ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Facebook SignIn
Google SignIn
Filtreler
Toplam 12 ürün var.

Altın Kıkırdak Küpe

2.872 TL

%20 İndirimli Fiyatı

2.298 TL

Altın Kıkırdak Küpe

4.474 TL

%20 İndirimli Fiyatı

3.579 TL

Altın Kıkırdak Küpe

2.820 TL

%20 İndirimli Fiyatı

2.256 TL

Altın Kıkırdak Küpe

2.541 TL

%20 İndirimli Fiyatı

2.033 TL

Altın Kıkırdak Küpe

2.785 TL

%20 İndirimli Fiyatı

2.228 TL

Altın Kıkırdak Küpe

4.021 TL

Altın Kıkırdak Küpe

3.760 TL

%20 İndirimli Fiyatı

3.008 TL

Altın Kıkırdak Küpe

3.029 TL

Altın Kıkırdak Küpe

2.629 TL

Altın Kıkırdak Küpe

3.064 TL

Altın Kıkırdak Küpe

4.039 TL

Altın Kıkırdak Küpe

2.228 TL

Kıkırdak Küpe Modelleri Altınbaş Farkıyla Sizlerle!

En güzel aksesuarlar arasındaki küpeler, kulak memesi delindikten sonra kullanılır. Son yıllarda kıkırdak küpeleri de öne çıkmıştır. Her kullanıcının severek kullanabileceği bu küpeler arasında değerli madenler işlenerek elde edilen bir çok seçenek bulabilirsiniz. Zengin model seçeneğine sahip olan kıkırdak küpeleri doğru kullanım ve bakım ile uzun süre boyunca ilk günkü gibi kullanılabilir yapıya sahiptir.
 
Göz kamaştırıcı bir şekilde tasarlanan kıkırdak küpeleri, kulak kıkırdak bölgesine sıkıştırılarak takılabilir. Tekli olarak üretilen modelleri isterseniz ikili olarak da satın alarak kullanabilirsiniz. Alternatif küpe seçenekleri arasında yer alan kıkırdak küpeleri, dikkat çekici aksesuarlardandır.
 
Kıkırdak küpeleri arasında birçok farklı model bulabilmeniz mümkündür. Her tarza uyum sağlayabilen kıkırdak küpelerinin bir ucu kulak memesine diğer kısmı ise kulak kıkırdağına takılabilir. Böylelikle pratik ve şık bir kullanım imkanı elde edilir. Ürün boyutları arasında büyük, küçük ve uzun ya da kısa gibi birçok farklı seçenek bulabilirsiniz. Tarzını ortaya çıkarabilmek isteyen kullanıcıların favorileri arasındaki kıkırdak küpeler, kulağı deldirmeden kullanabilmek için de uygun olabilecek şekilde tasarlanıyor. Sizler de tarzınıza uygun seçenekleri inceleyerek stilinize büyük bir canlılık kazandırabilirsiniz. Kadınlar için zengin bir ürün yelpazesi sunan Altınbaş, tarzınızı ortaya çıkarabileceğiniz seçkin tasarımlarıyla stilinizi renklendirmenize yardımcı olur.
 
Özel gün ve gecelerde kullanılabilecek olan kıkırdak küpelerini isterseniz günlük hayatınızdaki kıyafetlerinizle de kullanabilirsiniz. Günün farklı saatlerinde tarzınıza eşlik edebilecek yapıya sahip olan küpeleri inceleyerek kendi tarzınıza uygun olanları belirleyebilirsiniz.
 
Altınbaş sayesinde sizler de şıklığınızı hayal ettiğiniz şekilde gerçeğe dönüştürmeye başlayabilirsiniz. Her yaştan kadın için uygun olan kıkırdak küpeleri, özgün tasarımlarıyla öne çıkanlar arasındadır. Özel anlarınızda yanınızda olan Altınbaş’ın yenilikçi ve özgün tasarım dokunuşlarıyla hayat bulan küpeler ile girdiğiniz her ortamda tüm bakışların tarzınıza çevrilmesini sağlayabilirsiniz.
 
Dış görünümünüz ile ön plana çıkmaktan hoşlanıyorsanız ve modaya uyumlu stiliniz ile tarzınıza büyük bir canlılık kazandırabilmek istiyorsanız, Altınbaş imzalı kıkırdak küpelerini tercih edebilirsiniz. Kıkırdak küpelerini isterseniz sevdikleriniz için de satın alabilirsiniz. Özel günler için en iyi hediye seçeneklerinden olan kıkırdak küpeleriyle sevdiklerinizle hoş anılar oluşturmaya başlayabilirsiniz.
 
Dış etkenlere karşı dayanıklı olan ve şık tasarımıyla tüm dikkatleri üzerine çeken kıkırdak küpeleri arasında farklı tarzlara uyum sağlayabilecek seçenekler yer alır. Gününüzün her anına eşlik edecek olan kıkırdak küpelerine sizler de Altınbaş güvencesiyle sahip olabilirsiniz.
 
Altınbaş'ın birbirinden şık harf küpe , altın hızma , küpe modelleri , piercingler gibi farklı aksesuar modelleri ve çeşitleri için Altınbaş mağazaları ile tanışabilirsiniz.