ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Facebook SignIn
Google SignIn
Filtreler
Toplam 235 ürün var.

KAMPANYALI ÜRÜN

Altın Baget Yüzük

5.890 TL

KAMPANYALI ÜRÜN

Altın Baget Yüzük

5.890 TL

Altın Üç İncili Tria Yüzük

2.511 TL

Altın İnci Yüzük

2.057 TL

Altın Baget Yüzük

ÖZEL FİYAT

5.845 TL

YENİ

Altınbaş Hare Yüzük

10.457 TL

Sepette %25 İndirim

7.843 TL

YENİ

İNTERNETE ÖZEL

Altın E Harfi Yüzük

2.493 TL

Sepette %15 İndirim

2.119 TL

YENİ

Altınbaş Hare Yüzük

ÖZEL FİYAT

8.833 TL

YENİ

İNTERNETE ÖZEL

Altın S Harfli Yüzük

2.036 TL

Sepette %15 İndirim

1.731 TL

İNTERNETE ÖZEL

Altın Yılan Yüzük

4.967 TL

Sepette %15 İndirim

4.222 TL

Altın Sırataş Oval Yüzük

ÖZEL FİYAT

4.659 TL

İNTERNETE ÖZEL

Altınbaş Life Kar Tanesi Yüzük

4.761 TL

Sepette %15 İndirim

4.047 TL

YENİ

Altınbaş Hare Yüzük

ÖZEL FİYAT

9.595 TL

YENİ

İNTERNETE ÖZEL

Altın M Harfi Yüzük

2.750 TL

Sepette %15 İndirim

2.338 TL

İNTERNETE ÖZEL

Altın A Harfi Yüzük

2.273 TL

Sepette %15 İndirim

1.932 TL

Altınbaş Hare Yüzük

ÖZEL FİYAT

10.842 TL

Altın Yüzük

7.469 TL

Sepette %25 İndirim

5.602 TL

İNTERNETE ÖZEL

Altınbaş Life Sonsuzluk Yüzük

4.649 TL

Sepette %15 İndirim

3.952 TL

Altın Baget Yüzük

ÖZEL FİYAT

5.075 TL

Altın Damla Yüzük

5.542 TL

Altın Zultanit Yüzük

9.439 TL

Sepette %25 İndirim

7.079 TL

YENİ

Altın Yüzük

7.015 TL

Altın İnci Yüzük

4.460 TL

Altın Tesir Kiswa Yüzük

10.002 TL

Sepette %25 İndirim

7.502 TL

Altın Oval Yüzük

7.577 TL

Sepette %25 İndirim

5.683 TL

Mavi Taşlı Altın Yüzük

ÖZEL FİYAT

5.490 TL

Altın İnci Yüzük

ÖZEL FİYAT

8.816 TL

Altın Marin A Harfi Kalp Yüzük

ÖZEL FİYAT

16.662 TL

Mavi Taşlı Altın Baget Yüzük

ÖZEL FİYAT

5.629 TL

Altın Yüzük

5.672 TL

Sepette %25 İndirim

4.254 TL

İNTERNETE ÖZEL

Altın Femme Yüzük

31.411 TL

Sepette %15 İndirim

26.699 TL

Altın Damla Yüzük

7.967 TL

Göz Alıcı Altın Yüzükler ve Şık Modeller Altınbaş Farkıyla Sizlerle!

altın yüzükYüzyıllardır gösterişin, zenginliğin ve aşkın simgesi olan altın, Altınbaş'ın birbirinden özel tasarım yüzüklerinde ışıldayarak sizlerle buluşuyor. Onlarca modele sahip altın yüzük çeşitleri sayesinde, günlük kullanımlarda tarzınızı yansıtabilir, özel günlerde ise stilinize şıklık kazandırabilirsiniz. Bu birbirinden farklı dikkat çekici tasarımlar sayesinde ruhunuza hitap eden yaratıcı özgünlüğü ortaya koymaya başlayın. Hayalinizdeki kombinleri gerçeğe dönüştürebileceğiniz altın yüzük çeşitleri ile girdiğiniz her ortamda ilgi çekici stiliniz ile ön plana çıkmaya sizler de başlayabilirsiniz.
 
Asaletin ve aşkın sembolü olan altın, yüzüklerde vücut bularak kimi zaman dünya evine girerken kimi zaman da imajınızı ortaya çıkarırken sizlere eşlik ediyor. Modayı ve asaleti parmaklarınızda taşımanızı sağlayan altın yüzük modelleri günün her anında kendinizi her zamankinden daha şık ve özel hissetmenizi sağlayacak. 
 
Her yaştan kadının stiline uyum sağlayabilecek esnekliğe sahip olan altın yüzük çeşitleri spor, klasik ve alternatif giyim stillerine uyum sağlayabilmektedir. Yeni nesil moda trendleri göz önünde bulundurularak tasarlanan beyaz altın yüzük modellerini isterseniz; sevdiklerinize anlamlı ve kalıcı bir hediye olarak da sunabilirsiniz. Altınbaş’ın koleksiyonlarında yer alan altın yüzük modelleri arasında nazar boncuklu yüzük modelleri ve kaburga yüzük modelleri de yer alıyor.
 
Doğum günü, evlilik yıldönümü ve sevgililer günü gibi pek çok farklı günde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz altın yüzükler sayesinde özel anlarınızın bir ömür boyu unutulmamasını sağlayabilirsiniz. Sevdiklerinizin sizler için ne kadar değerli olduğunu hissettiren birbirinden şık ve zarif tasarımlı altın yüzük çeşitlerini inceleyerek sevdiklerinize hediye seçebilir veya sizi yansıtacak yüzüğü bulabilirsiniz.
 
Altınbaş imzalı altın yüzükleri doğru şekilde kombinleyebilmek için stilinizde tercih edeceğiniz diğer kıyafetleriniz ve aksesuarlarınız ile renk uyumluluğunu yakalamanıza yeterli olacaktır. Ayrıca altın yüzük modelleri arasından seçim yapacağınız zaman ne tür bir kombin oluşturmak istediğinizi de göz önünde bulundurmalısınız. Eğer sade bir kombin içerisinde kullanabileceğiniz bir altın yüzük modeli arıyorsanız daha iddialı ve gösterişli modelleri tercih edebilirsiniz. Stilinizin yeteri kadar iddialı ve gösterişli olduğunu düşünüyorsanız da daha sade altın yüzük modellerini seçebilirsiniz.
 
Altınbaş’ın internet mağazasına özel kampanyalı ürün seçeneklerinin de yer aldığı altın yüzük modelleri arasından beğendiğiniz modelleri sipariş ederek adresinize kadar güvenilir şekilde teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. İnternet mağazasına özel olarak düzenlediği kampanyaları ile dikkat çeken Altınbaş tarafından sizlere sunulan bayan yüzük modelleri ile göz kamaştırıcı stilinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.
 
Ruhunuzun ve tarzınızın ışıltısını altının eşsiz duruşu ile dışarı yansıtan kadın yüzükleri ile kendinizi günün her anında daha enerjik, şık ve özel hissetmeye başlayabilirsiniz. Zerafetin cisimleştiği altın yüzükler, kadınların daha feminen görünmesine yardımcı oluyor. Her bir tasarımı ile moda dünyasıyla da uyumlu olabilmeyi başaran ve geniş bir kitleye hitap etmeyi başaran Altınbaş’ı tercih ederek sizler de bir ömür boyu kullanabileceğiniz altın yüzük modellerine sahip olabilirsiniz. İster kendiniz, isterseniz sevdikleriniz için sahip olabileceğiniz göz kamaştırıcı altın yüzük tasarımlarına göz atarak sizler de değerli bir mücevhere sahip olabilmenin avantajını yaşayabilirsiniz.

1. Altın Yüzük Nasıl Anlaşılır?

Altın yüzüklerde altının saflık oranını belirten bir damga bulunur. Altının saflık oranı ayar olarak adlandırılır ve damganın üzerinde ayarını belirten rakam yer alır. Bunun yanı sıra altının rengine bakarak ya da altını tartarak da kaç ayar olduğu anlaşılabilir. Altın elementi manyetik çekim gücüne sahip değildir. Altın yüzüğü mıknatısa yaklaştırıp çekim olup olmadığına bakabilirsiniz. Mıknatıs yüzüğü çekiyorsa yüzüğün altın olmadığını anlamak mümkün.

2. Altın Yüzük Nasıl Parlatılır?

Altın takılar, uzun süre kullanıldığında zamanla parlaklığını kaybedebilir. Altın yüzüklerinizi parlatmak için yüzüğünüzü bir Altınbaş mağazasına götürerek özel bir işlemle parlamasını sağlayabilirsiniz. Kendiniz parlatmak istiyorsanız yumuşak bir havlu ya da yumuşak bir bez yardımıyla silerek parlatabilirsiniz.

3. Altın Yüzük Nasıl Temizlenir?

Altın yüzük temizliği için öncelikli olarak Altınbaş mağazalarından destek alabilirsiniz. Evde alternatif yöntemlerle sürekli olarak temizleme işlemi yapmak yüzüğünü yıpratabilir. Bu sebeple ihtiyaç duymadıkça yüzüğü evde temizleme yöntemine başvurmamak gerekir. Altın yüzüğünüzü kaynar su ya da kimyasal maddelerden uzak tutmalısınız. Sert havlu ya da peçetelerle temizlemeye çalışırsanız takılarınız çizilebilir. Temizleme işlemi için kullandığınız bez ya da diş fırçası yumuşak olmalıdır.

4. Altın Yüzük Nasıl Daraltılır?

Öncelikle bol gelen yüzüğün daraltılması için ölçü aleti ile parmağın ölçüsü alınır. İnce bir aletle işaretli yerden yüzük kesilir ve fazla parça yüzükten çıkarılır. Ayarı yapılan yüzük kaynakla tekrar yapıştırılır. Dairesel hareketlerle kaynak yapılır ve yüzük eski haline gelir. Kaynak yapılan yerin pürüzlerini almak için dikkatlice zımparalanır ve cilalama işlemi yapılarak daraltma işlemi tamamlanmış olur.

5. Altın Yüzük Çizikleri Nasıl Giderilir?

Altın yüzükleriniz zaman içinde kullanım ortamına ve kullanım şekline bağlı olarak çizilebilir. Havasızlık, yüzüğün çeşitli kimyasallara maruz kalması ya da doğal nedenler yüzüğün çizilmesine sebep olabilir. Yüzüklerin eski haline getirilip parlatılması için işin uzmanları tarafından cilalama yapılır. Cilalama yöntemi sayesinde çizikler giderilerek yüzük eski haline getirilebilir.

6. Altın Yüzük Küpe ve Kolye ile Nasıl Kombinlenir?

Altın yüzük, küpe ve kolye kombinlerinizde altının rengi ve biçimine göre kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Altın yüzük, küpe ve kolyelerin uyumlu görünmesi ve şık bir görüntü oluşturması için yüzük, küpe ve kolyeleri aynı renkte tercih edebilirsiniz.

7. Altın Yüzük Genişletilebilir mi?

Altın yüzükler yüzüğün esnek yapısı sayesinde yüzük kalıpları kullanılarak belirli ölçülerde genişletilebilir.

8. Altın Yüzük Günlük Kullanıma Uygun mudur?

Altın yüzüklerinizi günlük kıyafetlerle tamamlayıcı aksesuar olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hem şık bir görüntü elde edebilir hem de görünümünüzü etkileyici kılabilirsiniz.

9. Altın Yüzük Ölçüsü Nasıl Alınır?

Yüzük ölçünüzü belirlemek için basit ve kolay olan iki yöntemden faydalanabilirsiniz. Çap hesaplamak: Kullandığınız yüzüğü elinize alın ve milimetre (mm) ölçüsü bulunan bir cetvel yardımıyla yüzüğün en geniş kısmını dikkate alarak iç çapını ölçün. Cetvelden milimetre değerini okuyarak yüzük ölçü tablosundan çap değerine karşılık gelen ölçüye bakarak yüzük ölçünüzü belirleyebilirsiniz. Çevre hesaplamak: Yüzüğü kullanacağınız parmağınızın etrafında ip ya da ince şerit halinde olan bir kâğıt kullanabilirsiniz. Kâğıt ya da ipi döndürerek birbirine değen uçları işaretleyip yüzük ölçünüzü hesaplayabilirsiniz. Bulduğunuz ölçüyü yüzük ölçü tablosunu kullanarak yüzük ölçünüzü almış olursunuz.

10. Altın Yüzük Seçerken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Altın yüzük seçerken kullanım alanlarınızı dikkate alabilirsiniz. Yüzüğünüzü günlük hayatta mı yoksa şık davetlerde mi takacaksınız? Bu doğrultuda seçiminizi yapabilirsiniz. Yüzüğü kullanacağınız parmak ölçüsüne göre seçerek konforlu ve uzun süreli kullanım için avantaj sağlayabilirsiniz. Altın yüzükleri uzun süre boyunca kullanmak istiyorsanız bakımını ve temizliğini ihmal etmemelisiniz. Aynı zamanda güvenilir bir yerde saklamanız da önemlidir. Mücevherlerinizi sert metal cisimlerden uzak tutmalısınız. Mücevherlerinizi sakladığınız alanlarda altın yüzüğünüzü saklamamanız da önemlidir. Yüzüklerinizi ayrı bir yüzük kutusunda güvenilir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Böylelikle değerli altın yüzüklerinizi ömür boyu ilk günkü formuyla kullanabilirsiniz. Altınbaş'ın birbirinden şık tektaş yüzük, altın yüzük, alyans modelleri gibi farklı yüzük çeşitlerini incelemek için Altınbaş mağazaları ile tanışabilirsiniz.