ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Facebook SignIn
Google SignIn
Filtreler
Toplam 5 ürün var.

İNTERNETE ÖZEL

Altınbaş Life Tuğralı Bileklik

5.825 TL

Sepette %15 İndirim

4.951 TL

YENİ

22 Ayar Altın Tuğralı Bileklik

27.084 TL

22 Ayar Altın Tuğralı Bileklik

37.247 TL

22 Ayar Altın Tuğralı Bileklik

43.926 TL

Altın Tuğralı Bileklik

44.005 TL

Göz Alıcı Tuğralı Bileklik Modelleri Altınbaş'ta!

Göz alıcı taşlar ile bezenmiş tuğralı bilekler, sadeliğin şıklığını da sunmakta! Tuğralı altın bileklik üzerine son derece itinalı bir şekilde yerleştirilen değerli taşlar ve yüksek işçilik kalitesi, bilekliğin ihtişamına ayrı bir zarafet katmaktadır.Farklı zevklere sahip her kesime uyum sağlaması amacı ile farklı modellerde tuğralı bileklik tasarımı yapılmıştır. Görselliğin ön planda olduğu tuğralı bileklikler 8, 14 ve 22 ayar olarak, Altınbaş kalitesi ile sizlere sunulur.

El işçiliği ile ortaya çıkarılan son derece zarif ip örgü ile bir araya gelen tuğra, sade bir şekilde sizlerin beğenisine sunulduğu gibi üzeri değerli taşlar ile bezenmiş olarak da sizlere sunulmuştur. Geçmişin izlerini otantik bir şekilde günümüze taşıyan bu model 22 ayar altın kullanılarak ortaya çıkmıştır. Birinci sınıf kalitedeki kauçuk ve Altınbaş işçiliği ile üretilen tuğralı altın bileklik modeli antibakteriyeldir. Kauçuk kısım, altın kısım yuvalarına perçinlenerek sabitlenir. Oldukça estetik ve spor bir görünüm elde edilen bu modelde sade ve üzeri taşlar ile bezenmiş şekilde beğeninize sunulur.

Altın şıklığını bütününde taşıyan tuğralı bileklik modelinde ise tamamen 22 ayar altın kullanılmıştır. Son derece şık ve bir o kadar da zarif olan bu modeller, altın ile değerli taşların bir araya geldiği eşsiz ürünlerdir.

Tuğralı Bileklik Nedir?

Osmanlı dönemini en güzel şekilde simgeleyen tuğra, padişahın imzası olarak bilinir. Her bir padişah için özel olarak hazırlanır ve kullanılır. Geçmişi en iyi şekilde sembolize etmesi nedeniyle günümüzde de sıklıkla kullanılmaktadır. Tuğralı altın bileklik ise altından el işçiliği ile üretilmiş tuğranın, kola takılan bileklik üzerine işlenmesi ile oluşturulmuş bir takıdır.

Tuğralı Altın Bileklik Bakımı Nasıl Yapılır?

Tuğralı altın bileklikler, yüksek kalite işçilik ile üretilir. Maddi değeri kadar manevi değeri de olan bu takıların bakımları da oldukça önemlidir. Evde ılık su ve yumuşak bir bez ile temizlenebilir. Detaylı bakım için tuğralı altın bilekliğinizi Altınbaş mağazalarına teslim ederek, bakım işlemi talep edebilirsiniz.

Tuğralı Bileklik Fiyatları Nelerdir?

Tuğralı bileklik fiyatları; kullanılan malzemeler, el işçiliği, altının güncel piyasa fiyatı, kullanılan değerli taşın piyasa fiyatı, kullanılan altının ağırlığı gibi pek çok etmene göre değişkenlik gösterir. Güncel fiyatları ve tuğralı bileklik modellerimizi daha yakından incelemek için siz de hemen ürünlerimize göz atın!