ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Filtreler
329 ürün

YENİ

İNTERNETE ÖZEL

Pırlanta Kalp Kolye

2.759 TL

%30 İndirimli Fiyatı

1.931 TL

İNTERNETE ÖZEL

Pırlanta Renk Ahenk Kalp Kolye

2.831 TL

%30 İndirimli Fiyatı

1.982 TL

Sepette %15 İndirim

1.685 TL

YENİ

Pırlanta İnci Kolye

3.216 TL

%30 İndirimli Fiyatı

2.251 TL

YENİ

İNTERNETE ÖZEL

Pırlanta Kolye

3.297 TL

%30 İndirimli Fiyatı

2.308 TL

YENİ

İNTERNETE ÖZEL

Pırlanta Yıldız Kolye

3.807 TL

%30 İndirimli Fiyatı

2.665 TL

Sepette %15 İndirim

2.265 TL

Pırlanta Ayçiçeği Kalp Kolye

4.166 TL

%30 İndirimli Fiyatı

2.916 TL

YENİ

İNTERNETE ÖZEL

Pırlanta Kar Tanesi Kolye

4.201 TL

%30 İndirimli Fiyatı

2.941 TL

YENİ

İNTERNETE ÖZEL

Pırlanta Kolye

4.425 TL

%30 İndirimli Fiyatı

3.098 TL

Sepette %15 İndirim

2.633 TL

YENİ

Pırlanta Deniz Yıldızı Kolye

4.533 TL

%30 İndirimli Fiyatı

3.173 TL

Pırlanta Bouquet Kolye

4.846 TL

%20 İndirimli Fiyatı

3.877 TL

YENİ

İNTERNETE ÖZEL

Pırlanta Kolye

6.549 TL

%30 İndirimli Fiyatı

4.584 TL

Sepette %15 İndirim

3.896 TL

İNTERNETE ÖZEL

Pırlanta Yıldız Kolye

4.927 TL

Elmas Kolye

3.135 TL

%35 İndirimli Fiyatı

2.038 TL

Pırlanta Tektaş Kolye

1.996 TL

%20 İndirimli Fiyatı

1.590 TL

Pırlanta Beştaş Yüzük

3.485 TL

%20 İndirimli Fiyatı

2.788 TL

İNTERNETE ÖZEL

Altın Siyah İnci Küpe

567 TL

%30 İndirimli Fiyatı

397 TL

Altın İnci Küpe

1.006 TL

704 TL

İNTERNETE ÖZEL

Altın Kalp Kolye

1.904 TL

%30 İndirimli Fiyatı

1.333 TL

Pırlanta Beştaş Yüzük

4.345 TL

%40 İndirimli Fiyatı

2.607 TL

KAMPANYALI ÜRÜN

İNTERNETE ÖZEL

Altın Kalp Kolye

1.072 TL

%30 İndirimli Fiyatı

750 TL

İNTERNETE ÖZEL

Altın Love Küpe

1.143 TL

%30 İndirimli Fiyatı

800 TL

KAMPANYALI ÜRÜN

Altın Baget Yüzük

1.255 TL

Elmas Yakut Yüzük

4.390 TL

%30 İndirimli Fiyatı

3.073 TL

Elmas Yakut Küpe

7.973 TL

%30 İndirimli Fiyatı

5.581 TL

KAMPANYALI ÜRÜN

İNTERNETE ÖZEL

Altın Yonca Kolye

1.100 TL

690 TL

İNTERNETE ÖZEL

Altın Posta Güvercini Kolye

2.690 TL

%20 İndirimli Fiyatı

2.152 TL

Pırlanta Bouquet Tektaş Küpe

5.196 TL

%30 İndirimli Fiyatı

3.637 TL

Pırlanta Baget Küpe

5.900 TL

%34 İndirimli Fiyatı

3.890 TL

Pırlanta Bouquet Yüzük

6.719 TL

%30 İndirimli Fiyatı

4.703 TL

Pırlanta Bouquet Yüzük

7.848 TL

%30 İndirimli Fiyatı

5.493 TL

Sevgililer Gününe Özel Fırsatlar Devam Ediyor

sevgililer günü indirimleriAşkın en duru halini yansıtan Sevgiler Gününü, her sene olduğu gibi bu sene de en özel şekilde kutluyoruz. Sevgililer günü sona erse de eşiniz ya da sevgilinizle kutlayacağınız bu romantik dönemde siz de sevdiklerinize özel sürprizler hazırlayarak onları şımartın. Ne kadar romantik bir plan yaparsanız yapın sevgililer gününü belki de en anlamlı kılan özelliklerden biri de elbette ki hediye seçiminiz olacak. Altınbaş ise birbirinden şık ve zarif aksesuarları ve sevgililer günü indirimleri ile sizleri hediye seçme kararsızlığından kurtarıyor.
 
O halde aldığınız hediyenin hislerinizi en iyi şekilde yansıtmasını sağlayan bu özel günde en güzel hediyeyi seçmeye başlamak için Altınbaş Sevgililer günü ürünlerini incelemeye başlayalım.

Sevgililer Gününe Özel Hediye Önerileri

Hediye seçimi her ne kadar keyifli gibi görünse de çoğu kişinin kararsızlıklar arasında boğulmasına da neden olabiliyor. Hediye alacağımız kişiyi ne kadar iyi tanıyor olsak bile karşımızdaki kişinin hediyeyi beğenmeyeceği kaygısı olası yaşanabilecek bir sorundur. Bu nedenle özellikle sevgiler gününde aşkı en güzel anlatan ve uzun yıllar boyunca kalıcı olabilecek hediye alternatifleri arasında ilk sırayı mücevherler alır. Hem değerli hem de kalıcı olabilecek aksesuarlar ile sevgilinizin kalbini yumuşatırken, bir ömür boyunca da saklayacağı özel parçalarla onlara sevginizi en güzel şekilde gösterebilirsiniz.
 
Bu sevgililer gününde en romantik hediyeler ise her zevke ve yaşa uygun Altınbaş ürünlerinde sizleri bekliyor. Altınbaş, birbirinden şık ve zarif aksesuarları ile sizleri sevgililer günü hediyesi seçme derdinden tamamen kurtaracak. Aşkın sınırsızlığına vurgu yapan tasarımları ve eşsiz parçaları ile bu sene ki 14 Şubat sevgililer günü sizin ve sevdikleriniz için unutulmaz olacağına emin olabilirsiniz.

Kişiye Özel Sevgililer Günü Hediyeleri

Bu sevgililer gününde de en anlamlı ve en unutulmaz hediyeler Altınbaş’ta sizleri bekliyor. Altınbaşın birbirinden şık kişiye özel kolye ya da bileklikleri ile aşkınızın bir ömür boyu kalıcı hale getirin. Sevgilinizin asla çıkarmak istemeyeceği bu en anlamlı aksesuarlar için tek yapmanız gereken Altınbaş kişiye özel ürünlerini incelemeye başlamak. Altınbaş Sevgililer Günü indirimleri ile sizlere görücüye çıkıyor.

Altınbaş 14 Şubat Evlilik Teklifi

Dünyada ender bulunan en dayanıklı taşlardan biri olan elmasın özenle işlenerek büyüleyici bir pırlantaya dönüşmesi süreciyle anlam kazanan tek taş yüzükler, bilindiği üzere romantik evlilik tekliflerinin de baş aktörü oluyor. Doğadaki hiçbir elmasın bir diğerine benzememesi ile özellikle evlenme tekliflerinde kullanılan pırlanta yüzükler bu sene de sizin 14 Şubat Sevgililer Gününde hayatınızdaki en özel kadına hediyeniz olsun. Aşkın en özel anlarını yaşatan sevgililer gününde hem sizin hem de sevdiğiniz kişi için unutulmaz bir deneyim yaşayın.
 
Aşkın en zarif halini yansıtan Altınbaş tek taş pırlanta yüzükleri ile sevgilinizin mutluğuna şahit olacaksınız. Altınbaş’ın her tarza uygun tek taş pırlanta yüzükleri, sizi aşkın büyüsüne doğru çekecek. Güzel bir organizasyon ve birbirinden alımlı Altınbaş pırlanta tek taş yüzükleri ile sevgilinizle gelecek için en anlamlı adımı 14 Şubat gecesinde atmaya başlayın.
 
Size en güzel evlilik teklifi deneyimi yaşamanıza yardım eden Altınbaş birbirinden şık pırlanta tektaş yüzükleri; damla, kalp, yuvarlak taş modelleri ve farklı montür seçenekleriyle sunuyor. Size ise Altınbaş’ın tek taş özel model ve kesimleri arasından aşkınıza en uygun yüzüğü tercih etmek kalıyor.
 

1) Sevgililer Günü Ne Zaman?
Her sene 14 Şubat günü kutlanan Sevgililer Günü, 2020 yılında cuma gününe rastlıyor. Tüm dünyada aynı gün kutlanan Sevgililer Günü'nün bir başka ismi de Aziz Valentine Günü. Birbirlerine sevgi ile bağlı olan çiftler her sene bu günü hediyeler ve özel programlar ile kutluyorlar.
 
2) Sevgililer Günü Hediyesi Erkek İçin Ne Alınır?
Sevgililer Günü'nde erkeklere hediye seçmenin zor olduğunu düşünenler şimdiden bu fikri akıllarından çıkartsın. Güzel bir saat, şık bir kol düğmesi, onu anlatan bir yüzük, kullanmayı sevdiği bir takı, tesbih, yaka iğnesi seçebileceğiniz hediyeler arasında. Karakterine, gündelik yaşamına ve zevklerine göre seçeceğiniz hediye ile Sevgililer Gününüzü anlamlandırabilirsiniz.
 
3) Sevgililer Günü Hediyesi Kadın İçin Ne Alınır?
Hiçbir kadın takıya hele ki üzerinde pırlantalar, yakutlar, safirler, zümrütler olan tasarımlara hayır diyemez. Sevgililer Günü aşkın günüyse, takılar da aşkın anlatıcısıdır. Altın küpeler, pırlanta yüzükler, takı setleri, kolyeler, bilezikler, saatler, minik broşlar, takı denilince seçenekleriniz de bir o kadar fazla.
 
4) Sevgililer Günü Hikayesi Nedir?
Roma İmparatoru 2. Claudius, ordusunda savaşacak asker sıkıntısı çekince Roma sınırlarında evliliği ve nişanlılığı yasaklar. Aziz Valentine ve Aziz Marius emre uymayarak çiftleri evlendirmeye devam eder. Bu durum İmparator Claudius'un kulağına gidince Aziz Valentin sopa ile dövülerek öldürülür. M.S. 207 yılının 14 Şubat'ında defnedilir ve o günden sonra 14 Şubat, Sevgililer günü olarak kutlanır.
 
5) Sevgililer Gününde Nereye Gidilir?
İster yurt dışı ister yurt içi, Sevgililer Günü seyahat rehberiniz dünya haritası kadar geniş. Romantik bir Kapadokya tatili, belki bir Paris gezisi, Uludağ'da güzel bir gece, bunların hiçbiri değilse de güzel bir akşam yemeği. O gün için birçok işletme özel menüleri ve sürprizleri ile çiftleri bekliyor olacak.
 
6) Sevgililer Günü Menüsü Nasıl Hazırlanır?
Sevgililer Günü menüsü sevgi ile hazırlanır, aşk ile sunulur. Sevgilileri Günü menüsü konusunda karar veremeyenler için de önerilerimiz var. Yemeğinizi dışarıda yiyecekseniz restoranların Sevgililer Günü sürprizlerini deneyebilirsiniz. Evde olacaksanız balık, et, tavuk, vejeteryansanız sebze şöleni, biraz salata, güzel bir içki. Tabi yemeğin tatlısını unutmayın, minik kalpli pastalar yapabilir veya alabilirsiniz.
 
7) Sevgililer Günü Film Önerileri Nelerdir?
Sevgililer Günü'nü film seyrederek geçirmek isteyenler romantizmi bu güne taşıyacak filmler arasından seçimlerini yapabilirler. Ghost, The Notebook, Annie Hall , When Harry met Sally, Hitch, Casablanca, Başka Dilde Aşk, İkimizin Yerine, Pride And Prejudice, The Remains of the Dat, Before Midnight, Before Sunset, Beauty and the Beast önerebileceğimiz filmler arasında.
 
8) Askerdeki Sevgiliye Ne Hediye Gönderilir?
Askerdeki sevgiliye anısını her daim üzerinde taşıyabileceği Altınbaş koleksiyonlarından ona özel yüzük, bileklik gibi modellerden birini tercih edebilirsiniz.Askerlik aynı zamanda sevdiklerini özlemek demektir. Yüzük ya da bilekliklerin içine ona olan özleminizi dile getiren sevgi sözcükleri yazabilir, Sevgililer Günü'nü ölümsüzleştirebilirsiniz.
 
9) Sevgililer Gününde Ne Giyilir?
Sevgililer Günü için seçeceğiniz kıyafet kombinasyonunu o günü nerede geçireceğiniz belirliyor. Evde battaniye altında film seyretmek gibi bir planınız varsa sevimli pijamalar en ideali. Akşam yemeği için şık bir kıyafet, belki biraz abiye bir kombin tercih edebilirsiniz. Kombinlerinize uygun şık Altınbaş takılarından dilediğinizi de kullanabilirsiniz.
 
10) Altınbaş'ta Sevgililer Günü İndirimi Var mı?
Birbirlerine olan duygularını en güzel şekilde yansıtmak isteyenleri unutmayan Altınbaş, Sevgililer Günü'nü çok özel indirimler ile karşılıyor. Hem erkek hem de kadın kategorilerinde ışıl ışıl, göz alıcı, aşk kadar güzel tasarımlar ile sevginizi ifade edebilir, Sevgililer Günü'nü daha anlamlı kılabilirsiniz.