ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Facebook SignIn
Google SignIn
Filtreler
Toplam 2 ürün var.

22 Ayar Altın Tuğralı Bilezik

68.407 TL

22 Ayar Altın Tuğralı Bilezik

95.074 TL

Birbirinden Şık 22 Ayar Altın Tuğralı Bilezik Modelleri Altınbaş'ta!

22 ayar altin tugrali bilezikAltınbaş’ın en ince işçilik ile tasarladığı altın tuğralı bilezik modelleri, sizlere altının en ışıltılı halini sunuyor. Kadınların en beğendikleri aksesuarlar arasında yer alan bilezik modellerine farklı bir dokunuş katan Altınbaş, 22 ayar altın tuğralı bilezik modelini, tarzına düşkün kadınlar için özel olarak tasarlıyor. Özgün tasarım dokunuşları ile ön plana çıkan altın tuğralı bilezik modeli ile sizler de tarzınızı konuşturmaya başlayabilirsiniz.
 
Kadınların giyim stillerine de uyum sağlayabilmeyi başaran 22 ayar altın tuğralı bilezik modeli ile tarzınızı dışarı en ilgi çekici şekilde yansıtabilirsiniz. Alternatif bilezik modelleri arasında bulunan ve aynı zamanda klasik tasarım dokunuşlarının da korunduğu altın tuğralı bilezik modeli aynı zamanda sevdikleri için kalıcı ve anlamlı bir hediye arayanların da gözdesi oluyor.
 
Yenilikçi tasarım anlayışı ile hayata geçirilen Altınbaş tuğralı bilezik modelini, özel günlerinizde sevdiklerinize armağan ederek onları mutlu edebilirsiniz. Günün her anında kullanılabilecek özelliklere sahip olan 22 ayar altın tuğralı bilezik modeli özel gün ve gecelerde kullanılabilen ve aynı zamanda gündelik kullanımlarda da ön plana çıkartılabilen bir bilezik modelidir.
 
Modaya uyumlu bir şekilde tasarlanan ve Altınbaş güvencesi ile sizlere sunulan 22 ayar altın tuğralı bilezik modelini, kendiniz ya da sevdikleriniz için tercih ederek; uzun yıllar boyunca kullanılabilecek bir bilezik modeline sahip olabilirsiniz. Stiline düşkün kadınların tercih ettiği altın tuğralı bilezik modeli, Altınbaş dünyasında sizleri bekliyor.