ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Facebook SignIn
Google SignIn
Filtreler
Toplam 8 ürün var.

Altın I Harfi Kolye

7.435 TL

Sepette %25 İndirim

5.576 TL

Altın Nazar Boncuklu Kolye

ÖZEL FİYAT

7.971 TL

Altın Nazar Boncuklu Kolye

8.678 TL

Sepette %25 İndirim

6.509 TL

YENİ

22 Ayar Altın Nazar Boncuğu Kolye

9.599 TL

YENİ

Altın Nazar Çiçek Kolye

10.199 TL

Sepette %25 İndirim

7.649 TL

YENİ

Altın Nazar Boncuklu Halka Kolye

11.870 TL

Sepette %25 İndirim

8.903 TL

YENİ

Altın Nazar Boncuklu Kolye

12.449 TL

Sepette %25 İndirim

9.337 TL

YENİ

Altın Nazar Boncuklu Kolye

21.255 TL

Sepette %25 İndirim

15.941 TL

Göz Alıcı Nazar Boncuklu Kolyeler ve Şık Modeller Altınbaş Farkıyla Sizlerle!

nazar boncuklu kolyelerNazar boncuğunun en eşsiz tasarım dokunuşları ile Altınbaş tarafından yeniden canlandırıldığı nazar boncuklu kolye modeli sizleri Altınbaş güvencesi ile bekliyor. Birbirinden farklı detaylar ve el işçiliği ile tasarlanan nazar boncuklu kolyeler ile günün her anında sizler de kendinizi özel ve şık hissedebilirsiniz.

Manevi değeri büyük olan nazar boncuklu kolyeler size şans getirebilecek ve sizi negatif duygulardan kurtarabilecek özelliklere sahiptir. Altınbaş’ın en fazla tercih edilen kolye modelleri arasında bulunan nazar boncuklu kolye modelleri zamansız tasarımlar arasında yer alıyor.

Farklı giyim stillerine uyum sağlayabilecek nazar boncuklu kolye modelleri ile girdiğiniz her ortamda göz kamaştırıcı stiliniz ile ön plana çıkmayı başarabilirsiniz. Alternatif, klasik ve sportif giyim stilleri ile uyum yakalayabilecek şekilde tasarlanan nazar boncuklu kolye modelleri arasından seçiminizi yaparak sizler de stilinize renk katın.

Sizin için özel olan kişilere hediye olarak da tercih edebileceğiniz Altınbaş imzalı nazar boncuklu kolye modelleri sayesinde sevdiğiniz kişinin sizin için ne kadar değerli ve özel olduğunu ona gösterebilirsiniz. Modern tasarım çizgilerinin geleneksel tasarım çizgilerini koruyarak uygulandığı nazar boncuklu kolye modelleri gündelik ve özel kullanımlara uygundur.

Hayatınız boyunca size veya sevdiklerinize eşlik edebilecek olan nazar boncuklu kolyeler hafif bir yapıya sahiptir. Gün içerisinde rahat bir şekilde kullanılabilecek biçimde tasarlanan nazar boncuklu kolye modelleri sizleri Altınbaş’ın ayrıcalıklı dünyasında bekliyor.

Altınbaş'ın birbirinden şık sonsuzluk kolyesi , altın harf kolye , altın kar tanesi kolye , isim kolye gibi farklı aksesuar modelleri ve çeşitleri için Altınbaş mağazaları ile tanışabilirsiniz.