ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Facebook SignIn
Google SignIn
Filtreler
Bu özelliklerde ürün bulunmamaktadır.

Göz Alıcı Şans Bileklikleri ve Şık Modeller Altınbaş Farkıyla Sizlerle!

Altınbaş’ın en özel koleksiyonları arasında bulunan şans bileklikleri ile uğur ve şans günün her anında sizinle birlikte olacak. Zarif ve özgün bir dizayn ile hayata geçirilen şans bilekliklerini dilediğiniz her ortamda kullanabilirsiniz. Farklı kıyafetlerinize ve aksesuarlarınıza uyum sağlayabilecek şans bilekliklerini özel gün gün ve gecelerde kullanabileceğiniz gibi dilerseniz gündelik kullanımlarda da değerlendirebilirsiniz.
 
Şansı günün her anında yanınızda hissederken aynı zamanda kendinizi her zamankinden daha özel ve şık hissedebileceğiniz Altınbaş şans bileklikleri ile stilinizi canlandırabilirsiniz. Göz alıcı ve büyüleyici etkiye sahip olan şans bilekliklerini kendi stilinize katarak tüm bakışları şık ve zarif stilinize çevirebilirsiniz.
 
Şans bileklikleri aynı zamanda hayatınızda sizler için değerli olan kadınlara da hediye edebileceğiniz mücevherler arasında yer almaktadır. En romantik ve en anlamlı hediyeler arasında bulunan şans bileklikleri her yaştan kadının stiline uyum sağlayabilecek tasarım özelliklerine sahiptir. Işıltılı duruşu ile özel günlerinizi taçlandırabileceğiniz şans bilekliklerini Sevgililer Günü, Anneler Günü, evlilik yıldönümü ve doğum günü gibi pek çok farklı özel günde tercih edebilirsiniz.
 
Zarif tasarım detayları ile zenginleştirilen şans bileklikleri bileğinizde son derece şık ve asil bir duruş bırakacak. Gece ve gündelik kıyafetlerinize uyum sağlayabilecek şekilde tasarlanan şans bileklikleri ile şıklığınızı tamamlarken aynı zamanda hayal ettiğiniz stilleri gerçeğe de dönüştürebilirsiniz.