ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
KARAT ARALIĞI
  • 0.00 - 0.10 ct
  • 0.10 - 0.20 ct
  • 0.20 - 0.30 ct
  • 0.30 - 0.40 ct
  • 0.40 - 0.50 ct
  • 0.50 - 0.60 ct
  • 0.60 ct ve üstü
SIRALAMA
1 ürün
Pırlanta Çocuk Ördek Bileklik
Pırlanta Çocuk Ördek Bileklik
1.060 TL

%30 İndirimli Fiyatı

742 TL

En Şık Pırlanta Çocuk Bileklikleri Eşsiz Modelleri İle Altınbaş'ta!

Altınbaş pırlanta bileklik modellerini tasarlarken çocukların renkli dünyasını da unutmuyor. Birbirinden renkli ve sevimli figürler ile tasarlanan pırlanta çocuk bileklik modelleri çocuklarınıza unutulmayacak bir armağan olarak da sunabileceğiniz özel hediyelerdir. Bir ömür boyu kullanılabilecek ve nesilden nesile geçebilecek pırlanta çocuk bileklikleri Altınbaş kalitesi ile sizlerle buluşuyor.
 
En kıymet verdiğiniz varlığınız çocuklarınız için Altınbaş tarafından özel olarak tasarlanan pırlanta çocuk bileklikleri en özel anlarınızı unutulmaz kılacak. Çocukların rahat bir şekilde kullanabileceği ve günlük kullanımlar için de uygun olan pırlanta bileklik modelleri doğum günü hediyesi olarak da tercih edebileceğiniz bileklik modelleri arasında yer alıyor.
 
Özel günler için en ideal hediyeler arasında bulunan pırlanta çocuk bilekliklerini sevdiklerinize de armağan ederek sizler için ne kadar değerli olduklarını onlara hissettirebilirsiniz. Sürekli yenilenen modeller ve yenilikçi tasarım dokunuşları ile ön plana çıkan pırlanta çocuk bileklikleri, çocukların en özel anları için Altınbaş tarafından büyük bir özenle tasarlanıyor.
 
Çocukların giyim stillerine de uyum sağlayabilecek şekilde tasarlanan pırlanta çocuk bileklik modelleri arasında her yaştan çocuğun tarzına hitap edebilecek farklı pırlanta bileklik modelleri yer alıyor. Özel günlerinizin unutulmaz ve daha anlamlı geçebilmesini sağlayabilecek pırlanta çocuk bileklik modelleri, klasik tasarım biçimlerinin korunduğu ve alternatif tasarım dokunuşlarının da büyük bir ustalıkla uygulandığı pırlanta bileklik modelleri arasında yerini koruyor.