ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Filtreler
23 ürün

Altın I Harfi Kolye

3.701 TL

%20 İndirimli Fiyatı

2.961 TL

Pırlanta Nazar Boncuklu Kalp Kolye

6.287 TL

%40 İndirimli Fiyatı

3.772 TL

Altın Nazar Boncuklu Kolye

10.138 TL

%20 İndirimli Fiyatı

8.111 TL

YENİ

Altın Nazar Yıldız Kolye

11.623 TL

%20 İndirimli Fiyatı

9.299 TL

Pırlanta Nazar Kolye

8.510 TL

%40 İndirimli Fiyatı

5.106 TL

Göz Alıcı Nazar Boncuklu Kolyeler ve Şık Modeller Altınbaş Farkıyla Sizlerle!

nazar boncuklu kolyelerNazar boncuğunun en eşsiz tasarım dokunuşları ile Altınbaş tarafından yeniden canlandırıldığı nazar boncuklu kolye modeli sizleri Altınbaş güvencesi ile bekliyor. Birbirinden farklı detaylar ve el işçiliği ile tasarlanan nazar boncuklu kolyeler ile günün her anında sizler de kendinizi özel ve şık hissedebilirsiniz.

Manevi değeri büyük olan nazar boncuklu kolyeler size şans getirebilecek ve sizi negatif duygulardan kurtarabilecek özelliklere sahiptir. Altınbaş’ın en fazla tercih edilen kolye modelleri arasında bulunan nazar boncuklu kolye modelleri zamansız tasarımlar arasında yer alıyor.

Farklı giyim stillerine uyum sağlayabilecek nazar boncuklu kolye modelleri ile girdiğiniz her ortamda göz kamaştırıcı stiliniz ile ön plana çıkmayı başarabilirsiniz. Alternatif, klasik ve sportif giyim stilleri ile uyum yakalayabilecek şekilde tasarlanan nazar boncuklu kolye modelleri arasından seçiminizi yaparak sizler de stilinize renk katın.

Sizin için özel olan kişilere hediye olarak da tercih edebileceğiniz Altınbaş imzalı nazar boncuklu kolye modelleri sayesinde sevdiğiniz kişinin sizin için ne kadar değerli ve özel olduğunu ona gösterebilirsiniz. Modern tasarım çizgilerinin geleneksel tasarım çizgilerini koruyarak uygulandığı nazar boncuklu kolye modelleri gündelik ve özel kullanımlara uygundur.

Hayatınız boyunca size veya sevdiklerinize eşlik edebilecek olan nazar boncuklu kolyeler hafif bir yapıya sahiptir. Gün içerisinde rahat bir şekilde kullanılabilecek biçimde tasarlanan nazar boncuklu kolye modelleri sizleri Altınbaş’ın ayrıcalıklı dünyasında bekliyor.

Altınbaş'ın birbirinden şık sonsuzluk kolyesi , altın harf kolye , altın kar tanesi kolye , isim kolye gibi farklı aksesuar modelleri ve çeşitleri için Altınbaş mağazaları ile tanışabilirsiniz.