ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Facebook SignIn
Google SignIn
Filtreler
Toplam 22 ürün var.

Altın Kalpli Göbek Piercing

5.054 TL

Altın Top Göbek Piercing

7.731 TL

Altın Yıldız Göbek Piercing

9.106 TL

Altın Çiçek Göbek Piercing

9.832 TL

Altın Top Göbek Piercing

6.505 TL

Altın Çiçek Göbek Piercing

7.731 TL

Altın Sallantılı Göbek Piercing

16.111 TL

Altın Göbek Piercing

8.106 TL

Altın Papatya Göbek Piercing

ÖZEL FİYAT

7.926 TL

Altın Göbek Piercing

14.110 TL

Altın Sallantılı Göbek Piercing

11.283 TL

Altın Kalpli Göbek Piercing

13.234 TL

Altın Göbek Piercing

7.831 TL

Altın Top Göbek Piercing

ÖZEL FİYAT

5.424 TL

Altın Top Göbek Piercing

10.107 TL

Altın Tüy Göbek Piercing

ÖZEL FİYAT

8.886 TL

Altın Deniz Atı Göbek Piercing

8.006 TL

Altın Çiçek Göbek Piercing

ÖZEL FİYAT

6.945 TL

Altın Göbek Piercing

ÖZEL FİYAT

13.129 TL

Altın Kedi Göbek Piercing

22.016 TL

Altın Göbek Piercing

ÖZEL FİYAT

12.229 TL

Altın Baykuş Göbek Piercing

15.386 TL

Göz Alıcı Altın Piercingler ve Şık Modeller Altınbaş Farkıyla Sizlerle!

altın piercingVücudun pek çok farklı bölgesine uygulanabilen piercingler Altınbaş dünyasında farklı bir anlam kazanıyor. Burun, göbek, kulak ve kaş gibi farklı yerlere yaptırabileceğiniz altın piercing modellerine güvenilir olarak sahip olmak istiyorsanız sizler de Altınbaş’ı tercih edebilirsiniz. Stilinize alternatif bir duruş kazandırabileceğiniz altın göbek piercing, altın tragus piercing, 14 ayar altın piercingler, altının zarif duruşunu ve piercinglerin işlevselliğini bir araya getiriyor. 
 
Tarzınızı dışarıya yansıtabilmenize yardımcı olan piercingler, sağlıklı ve güvenilir olduklarından dolayı vücudunuzun dilediğiniz farklı bölgelerinde kullanabileceğiniz ve diğer takılarınızla da değerlendirebileceğiniz seçenekleri sizlere sunuyor.
 
Sıra dışı ve göz alıcı bir stilin kapılarını aralayabileceğiniz piercing çeşitleri ergonomik tasarımları ve özgün duruşlarıyla dikkat çekiyor. Klasik giyim, gündelik giyim ve alternatif giyim içerisindeki yerini sağlamlaştıran piercingler girdiğiniz her ortamda görünümünüzü kusursuz bir şekilde vurgulayabilmenizi sağlıyor.
 
Modayı yakından takip edebilmek için de yararlanabileceğiniz piercingler rahat kullanım imkanıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Benzersiz ve sıra dışı hediyelerden hoşlanan kişiler için de uygun olan piercing modelleri sayesinde sevginizi gösterebilmenin ilgi çekici ve alternatif yollarından yararlanabilirsiniz.
 
Vücuttaki her bölge için ayrı ayrı tasarlanan ve Altınbaş’ın mücevher alanındaki tüm tecrübesini kullandığı seçeneklerle stilinizi bir adım daha ileriye taşıyabilirsiniz. Kullanımı ve uygulanışı son derece pratik olan piercinglere sahip olmak için sizler de Altınbaş’ı tercih edebilirsiniz. İster kendiniz ister sevdikleriniz için satın alabileceğiniz piercingleri uzun yıllar boyunca ilk günkü haliyle kullanabilirsiniz.
 
Stilinize ve dış görünümünüze farklı bir hava katabileceğiniz altın piercingler birbirinden farklı modeller ile sizlere Altınbaş güvencesiyle sunuluyor. Altının zarif duruşunu ve piercing’in işlevselliğini bir araya getiren modeller sayesinde sizler de görünümünüze farklı bir hava katabilir ve girdiğiniz her ortamda tarzınızı dışarıya yansıtabilirsiniz. Sağlıklı olması sebebiyle tercih edilen altın piercing modellerini vücudunuzun farklı bölgelerinde kullanarak diğer takılarınızı değerlendirebilir ve kombinlerinizi de renklendirebilirsiniz.
 
Göbek, kulak, kaş ya da dudak gibi farklı bölgelerde kullanabileceğiniz altın piercingler ile sıra dışı ve göz alıcı bir stilin kapılarını aralayabilirsiniz. Ergonomik tasarımları ve özgün duruşu ile dikkat çeken altın piercing modelleri kombinlerinizin de her zamankinden daha özgün olabilmesini sağlıyor. Gücün ve cesaretin de simgesi olarak tanımlanan piercing modelleri tarzınız ile uygun bir kullanım imkanını sizlere sunuyor. Vücudun farklı bölgelerinde kullanıldığında farklı anlamlar taşıyan modeller sayesinde stilinizi en iyi şekilde ortaya koyabilir ve vermek istediğiniz mesajı her zaman üzerinizde taşıyabilirsiniz.
 
Klasik giyim, günlük giyim ve alternatif giyim içerisinde kendisine büyük bir yer bulan altın piercing modelleri girdiğiniz her ortamda dış görünümünüzü kusursuz bir hale getirebilmenizi amaçlıyor. Günlük giyim modasını yakalayabilmek ve rahat bir kullanım imkanı elde edebilmek için göbek piercingi, göbeği açıkta bırakan bir t-shirt, kot pantolon ve spor ayakkabı ile kendinize özel bir kombin oluşturabilirsiniz. Benzersiz ve sıra dışı hediye arayan kişiler için de uygun olan altın piercing modelleri sevginizi gösterebilmenin en ilgi çekici ve alternatif yolları arasında bulunuyor.
 
Vücudunuzdaki farklı bölgeler için ayrı ayrı dizayn edilen Altınbaş imzalı piercing modelleri stilinizi bir adım daha ileriye taşıyabilmenizi sağlıyor. İşlevsel ve güvenilir piercing çeşitlerini ister kendiniz ister sevdikleriniz için satın alabilirsiniz. Kendine özel bir duruş sergilemek isteyen ve stiliyle ön plana çıkmak isteyen kadınların vazgeçilmez bir parçası olan piercing modellerine Altınbaş güvencesiyle sahip olabilirsiniz.
 
Birbirinden şık altın kolye, altın halhal ve 22 ayar bilezik modelleri ile tanışmak için Altınbaş mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.