ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
SIRALAMA
9 ürün
Altın Kuka Tespih
Altın Kuka Tespih
1.247 TL

%15 İndirimli Fiyatı

1.060 TL

Altın Oniks Tespih
Altın Oniks Tespih
4.961 TL

%15 İndirimli Fiyatı

4.217 TL

Altın Oniks Tespih
Altın Oniks Tespih
5.047 TL

%15 İndirimli Fiyatı

4.290 TL

Altın Tespih
Altın Tespih
5.433 TL

%15 İndirimli Fiyatı

4.618 TL

Altın His Taşı Tespih
Altın His Taşı Tespih
5.480 TL

%15 İndirimli Fiyatı

4.658 TL

Altın Tespih
Altın Tespih
9.670 TL

%20 İndirimli Fiyatı

7.736 TL

Altın Firuze Taşlı Tespih
Altın Firuze Taşlı Tespih
10.489 TL

%20 İndirimli Fiyatı

8.391 TL

Altın Tespih
Altın Tespih
13.422 TL

%20 İndirimli Fiyatı

10.738 TL

En Şık Tespih Modelleri Eşsiz Modelleri İle Altınbaş'ta!

Erkeklerin büyük bir tutku duyduğu aksesuarlar arasında tesbihler yer alıyor. Altınbaş güvencesi ile sizlere sunulan tespihler ile erkeklerin dünyasına hitap etmeyi sizler de başarabilirsiniz. Kendiniz ya da sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz tesbih modelleri Altınbaş’ın sıra dışı tasarımları ile birleşiyor.
 
Göz alıcı püskül kısımları ve değerli taşlar ile dizayn edilen tesbihler zarafetli duruşu ile erkeklerin ilgisini çekiyor. Her erkeğin yaşına ve stiline uyum sağlayabilecek tesbih modellerinin yer aldığı Altınbaş koleksiyonlarından seçiminizi yaparak sevdiğiniz kişilere günün her anında kullanabileceği bir hediye sunabilirsiniz.
 
Trendlere uyumlu olarak tasarlanan tesbih modelleri aynı zamanda erkeklerin giyim stillerine de uyum sağlıyor. Dış görünümüne özen gösteren ve aksesuar kullanmaktan keyif alan erkeklerin tercihi olan Altınbaş tesbih modelleri ile günün her anında stiliniz ile ön plana çıkabilirsiniz.
 
Farklı stiller ile birlikte kullanabileceğiniz tesbihler çağlar boyunca farklı amaçlar için kullanılan ve farklı yetilerin sembolü olarak kullanılan erkeklerin vazgeçilmez aksesuarları arasındadır. Çok yönlü kullanımı olan tespihlerin tasarımları kullanım amaçlarına göre farklılık gösteriyor.
 
Süs eşyası olarak da kullanılabilen tesbihler aynı zamanda koleksiyoncuların da en değer verdiği parçalar arasındadır. Göz alıcı şekiller, motifler ve tasarımların yer aldığı tesbihleri özel günlerde sevdiklerinize sizler de hediye edebilirsiniz. Özel günlerinizin daha da özel geçebilmesini sağlayacak tesbihlere Altınbaş güvencesi ile sizler de sahip olabilirsiniz.
 
Aksesuar kullanmayı seven, modaya meraklı ve dış görünümüne özen gösteren erkeklerin tercih ettiği tespih modelleri ile sizler de birbirinden özgün kombinler oluşturmaya başlayabilirsiniz. Şık ve doğru bir stilin en önemli tamamlayıcısı niteliğinde olan tesbihler ile hayalinizdeki kombinleri gerçeğe dönüştürmek istiyorsanız, renk uyumluluğuna dikkat etmeniz yeterlidir.
 
Koyu renkler ile tasarlanan kıyafetler ve aksesuarlar kullanmak istiyorsanız, biraz daha açık renkler ile tasarlanmış olan tesbihleri tercih edebilirsiniz. Böylelikle stilinizi vurgulayarak; tarzınızın renk uyumluluğunu ortaya çıkarmış olursunuz. Yüzlerce yıllık derin bir geçmişi olan tespihlerin pek çok farklı ülkenin tarihinde ve kültüründe de büyük bir yeri vardır.
 
Klasikleşmiş tespih modelleri, stil sahibi olan ve tarzını gündelik yaşantısında abartısız bir şekilde dışarıya vurmak isteyen erkekler için idealdir. Takı ve mücevher modelleri ile birlikte de kullanabileceğiniz tesbihleri inceleyerek tarzınız için en uygun olan tespih modellerini seçebilirsiniz.
 
Moda anlayışınıza ve kişisel estetik algınıza göre aradığınız tüm tespih modellerini sizlere sunan Altınbaş güvencesi ile sahip olabileceğiniz tespih modelleri sayesinde farklı zevklere hitap edebilir ve girdiğiniz her ortamda ilgi çekici özgün stiliniz ile duruşunuzu dışarıya yansıtmayı başarabilirsiniz.
 
Klasik, modern ve alternatif giyim stillerine uyum sağlayabilen tespih modellerini farklı amaçlar için de kullanabilirsiniz. Geniş bir kullanım alanı olan tespih modellerini ister şık bir aksesuar olarak değerlendirebilir, isterseniz dua etmek için kullanabilir isterseniz de evinizde ya da iş yerinizde dekoratif bir ürün olarak değerlendirebilirsiniz. Meditasyon ile ilgilenen kişilerin de sık sık tercih ettiği tespih modellerine göz atarak kullanım amacınıza ve zevkinize uygun olan modelleri sizler de inceleyebilirsiniz.
 
Geniş kullanım alanı ile dikkat çeken tespih modelleri Altınbaş tarafından modaya uyumlu olabilecek şekilde tasarlandığı için gün içerisinde kullanmayı düşündüğünüz aksesuarlarınız ve kıyafetleriniz ile bir bütün oluşturabilecek tesbihlere de sahip olabilirsiniz. Zıt renklerin uyumundan en iyi şekilde yararlanabilmenizi sağlayacak olan tespihlerin koyu renkli olanlarını tercih ettiğiniz zaman açık renkli tarzınızla bir bütünlük elde edebilirsiniz. Sevdiklerinize hediye olarak tespih almak istediğiniz zamanlarda da hediye alacağınız kişinin genel giyim stilini göz önünde bulundurmanız daha doğru seçimler yapmanıza imkan tanıyacaktır. Hediye edeceğiniz kişinin gün içerisinde sık sık kullandığı aksesuarları da göz önünde bulundurduğunuz zaman gün boyunca severek kullanabileceği tesbihleri onlara hediye edebilirsiniz.
 
Birbirinden özgün tasarımlar ile hayat bulan ve sizlere sunulan tespih modellerini aynı zamanda sevdiğiniz kişilere yaratıcı ve özel bir hediye sunmak istediğiniz zaman da değerlendirebilirsiniz. Erkeklerin en beğendiği ve en özel bulduğu hediyeler arasında yer alan tespih modelleri sayesinde özel günlerinizin her zamankinden daha özel ve anlamlı olmasını sağlayabilirsiniz. Altınbaş koleksiyonlarında yer alan tespih modellerini inceleyerek sizler de kendiniz ya da sevdikleriniz için en özel tespih modellerine sahip olabilirsiniz.