aşk, sadakat, bereket ve mutluluk ile anlam kazanmasına ister bir annenin beş çocuğuna ya da torununa duyduğu sonsuz sevginin simgelenmesine destek olun. Özellikle yaşanılan en güzel aşkın 5. yılını kutlarken sevgilinizi ya da eşinizi heyecanlandıran Altınbaş beş taş pırlanta yüzükler ile aşkın en masum halini yeniden gün yüzüne çıkaracaksınız. Göz alıcı parlaklığı parmağınıza taşıyan beştaş yüzükler, sevdiğiniz kadının kendisini biricik hissetmesini sağlar.
 
Beyaz altının kendine has zarafeti farklı şekillerde bir araya getirilen beş pırlanta taş ile süslenerek Altınbaş’ın ince işçiliği ile bir araya geldi. Altınbaş’ın birbirinden eşsiz tasarıma sahip olan ve hayranlık uyandıran yenilikçi beş taş pırlanta yüzük koleksiyonu ile siz de ister kendinizi isterseniz de sevdiklerinizi şımartabilir, sevdiklerinize unutulmaz anlar yaşatabilirsiniz.
 
Farklı karat seçeneklerine sahip olan Altınbaş beştaş pırlanta yüzükler her bütçeye ve zevke uygun olarak oluşturularak sınır tanımayan aşklara destek olacak. Sizler de Altınbaş beştaş pırlanta yüzük fiyatları ve modellerini inceleyebilir, sevdiğiniz kişi ya da kendiniz için, ömür boyu takılabilecek en uygun yüzüğü bulabilirsiniz. Birbirinden göz alıcı, her yaşa ve zevke uygun beş taş pırlanta yüzük modelleri Altınbaş’ta sizleri bekliyor.
 
Model çeşitliliği ve tasarım anlayışı ile ön plana çıkan Altınbaş’ın sizlere sunduğu beştaş pırlanta yüzük modelleri aşkın ve sevginin en saf halini sevdiklerinize ifade etmenizi sağlayacak. Yalnızca sevgilinize değil, aynı zamanda doğum günü ve anneler günü gibi özel günlerde sizler için değerli olan insanlara da hediye edebileceğiniz beştaş pırlanta yüzükler sayesinde özel anlarınızı daha özel bir hale getirebilirsiniz.
 
Diğer yüzük modellerinde olduğu gibi değeri karat ağırlığı ile ölçülen beştaş pırlanta yüzükleri stilinize uygun bir şekilde kombinlemek isterseniz genel giyim tarzınızı ve kullandığınız diğer aksesuarlarınızı göz önünde bulundurmanız yeterli olacaktır. Beştaş pırlanta modelleri gösterişli ve iddialı yüzükler olduğu için her zamankinden daha sade kıyafetler ve aksesuarlar seçerseniz beştaş yüzük modelinizin ve tarzınızın ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz.
 
Pırlanta beştaş yüzüğünüzün zarar görmemesi ve uzun yıllar ilk günkü gözükmesi için saklama şekline de dikkat etmeniz gerekiyor. Altınbaş’ın size özel sunduğu ve pırlanta beştaş pırlanta yüzük modelleriyle birlikte gelen özel mücevher saklama kutusunda tuttuğunuz pırlanta beştaş yüzük modelinizi bir ömür boyu kullanmaya devam edebilirsiniz.
 
Kadınların hayallerini süsleyen özel pırlanta beştaş pırlanta yüzük modelleri yıldızlar kadar büyüleyici ve aşk dolu bir kalp kadar sıcak modelleriyle sizlerle Altınbaş dünyasında bir araya geliyor. Her ortamda tek bir mücevher ile göz kamaştırmak istiyorsanız ya da sevdiklerinize özel bir hediye arıyorsanız sizler de Altınbaş pırlanta beştaş yüzük tasarımlarını inceleyebilirsiniz.
 
Birbirinden farklı tasarıma sahip olan pırlanta beştaş yüzükleri farklı stiller ile kombinleyebilmek için genel tarzınıza uyumlu hareket etmelisiniz. Eğer günlük bir stil oluşturmak istiyorsanız daha canlı görünüme sahip pırlanta beştaş yüzükleri tercih edebilirsiniz. Klasik görünümler yaratabilmek adına biraz daha sade tasarım detaylarına sahip olan özel ve estetik yapıdaki ürünleri değerlendirebilirsiniz.

1. Pırlanta Beştaş Yüzük Hangi Parmağa Takılır?

Görkemli pırlanta beştaşın her bir taşı ayrı bir anlam taşır. Çoğu zaman aşk, bağlılık, huzur, mutluluk ve bereketi simgeleyen pırlanta beştaş yüzükler evlilikte sol el yüzük parmağına takılabilir ve tektaş pırlantaya eşlik edebilir. Pırlanta beştaş yüzük tek başına diğer parmaklarda da kullanabilir.

2. Pırlanta Beştaş Yüzük Ne Zaman Takılır?

Pırlanta beştaş yüzük ihtişamı ve manevi anlamı ile diğer takılar arasından sıyrılan ayrıcalıklı bir yere sahiptir. Evlilik yıl dönümleri, doğum günleri ve doğumlarda verilen en özel hediyelerin başında gelir. Beştaş yüzükler son yıllarda evliliklerde aşkı simgeleyen alyans yüzüklere alternatif olarak da kullanılır.

3. Pırlanta Beştaş Yüzük Hangi Ele Takılır?

Pırlanta beştaş yüzük, alyans yerine de kullanıldığından nikâhtan önce sağ, sonrasında ise sol elin yüzük parmağına takılabilir. Özel günlerde kendinizi şık hissetmek için kullanabileceğiniz beştaş yüzüğünüzü her iki elinizde de şık durur. Son yıllarda, modanın değişe yüzüne paralele olarak yüzükler artık sağ veya sol eldeki yüzük parmaklar dışındaki parmaklarda da kullanılıyor. Seçim tamamen kullanıcının zevkinize ve tarzınıza kalmış.

4. Pırlanta Beştaş Yüzük Evlilik Teklifleri Haricinde Hediye Edilir mi?

Evet, elbette! Pırlanta beştaş yüzükler son dönemlerde sıklıkla evlilik alyansları olarak tercih edilse de bu yüzükler en özel ve romantik kutlamaların gözde hediyeleri arasındadır. Sevdiklerinize, eşinize, annenize ve hayatınızdaki tüm değerli kadınlara yıl dönümü, doğum günü veya doğumla birlikte anne olmalarının anısı olarak pırlanta beştaş yüzük hediye edebilirsiniz.

5. Pırlanta Beştaş Yüzük Nasıl Temizlenir?

Pırlantalar özel bakım gerektiren nadide parçalardır. Özellikle günlük kullanımda parlaklığı azalabilir ve kirlenebilir.Pırlanta yüzük modellerinden beştaş yüzüğünüzü parlatmak için öncelikle bir Altınbaş mağazasına götürerek; yardım alabilirsiniz Temizleme spreyi ve özel silme bezi ile kendiniz temizlik yapabilirsiniz. Evde alternatif yöntemlerle sürekli olarak temizleme işlemi yapmak yüzüğünüzü yıpratabilir. Bu sebeple ihtiyaç duymadıkça yüzüğü evde temizleme yöntemine başvurmamak gerekir. Alsonic Ultrasonic Temizleyici ile de pırlanta tamtur yüzüklerinizin temiz kalmasını sağlayabilirsiniz.

6. Pırlanta Beştaş Yüzük Çizilebilir mi?

Pırlanta beştaş yüzüğünüzü mücevher kutunuzda diğer takılarınızla birlikte muhafaza ederseniz yüzüğünüz çizilebilir. Bu nedenle ayrı bir kutuda ya da yüzüğünüzün hava alması ve sürtünmeye maruz kalmaması için yumuşak bir kumaşa sararak saklamalısınız. Ayrıca, beştaş yüzüğünüzün ilk günkü gibi parlak ve ışıltılı kalması için düzenli olarak bakıma götürmelisiniz.

7. Pırlanta Beştaş Yüzük Nasıl Parlatılır?

Değerli mücevherler belirli periyotlarla bakım ve temizlik işlemlerinden geçirilmelidir. Beştaş yüzüğünüzü size en yakın Altınbaş mağazasına götürerek profesyonel olarak Altınbaş Mağazaları ile yardım alabilirsiniz. Kendiniz parlatmak istiyorsanız yumuşak bir havlu ya da yumuşak bir bez yardımıyla silerek parlatabilirsiniz.

8. Pırlanta Beştaş Yüzük Nasıl Daraltılır?

Pırlanta yüzüğünüz çeşitli nedenlerden dolayı dar gelebilir. En yaygın olarak kullanılan daraltma yöntemi yüzüğün kesilmesidir. Ancak burada önemli olan bu işlemi konunun uzmanı ve yetkili tasarımcılar tarafından gerçekleştirilmesidir. Yüzüğünüz kesim sonrasında çeşitli işlemlerden geçer ve birleştirme izleri görünmeksizin yepyeni bir şekilde size iade edilir.

9. Pırlanta Beştaş Yüzük Seçerken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Pırlanta bir beştaş yüzük alırken dikkat etmeniz gereken ilk detay yüzüğün bir sertifikaya sahip olması gerekliliğidir. Bu sayede pırlantanızın değerini bilebilir, herhangi bir sorun yaşadığınızda sertifikanızın verdiği yetkiler dâhilinde kolaylıkla çözüme ulaşabilirsiniz. Yüzüğünüzün rengi, kesimi ve berraklığı da kalitesini ve değerini belirleyen kriterlerin başında gelir.

10. Pırlanta Beştaş Yüzük Ölçüsü Nasıl Alınır?

Öncelikle Altınbaş mağazalarından destek alarak yüzük ölçünüzü öğrenebilirsiniz. Yüzük ölçüsü hesaplarken parmağınıza bir ip sarabilir ve ipin cetveldeki karşılığını yüzük ölçü tablosuyla eşleştirebilirsiniz. Bir diğer yöntem de daha önce kullandığınız bir yüzüğün tam ortasından olacak şekilde iç çapını milimetrik olarak ölçmektir. Elde ettiğiniz ölçüyü yine yüzük ölçü tablosuyla karşılaştırarak yüzük ölçünüzü doğru bir biçimde hesaplayabilirsiniz.