ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Facebook SignIn
Google SignIn

Siparişiniz ücretsiz ve sigortalı olarak adresinize teslim edilmektedir.
 
Yurtdışı siparişlerinizi www.altinbas.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Siparişiniz sigortalı olarak adresinize teslim edilir. Altınbaş internet mağazasından gerçekleştirdiğiniz siparişlerin yurt dışı teslimatlarını sigortalı kargo ile sağlıyoruz. www.altinbas.com üzerinden gerçekleştirilen siparişlerde ülkelere göre farklı kargo, gümrük ve KDV ücretleri yansımaktadır.
 
Siparişiniz kargo firmasından size teslim edilene kadar Altınbaş sorumluluğu ve güvencesi altındadır.
 
Siparişiniz stoklarımızda hazır ise 3 iş günü, alyans ve stokta hazır olmayan ürünler özel sipariş olarak üretilip 10 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Saat 14:00'a kadar verilen siparişler, ürün merkez stoklarımızda hazır ise 2 iş günü içerisinde kargoya verilir. Stok durumunu öğrenmek için veya İstanbul içi aynı gün kurye teslimatı için, sipariş vermeden önce lütfen bizimle aşağıdaki telefon numaralarından veya e-Posta adresinden iletişime geçiniz:
 
Destek Hattı : 0850 333 LO VE (5683)
Mobil             : 0 530 389 17 86
e-Posta         : info@altinbas.com
 
Sigorta kapsam koşulu açısından kurye paketi teslim ederken, poşetin hasar alıp almadığını kontrol ediniz. Sigorta firmamızın poşetinin hasarlı olması halinde,  tutanak tutturup kargoyu teslim almamanız gerekmektedir.