ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Facebook SignIn
Google SignIn
Filtreler
Toplam 31 ürün var.

Altın Marin Lapis Taşlı Bileklik

16.484 TL

%20 İndirimli Fiyatı

13.187 TL

İNTERNETE ÖZEL

Pırlanta Ay Taşı Kolye

8.242 TL

%30 İndirimli Fiyatı

5.769 TL

Sepette %15 İndirim

4.904 TL

22 Ayar Altın Akik Taşlı Tuğralı Kolye

66.507 TL

İNTERNETE ÖZEL

Pırlanta Aquamarine Kolye

8.865 TL

%30 İndirimli Fiyatı

6.205 TL

Sepette %15 İndirim

5.274 TL

İNTERNETE ÖZEL

Pırlanta Pembe Kuvars Kolye

8.865 TL

%30 İndirimli Fiyatı

6.205 TL

Sepette %15 İndirim

5.274 TL

Malahit Taşlı Altın Yüzük

5.253 TL

%20 İndirimli Fiyatı

4.202 TL

Lapis Taşlı Altın Marin Sallantılı Küpe

17.538 TL

%20 İndirimli Fiyatı

14.031 TL

Altın Marin Lapis Taşlı Çapa Kolye

9.642 TL

İNTERNETE ÖZEL

Kedi Gözü Taşlı Altın Kar Tanesi Kolye

10.748 TL

%20 İndirimli Fiyatı

8.598 TL

Sepette %15 İndirim

7.308 TL

Altın Marin Lapis Taşlı Kolye

22.653 TL

%20 İndirimli Fiyatı

18.122 TL

Lapis Taşlı Altın Marin Kalp Kolye

12.752 TL

%20 İndirimli Fiyatı

10.202 TL

Lapis Taşlı Altın Marin Halka Küpe

24.674 TL

%20 İndirimli Fiyatı

19.740 TL

Pırlanta Beyaz Topaz Küpe

49.838 TL

%40 İndirimli Fiyatı

29.903 TL

Malahit Taşlı Altın Küpe

5.356 TL

%20 İndirimli Fiyatı

4.285 TL

Agat Taşlı Altın Küpe

4.717 TL

%20 İndirimli Fiyatı

3.774 TL

Pırlanta Ametist Kolye

16.566 TL

%45 İndirimli Fiyatı

9.112 TL

Pırlanta Pembe Topaz Küpe

41.277 TL

%40 İndirimli Fiyatı

24.766 TL

Pırlanta Turmalin Taşlı Yüzük

29.559 TL

Pırlanta Ametist Kolye

23.825 TL

%45 İndirimli Fiyatı

13.104 TL

Pırlanta Beyaz Topaz Kolye

26.318 TL

%40 İndirimli Fiyatı

15.791 TL

Pırlanta Turmalin Taşlı Yüzük

32.994 TL

Pırlanta Ametist Kolye

21.470 TL

%45 İndirimli Fiyatı

11.808 TL

Pırlanta Ametist Kolye

18.977 TL

%45 İndirimli Fiyatı

10.437 TL

Pırlanta Beyaz Topaz Kolye

16.566 TL

%30 İndirimli Fiyatı

11.596 TL

Pırlanta Ametist Kolye

19.115 TL

%45 İndirimli Fiyatı

10.513 TL

Agat Taşlı Altın Küpe

5.391 TL

%20 İndirimli Fiyatı

4.313 TL

Pırlanta Ametist Kolye

46.818 TL

%40 İndirimli Fiyatı

28.091 TL

Pırlanta Ametist Küpe

71.751 TL

%30 İndirimli Fiyatı

50.226 TL

Pırlanta Ametist Yüzük

31.858 TL

%45 İndirimli Fiyatı

17.522 TL

Pırlanta Beyaz Topaz Küpe

46.818 TL

%40 İndirimli Fiyatı

28.091 TL

Pırlantalı Pembe Topaz Yüzük

54.021 TL

%40 İndirimli Fiyatı

32.412 TL

Göz Alıcı Doğal Taşlı Takılar ve Şık Modeller Altınbaş Farkıyla Sizlerle!

dogal tasli takilar

Doğal taşlar eski çağlardan beri insanların şifa bulmasına destek verebilme amacıyla tercih edilir. Altınbaş’ın değerli doğal taş takıları ise moda dünyasına yön verebilecek etkiye sahiptir. Özel günlerde ve günlük hayatınızda kullanabilmeniz için birçok farklı doğal taş takı üreten Altınbaş, ince işçilikle tasarlanan ürünleri sizlere sunar. Doğallığın herkes tarafından erişilebilir olmasına yardımcı olan Altınbaş takı tasarımlarıyla dikkat çeker.

Erkekler ve kadınlar için farklı takılar dizayn eden Altınbaş tasarımları arasında kolyeler, yüzükler, tespihler ve küpeler gibi birçok farklı takı bulabilirsiniz. Sizler de doğal taşların görünümünden hoşlanıyorsanız doğal taş kolye veya doğal yüzük gibi alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Doğal taş takı modelleri içerisinde ifade ettikleri anlamlara göre değişkenlik gösterebilecek seçeneklere denk gelebilirsiniz.

Her yaştan kullanıcıya hitap edebilecek özelliklere sahip olan Altınbaş doğal taş takı seçenekleri arasında taşların doğal hali ile kaldığı ve işlenerek kullanıldığı seçenekler vardır. Doğal görünümden hoşlanan kişilere hitap eden ve manevi değeriyle dikkat çeken takılar günün her anında kullanabilmeniz için özel olarak tasarlanır ve sizlere sunulur. Dikdörtgen, kare ve oval gibi farklı kesimlere sahip takılar arasından dilediğinizi tercih edebilmeniz mümkündür.

Bütün bir taş veya parça taşlardan oluşan farklı tasarımlar arasından zevkinize uygun olanları seçebilirsiniz. Kolye uçlarının ve zincirlerin boyutları modellere göre farklılık gösterebilir. Üretim materyallerine göre görünümleri değişebilen takılar geniş bir ürün skalasında kendisine yer bulur. Dayanıklılığı ile dikkat çeken doğal taş küpe ve doğal taş kolye modelleri uzun süre boyunca rahat bir şekilde kullanabileceğiniz biçimde tasarlanır. Doğal taşlar kendi özel enerjisi bulunan ve enerjileri çeken yapıya sahip olduklarından dolayı dikkat çekerler.

Her bir doğal taşın kendisine özel anlamı olduğundan dolayı kendi yapınıza uygun olan taşları seçebilirsiniz. Doğanın insanlığa en önemli armağanı olan doğal taşlar antik çağlardan beri insan hayatında yer alır. Takı olarak kullanılmaları hem görsel açıdan şıklık elde edilmesini sağlar hem de faydalarıyla öne çıkar. Kadın ve erkek kullanıcıların yararlanabilecekleri takılar Altınbaş tarafından en güncel şekilde oluşturulur. Yeni nesil moda trendleri takip edilerek modern bir duruş elde edebilmenizi sağlayan takılar vardır. Aynı zamanda klasik duruşun korunduğu ve modern duruşu harmanlandığı tasarımlar da beğeninize sunulur.

Özel işçiliği ile dikkatleri üzerine çeken doğal taş kolye ucu ve doğal taş kolye modelleri sizler için dizayn edilir. Altınbaş kalitesi ile sahip olabileceğiniz bu özel takılar spor, klasik ve alternatif giyim stillerine en iyi şekilde eşlik eder. Doğal taş küpe modelleri söz konusu olduğunda da aynı özgün kombinleri oluşturabilmeniz mümkündür. Doğal taş kolye anlamları ile öne çıkar. Tıpkı diğer doğal taşlı tasarımlarda olduğu gibi kolye modellerinde de manevi değer ön planda tutulur. Doğal taş kolye tasarımları büyük bir titizlikle değerlendirilir.

En Zarif Tasarıma Sahip Doğal Taş Kolye Modelleri Altınbaş’ta!

En zarif tasarımlı doğal taşlı kolye modellerini arıyorsanız sizler de Altınbaş koleksiyonlarında yer alan seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Üzerinde farklı doğal taşların yer aldığı kolyeleri favori kıyafetleriniz ve aksesuarlarınız ile kullanabilirsiniz. Kolye tasarımlarına yeni bir soluk getiren Altınbaş güvencesi ile sahip olabileceğiniz doğal taşlı seçenekler arasından yaşam tarzınıza uyum sağlayabilecek olanları seçebilirsiniz.

Altınbaş imzası taşıyan ve üzerinde ay taşının yer aldığı kolye modeli her yaştan kullanıcının stiline uyum sağlar. Romalıların etkili bir şekilde kullandığı ay taşı, Altınbaş’ın yeni nesil tasarım dokunuşlarıyla sizlerle kolye formunda bir araya gelir. Göz alıcı tasarıma sahip olan ay taşlı kolye modeli ışıltılı duruşu ile görenleri büyüler. Kadınların kendilerine özel stillerini tamamlayabilmelerine imkan sağlayan kolye modeli negatif düşüncelerden uzaklaşabilmeniz için destekleyicidir.

Duygusal dengenizi ve pozitif ruh halinizi estetik bir şekilde keşfedebilmenize yardımcı olan ay taşı kolye modeli aynı zamanda çiftlerin arasındaki sevgi bağlarının güçlenmesine yardımcı olur. Ay taşı koleksiyonlarındaki kolye modelleri ile sizler de tarzınızı en pozitif şekilde dışarıya yansıtabilirsiniz. Böylelikle kendinizi günün her anında özel ve şık hissedebilirsiniz.

Doğal taşlı kolyeler arasında hissetmek istediğiniz duygularınıza hitap edebilecek birçok farklı alternatif bulabilirsiniz. Mücevher koleksiyonlarınıza yeni bir anlam getirebilecek doğal taşlı kolye modellerine Altınbaş güvencesi ile erişebilirsiniz. Böylelikle değerli ve özel bir mücevhere sahip olabilmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Zarif ve aynı zamanda özgün tasarımlı mücevherler arıyorsanız doğal taşlı kolye modellerine göz atabilirsiniz. Manevi değeri olan takılardan hoşlananlar için ideal bir seçenek olan doğal taşlı kolyeler ile ışıltılı bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Göz Alıcı Doğal Taş Yüzük Modelleri

Doğal taşlardan üretilen takılar yaydıkları pozitif enerjiden ve estetik görünümlerinden dolayı tercih edilirler. Göz alıcı yapıya sahip olan doğal taşlı yüzük modelleri ise en sık tercih edilenler arasında yer alır. Günlük yaşantınızdaki her anınıza eşlik edebilecek Altınbaş imzası taşıyan ametist pırlanta yüzük gibi modellerin yanı sıra kuvars, mercan ve daha pek çok farklı doğal taş ile dizayn edilen ürünlere göz atabilirsiniz.

Doğal taşların pırlanta ve altın ile kombinlendiği tasarımlar sayesinde şık ve özel ürünlere sahip olabilmenin ayrıcalığını hissedebilirsiniz. Doğal taşlı motiflerin üzerinde yer aldığı yüzük modelleri Altınbaş’ın en beğenilen tasarımları arasındadır. Çeşitli motifler ile süslenen yüzükler özgün tasarım dokunuşları ile şekil alır ve sizlere sunulur. Sizler de bu özel yüzük çeşitleri sayesinde tarzınızı en iyi biçimde tamamlayabilirsiniz. Böylelikle anlamlı kombinler oluşturabilmenin pratikliğinden de yararlanmış olursunuz.

Günlük tarzınıza uyum sağlayabilecek olan yüzükler arasında zarif ve dikkat çekici tasarımlar görebilirsiniz. Altınbaş’ın büyüleyici dünyasında sizleri bekleyen yüzük modelleri ile girdiğiniz her ortamda tüm bakışların stilinize çevrilmesini sağlayabilirsiniz. Anlamlı, manevi olarak değerli ve zarif olan yüzükleri isterseniz diğer doğal taşlı seçeneklerde olduğu gibi sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Doğal Taş Tespih Modelleri ve Fiyatları

Zultanit taşlı ve diğer doğal taşların üzerinde bulunduğu tespih modellerine Altınbaş güvencesi ile sahip olabilirsiniz. Her biri farklı anlamlar taşıyan özel taşlar ile dizayn edilen tespihler stilinize modern bir duruş kazandırabilmenizi destekler. Göz alıcı ışıltısıyla sizlere sunulan ve giyim tarzınıza uyum sağlayabilecek olan doğal taşlı tespihler kendi içerisinde farklı fiyat seçeneklerine ayrılır. Doğal taş tespih fiyatları belirlenirken ürün tasarımındaki ayrıntılar ve üretim materyalleri göz önünde bulundurulur.

Altınbaş’ta hemen her bütçeye uyum sağlayabilecek fiyatlar vardır. Erkeklerin büyük bir tutku ile yaklaştığı bu özel aksesuarların doğal taşlar ile eşsiz birlikteliğini elde ederek takı koleksiyonunuzu canlandırabilirsiniz. Aksesuar olarak değerlendirebileceğiniz özel tespihler sıra dışı tasarımları ile dikkat çeker. Göz alıcı püskül bölümleri ve doğal taşlar ile dizayn edilen tespihler zarif duruşlarıyla erkeklerin beğenisine sunulur. Günün her anında kullanabileceğiniz doğal taşlı tespihleri isterseniz sevdiklerinize özel anlarda hediye olarak sunabilirsiniz. Trendlerle uyumlu olan tespihler erkeklerin giyim stillerinde büyük bir öneme sahiptir.

 

 

1. Doğal Taş Nedir?

Doğal taşlar milyonlarca yıl öncesinde toprağın alt kısmında basınç ve ısının etkisiyle meydana gelmiştir. Tarihte bilinen en eski yapı malzemeleri arasında doğal taşlar yer alır. İşlenmemiş toprak altında oldukları haliyle kalan taşlardır. Doğal taşlar enerjilerini kaybetmediklerinden dolayı bir nevi ölümsüz olarak nitelendirilir. Eski zamanlardan günümüze kadar farklı medeniyet taşların enerjilerinin şifa kaynağı olduğunu düşünmüştür.

2. Doğal Taş Kolye Nasıl Temizlenir?

Doğal taşların deniz suyu veya tuzlu su içerisinde bekletilerek temizlenmesi tavsiye edilir. Fakat bir kolye olarak doğal taş taşıyorsanız mücevher temizliği olarak yaklaşmanız önemlidir. Ürünlerin zamanlı bir şekilde temizlenmeleri uzun kullanım ömürlerini koruyabilmeleri açısından bir hayli önemlidir. Aksi takdirde satın aldığınız doğal taşlı kolyelerde problemler meydana gelebilir.

3. Doğal Taş Kolye Kararma Yapar mı?

Doğal taşlı olan takıların taş kısımlarında kararmalar oluşması normal bir durumdur. Doğada karşılaşmadıkları ter, nem ve ışık ile beraber oksijen bunun sebebi olur. Doğal taşlı takıların doğru bakımı yapıldığı zaman ve periyodik bakımları aksatılmadığı zaman kararmaların önüne geçilebilmesi mümkündür. Altınbaş kalitesi ile sizlere sunulan kolyeleri doğru biçimde kullandığınız ve kullanım talimatlarını göz önünde bulundurmanız kararma probleminden etkilenme riskinizi düşürmeye yardımcı olur.

4. Doğal Taşların Faydaları Nelerdir?

Doğal taşlar faydaları ile öne çıkan taşlar arasında yer alır. Huzur ve sakinliğin sağlanabilmesine destek veren doğal taşlar affediciliğin artırılmasına yardımcı olur. Fiziksel ve ruhsal olarak iyileştirici özellikleri olduğuna inanılan özel doğal taşlar bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olurken aynı zamanda zihin açıklığını destekler.