ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Filtreler
31 ürün

YENİ

Altın Hızma

605 TL

YENİ

Altın Hızma

630 TL

YENİ

Altın Hızma

605 TL

YENİ

Altın Hızma

630 TL

YENİ

Altın Top Hızma

388 TL

YENİ

Altın Hızma

646 TL

YENİ

Altın Fil Hızma

573 TL

Göz Alıcı Altın Hızma Modelleri Altınbaş Farkıyla Sizlerle!

hızmalarHızma, vücut süslemesi için tercih edilen bir piercing türü olarak kabul edilir. Eski zamanlardan beri kullanılan hızmalar Altınbaş’ın ince işçiliği ve altının ışıltılı yapısıyla bir araya gelerek sizlere farklı bir formda sunuluyor. Altın hızmalar arasında top uçlu ve kıvrımlı sap bölgesine sahip olan çeşitler yer alıyor.
 
Tektaşlı olan hızmalarda genellikle zirkon taşlar bulunuyor. Hızmalar tasarımlarına ve ağırlıklarına göre birbirinden farklı şekilde ön plana çıkıyor. Geleneksel hızma modellerini çağrıştıran özel seçenekler de sizlere sunuluyor. Kadınların günün her anında kullanmaktan büyük bir keyif alabileceği şekilde tasarlanan altın hızmalar şık görünümleri ve özgün tasarımlarıyla dikkat çekiyor.
 
Her yaştan kadının severek kullanabileceği hızma modelleri arasında stilinizi ve tarzınızı en iyi şekilde vurgulayabileceğiniz seçenekler sizlerle bir araya geliyor. Altınbaş’ın en beğenilen koleksiyonları arasındaki altın hızma koleksiyonunda aynı zamanda sevdiklerinize hediye edebileceğiniz çeşitler de bulunuyor.
 
Şık ve doğru bir stilin en önemli tamamlayıcılarından olan altın hızma modelini kullanarak sizler de hayalinizdeki stilleri gerçeğe dönüştürmeye başlayabilirsiniz. Ayrıntılı tasarımları ve işçiliğiyle dikkat çeken altın hızmalarla altının ışıltılı duruşunu üzerinizde taşıyabilir ve etrafınıza da yansıtabilirsiniz.
 
Altınbaş ayrıcalığını hissedebileceğiniz altın hızma modelleri geleneksel ve aynı zamanda alternatif tasarımları da içerisinde barındırıyor. Her biri ayrı kullanım alanına sahip olan altın hızmalar arasında özel gün ve gecelerdeki stilinizle gündelik yaşantınızdaki stilinize eşlik edebilecek pek çok farklı seçenek yer alıyor.
 
Altınbaş'ın birbirinden şık altın tamtur yüzükler , kıkırdak küpe , altın şahmeranlar , altın bileklikler , piercing modelleri gibi farklı aksesuar modelleri ve çeşitleri için Altınbaş mağazaları ile tanışabilirsiniz.