ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
SIRALAMA
Eritilmiş altının dikdörtgen kalıplara dökülerek soğutulmasıyla elde edilen külçe altın, ekonominin gereksinimlerine uygun olabilecek şekilde gramlık ağırlıklarda da Altınbaş’ta sizlere sunuluyor. Kullanımı giderek yaygınlaşan yatırım araçları arasındaki gram altınların yatırım amaçlı kullanılmasındaki en temel sebep alım ve satım fiyatları açısından değer kaybı yaşamaz.
 
Gram altınlarda yer alan altının saflığı karat olarak ifade edilmektedir. Ülkemizde ayar şeklindeki kullanımı yaygın olsa da karat ifadesiyle altının ne kadar saf olduğunu anlayabilirsiniz. Altının saf hali 24 ayar ve 1000 miligram olarak ortaya çıkmaktadır. 22 ayarda ise gram başına 916 miligramdır.
 
Altınbaş’ta yer alan gram altınlar farklı ayar özellikleriyle sizlere sunulmaktadır. Gram altın fiyatları konusunda da farklı seçenekleri sizlere sunan Altınbaş’ı tercih ederek yatırımlarınızın değerlenmesini sağlayabilirsiniz. Güvenilir bir şekilde paketlenerek adresinize kadar ulaşan gram altınlar sertifikalı altınlardır ve Türkiye’nin her yerinde kabul görmektedir. İstediğiniz zaman satın aldığınız gram altınlarınızı kuyumcu veya benzeri işletmelerde bozdurarak nakit paraya da çevirebilirsiniz.
 
Hediye olarak da yaygın bir şekilde tercih edilen gram altınları özel günlerde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz en değerli hediyeler arasında yer almaktadır. Düğün, özel davetler ve sünnet töreni gibi özel günlerin vazgeçilmezlerinden olan gram altınlar yatırım aracı olarak değerlendirilebileceği gibi aynı zamanda hediye olarak da kullanılabilmektedir.