ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Facebook SignIn
Google SignIn
Filtreler
Toplam 5 ürün var.

Altın Şahmeran Bileklik

7.962 TL

Altın Yıldız Şahmeran Bileklik

9.204 TL

22 Ayar Altın Efsane Şahmeran Bileklik

32.646 TL

Altın Kelebek Şahmeran Bileklik

10.779 TL

Altın Kalp Şahmeran Bileklik

10.047 TL

Göz Alıcı Altın Şahmeran Bileklik Modeller Altınbaş Farkıyla Sizlerle!

altın şahmeranlarSon dönemlerin popüler takı skalası arasından öne çıkan altın şahmeran bileklik modelleri, özellikle yaz aylarında sıklıkla tercih ediliyor. Farklı zarif nüanslarla zenginleştirilen takılar, bileğinizde son derece asil ve şık bir duruş bırakıyor. Hem gece hem de gündelik kıyafetlerinizle kullanabileceğiniz şahmeran bileklikler, şıklığınızı tamamlamaya yardımcı oluyor.

Takıların tasarımında yıldız, Fatıma Ana eli, yusufçuk, dantel, kar tanesi ve çiçek gibi farklı estetik motifler kullanılıyor. Şahmeran bileklik modası ile artış gösteren mücevherler, özel günlerde asil duruşunuzla fark edilmenizi sağlıyor. Takı tarzınıza yepyeni bir dokunuş yapmak veya sevdiklerinizi unutamayacakları güzel bir armağan sunmak için siz de yenilikçi şahmeran koleksiyonuna göz atarak güzel bir seçim yapabilirsiniz. Şahmeran bileklik modellerinde Fatma ana eli, çiçek desenleri, yıldız figürü, kar tanesi imgesi gibi birbirinden göz alıcı motifler yer alıyor.

Altın Şahmeran Çeşitleri ile Şıklığınızı Ön Plana Çıkarın

Türk kültüründe kendisine özel bir yer bulan şahmeran takı seçenekleri stilinize farklı bir duruş kazandırıyor. Farklı zevklere hitap edebilen altın şahmeran mücevherler özgün tasarımlarıyla göz dolduruyor. Nesillerden nesillere aktarılabilecek şahmeran altın takılar içerisinde birçok farklı seçeneği bulabilirsiniz. Modern dokunuşlarıyla günümüze ulaşan şahmeran modelleri şık duruşuyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor.
 
Şahmeran bileklik altın takılardan hoşlananlar için en ideal seçenekler arasında yer alıyor. Stilinizi tamamlayabilecek önemli bir unsur olmasıyla birlikte manevi değeriyle de dikkat çeken altın şahmeran modelleri gerek günlük yaşamın gerekse özel anların vazgeçilmez parçası olmayı başarıyor.
 
Takı dünyasını daima etkileyen mitolojik ve tarihi unsurların en önemlileri arasında bulunan şahmeran efsanesi özel tasarım ayrıntılarıyla ön plana çıkıyor. Altın şahmeran bileklikler kötü enerjinin karşısında güzelliğin ve pozitifliğin koruyuculuğunu simgeliyor. Hayatın her anında sık sık kullanılan şahmeran bilezik modelleri de oldukça dikkat çekiyor.
 
Yüzüklü şahmeran çeşitleri de özgünlüğüyle öne çıkanlar arasında bulunuyor. Yansıttığı özel anlamıyla tercih sebebi olan şahmeran altın takı seti çeşitleri Anadolu topraklarının vazgeçilmez miras geleneğinin izlerini de taşıyor. Altın şahmeran 14 ayar modellerini bulabileceğiniz ürünler arasında aynı zamanda 22 ayar seçenekleri de bulabilirsiniz.

Geniş Ürün Yelpazesi ile Altın Şahmeran Modelleri ve Fiyatları

Altın şahmeran 22 ayar modelleri farklı alanlarda değerlendirebileceğiniz esnek tasarımıyla sizlere sunuluyor. Altın şahmeran fiyatları seçeceğiniz ürünlerin tasarım özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor. 22 ayar altın şahmeran bileklik fiyatları ile 14 ayar arasında da farklılıklar bulunabiliyor.
 
22 ayar altın şahmeran fiyatları arasında inceleme yaparak sizler de stilinize ve bütçenize uyum sağlayabilecek en özel seçeneklere sahip olabilirsiniz. Şahmeran fiyatları arasında hemen herkesin bütçesine uyum sağlayabilecek en özel seçenekler yer alıyor. Çoğu farklı coğrafyada aşkı da simgeleyen şahmeran efsanesinden ilham alınarak dizayn edilen takılar özel hikayeleri ve manevi değeri ile öne çıkıyor.

Altınbaş'ın birbirinden şık pırlanta bileklik , altın bileklik , altın halhal gibi farklı aksesuar modelleri ve çeşitleri için Altınbaş mağazaları ile tanışabilirsiniz.

1. Şahmeran Nedir?

Şahmeran Anadolu mitolojilerinde rastlanan akıllı ve iyi olarak tanımlanan belden aşağısı yılan, üst kısmı insan şeklindeki Maran adı verilen doğaüstü yaratıkların başında yer alan ve yaşlanmayan olduğuna inanılan bir varlıktır.

2. Şahmeran Nasıl Takılır?

Şahmeran el bileğinden parmaklara kadar uzanarak el üzerine takılarak kullanılabilir. Üç ayrı ana parçadan oluşan takılar klips yardımıyla pratik bir şekilde takılabilir.

3. Şahmeran Hangi Ele Takılır?

Şahmeranı kişisel tercihinize göre istediğiniz elinize takabilirsiniz. Ancak hangi elinizi daha az kullanıyorsanız o elinizde kullanmanız daha doğru olabilir. Böylelikle daha rahat bir kullanım imkanı elde edebilirsiniz.