ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Facebook SignIn
Google SignIn
Filtreler
Bu özelliklerde ürün bulunmamaktadır.

Göz Alıcı 22 Ayar Tektaş Yüzükler ve Şık Modeller Altınbaş Farkıyla Sizlerle!

22 ayar tektaş yüzüklerBirliktelikleri taçlandıran ve en anlamlı hediyelerden biri olan tektaş yüzükler, birbirinden narin seçeneklerle beğeninize sunuluyor.

22 ayar tektaş yüzükler, altının şık ve asil duruşu ve zirkon taşının bütünleşmesinden oluşuyor. Pek çok farklı tasarıma sahip olan yüzükler, en özel gününüzün ölümsüz bir simgesi haline geliyor. Halka boyunca minik taşların bezeli olduğu tektaş modellerin yanı sıra altının sadeliği ile bütünleşen zirkon tasarımlar göz dolduruyor. Farklı boyut ve şekillerde kesimi yapılabilen taşlar her zevke hitap edecek şekilde tasarlanıyor. Çift sarmaldan oluşan altın yüzükler küçük taşlarla birlikte sonsuzluğu simgelerken sade modeller zarafetin en güzel sembolü haline geliyor.

Her yaştan kadının tarzına eşsiz bir uyum sağlayabilen 22 ayar tektaş yüzük modellerine sizler de Altınbaş kalitesi ile sahip olabilirsiniz. Uzun yıllar boyunca keyifli ve şık bir şekilde kullanabileceğiniz 22 ayar tektaş yüzük modelleri ile tarzınıza yeni bir renk kazandırabilirsiniz. Birbirinden seçkin tarzlara uyum sağlayabilen yüzüklerle tarzınızı en ışıltılı şekilde dışarıya yansıtabilirsiniz.

Onlarca farklı 22 ayar tektaş yüzük modellerini bu sayfadaki ürünlerimiz arasından kolayca inceleyebilirsiniz.