ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Facebook SignIn
Google SignIn
Filtreler
Toplam 15 ürün var.

Altın Baget Damla Yüzük

4.971 TL

Sepette %25 İndirim

3.728 TL

YENİ

Altın Damla Yüzük

8.978 TL

Sepette %25 İndirim

6.734 TL

Pırlanta Damla Yüzük

13.999 TL

Sepette %25 İndirim

10.499 TL

Pırlanta Yakut Damla Yüzük

ÖZEL FİYAT

9.485 TL

Altın Damla Tektaş Yüzük

7.842 TL

İNTERNETE ÖZEL

Pırlanta Damla Yüzük

5.395 TL

Sepette %15 İndirim

4.586 TL

İNTERNETE ÖZEL

Pırlanta Damla Yüzük

8.588 TL

Sepette %15 İndirim

7.300 TL

Siyah Pırlanta Damla Yüzük

ÖZEL FİYAT

25.324 TL

Pırlanta Damla Yüzük

39.103 TL

Sepette %25 İndirim

29.327 TL

Pırlanta Yakut Damla Yüzük

ÖZEL FİYAT

76.325 TL

Pırlanta Zümrüt Damla Yüzük

ÖZEL FİYAT

170.684 TL

Altın Damla Yüzük

5.550 TL

Altın Damla Yüzük

6.492 TL

Sepette %25 İndirim

4.869 TL

Altın Damla Yüzük

7.885 TL

Pırlanta Damla Yüzük

16.988 TL

Birbirinden Şık Damla Yüzük Modelleri Altınbaş’ta!

Birbirinden değerli, şık ve zarif değerli taşlardan elde edilmiş olan damla yüzükler Altınbaş’ta! Altınbaş zarafetini en iyi şekilde anlatan damla taşlı yüzük modelleri, değerli taşlar ve yüksek işçilik kalitesi ile sizlerin beğenisine sunulur. Farklı zevklere sahip her bir bireye hitap etmesi amacı ile farklı modellerde damla taş yüzük tasarımı yapılmıştır. Görselliğin ve kalitenin ön planda olduğu damla yüzük modelleri pırlanta, yakut, elmas, safir ve zümrüt gibi değerli taşların göz alıcı güzelliği ve altının ihtişamı ile bir araya gelerek tasarlanır.

El işçiliği ile değer kazanan, altın ile uyumlu bir şekilde özel olarak tasarlanan damla pırlanta yüzük farklı karatlarda ve ayarda sizlerin beğenisine sunulur. Damla yüzük modellerimizdeki tasarımlar sadece tek bir taş üzerinde yoğunlaşmaz. Yakut, elmas, safir ve zümrüt gibi değerli taşlar ile de hayal gücünün sınırları zorlanarak oldukça dikkat çekici tasarımlar ortaya çıkarılır. Bunun en güzel örnekleri ise pırlanta ile bir araya gelen zümrüdün altın ile buluşması ya da pırlanta, yakut ve altının huzur veren uyumuyla gösterilebilir.

Damla yüzük modelleri, tasarım, el işçiliği ve yüksek Altınbaş kalitesi ile ortaya çıkar ve sizlerin beğenisine sunulur.

Damla Yüzük Nedir?

Damla yüzük, birbirinden değerli taş ya da madenlerin gözyaşı damlası şeklinde kesilerek, altın ya da gümüş gibi değerli madenden yapılmış yüzük üzerine yerleştirilmesi ile oluşturulan bir yüzük çeşididir. Pek çok farklı modele sahiptir. Modeller genellikle kullanılan taşlarla ve taşların kesim şekilleri ile ifade edilir. İlgili modellere; damla baget yüzük, elmas damla yüzük ve pırlanta damla yüzük gibi örnekler verilebilir.

Damla Yüzük Bakımı Nasıl Yapılır?

Damla yüzükler, yüksek kalite işçilik ile üretilir. Değerli taşlar, bu yüzük modelinde ön plana çıkar. Maddi değeri kadar manevi değere de sahiptir. Damla yüzüklerin bakımı da oldukça önemlidir. Evde ılık su ve yumuşak bir bez ile temizlenebilir. Ayrıca detaylı bakım için yüzüğünüzü Altınbaş mağazalarına teslim ederek, bakım işlemi talep edebilirsiniz.

Damla Yüzük Fiyatları Nelerdir?

Damla yüzük fiyatları, kullanılan malzeme, el işçiliği, altının güncel piyasa fiyatı, kullanılan değerli taşın piyasa fiyatı, kullanılan altının ağırlığı gibi pek çok etmene göre değişkenlik gösterir. Güncel fiyatları öğrenmek ve birbirinden güzel damla yüzük modellerimizi görmek için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.