ÜCRETSİZ TESLİM VE İADE

ÜYEMİZ İSENİZ
ÜYE DEĞİLSENİZ

Hızlıca üye olabilir ve size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL ! VEYA
Filtreler
6 ürün

YENİ

İNTERNETE ÖZEL

Altın Kalp Bileklik

3.941 TL

%20 İndirimli Fiyatı

3.153 TL

Sepette %15 İndirim

2.680 TL

YENİ

İNTERNETE ÖZEL

Altın Bileklik

4.506 TL

%20 İndirimli Fiyatı

3.605 TL

Sepette %15 İndirim

3.064 TL

İNTERNETE ÖZEL

Altın Cennet Annelerin Ayakları Altındadır Bileklik

3.414 TL

%25 İndirimli Fiyatı

2.390 TL

Sepette %15 İndirim

2.032 TL

YENİ

İNTERNETE ÖZEL

Altın Sonsuzluk Bileklik

3.891 TL

%20 İndirimli Fiyatı

3.113 TL

Sepette %15 İndirim

2.646 TL

İNTERNETE ÖZEL

Altınbaş Life Selçuklu Yıldızı Bileklik

3.075 TL

%25 İndirimli Fiyatı

2.304 TL

Sepette %15 İndirim

1.958 TL

İNTERNETE ÖZEL

Altınbaş Life Kar Tanesi Bileklik

3.326 TL

%25 İndirimli Fiyatı

2.493 TL

Sepette %15 İndirim

2.119 TL

Türkçe karşılığı "siber pazartesi" olan Cyber Monday, tüm dünyada 2005 yılından beri popüler olan alışveriş sezonlarından biridir. Online alışveriş ortamında organize edilen cyber monday indirimleri ile bu süreç bir şölene dönüşmüştür. Firmaların piyasada satışa sunduğu sınırlı sayıda ürün, cyber monday kampanyaları ile kullanıcı ile buluşur. 
 
Arama motoru aramalarında, cyber monday ne demek sorusunun sıklıkla aratıldığı göze çarpar. Yapılan araştırmalar neticesinde insanların cyber monday indirimlerinden gün be gün haberdar olduğu görülür. Günümüzde birçok firma tarafından cyber monday indirim dönemine uygun olarak kampanyalar düzenlenir. Bu indirim döneminde yapılan cazip kampanyalardan istifade etmek isteyen kullanıcılar tarafından yoğun olarak alışverişler yapılır. Kullanıcılar bu kampanyalar ile birçok ürünü bütçe dostu fiyatlarla satın alabilirler.

Cyber Monday (Siber Pazartesi) Nedir?

Cyber monday nedir? Birçok kişinin aklına gelen sorulardan biridir. İlk olarak ABD merkezli başlayan bu indirim dönemi, Şükran Günü'nden sonraki ilk pazartesi günüdür. Bu dönem, pazarlamacılar tarafından, insanları alışverişe teşvik için organize edilmiştir. İnsanların özellikle Şükran Günü'nden sonraki dönemde alışveriş yaptıkları düşünülerek söz konusu gün, özel bir alışveriş dönemi halini almıştır.
 
Teknoloji ve diğer markalar tarafından siber pazartesiye uygun olarak birçok kampanya düzenlenir. Tüm dünyada teknoloji tutkunu birçok kullanıcı, teknoloji alışverişi için bu dönemi bekler ve ürünleri çok daha cazip fiyata satın alabilirler. E-ticaret platformlarında siber pazartesi indirimleri kapsamında makul fiyatlardan istifade edebileceğiniz birçok marka bulabilirsiniz.
 
Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de cyber pazartesi kapsamına dâhil olan birçok firma vardır. Her ne kadar siber pazartesi nedir sorusuna cevap bulmaya çalışan birçok kullanıcı olsa da bu indirimleri bekleyenlerin sayısı da az değildir. Kullanıcılar, bu dönemde yapılan indirimleri alışveriş için bir fırsat olarak görürler. Bu sayede uzun zamandır indirime girmesi beklenen ürünler makul fiyatlarla satın alınabilir.

Cyber Monday 2022 Ne Zaman?

Siber pazartesi ne zaman sorusu, bu alışveriş terimini ilk kez duyanların merak ettiği hususlardan biridir. Amerika Birleşik Devletleri'nde Şükran Günü, toplum tarafından ayrı bir öneme sahiptir. Söz konusu özel gün, her yıl Kasım ayında kutlanır. Kasım ayının sonundaki ilk pazartesi günü de cyber monday günüdür. Siber pazartesi 2022, 28 Kasım gününe denk gelir. İnsanların alışveriş alışkanlıklarının bu dönemde olduğu düşünülür. Bu nedenle e-ticaret siteleri tarafından bu özel güne ayrıca önem verilir. Gün geçtikçe tüketiciler tarafından da bu alışveriş çılgınlığı daha da benimsenir.
 
Cyber Monday döneminde dünya genelinde olduğu gibi Türkiye'de de çok cazip indirimler düzenlenir. E-ticaret hacminin günden güne artası ile birlikte, cyber monday Türkiye kapsamında düzenlenen kampanyaların da bir hayli fazla olduğu görülür.
 
Cyber monday indirimi, her geçen gün insanların önemsediği ve merakla beklediği bir süreç halini alır. Alışveriş sitelerinin, bu kampanya dönemine yönelik özel programlarının olduğu bilinir. Yapılan yoğun çalışma ve kampanyalar sayesinde web sitelerinin işlem hacmi de artar. Yapılan kampanyalar firmalar için bir nevi etkili bir reklam faaliyetidir. 
 
Cyber monday kampanya ve indirimlerinden tüm müşterilerin eşit şekilde yararlanması amaçlanır. Tüm e-ticaret sitelerinin çalışmaları da bu kapsamda yürütülür. Yapılan kampanyalar sayesinde, uzun süredir sahip olunmak istenen ürünler, cüzi fiyatlarla satın alınabilir.

Cyber Monday ve Black Friday Arasındaki Farklar Nelerdir?

Black friday, cyber monday kavramına nazaran daha eskiye dayanan bir kampanya sürecidir. Şükran Günü'nden sonraki ilk cuma günü, black friday olarak adlandırılır. İlk olarak 1950'li yıllarda ortaya çıkan black friday, Noel alışveriş sezonunun başlangıcı olarak kabul edilir. Daha çok ürün satmak isteyen markalar, bu dönemde yapılan kampanyalarla satış rakamlarını artırmaya çalışırlar. Bu özel indirim günü, Noel alışverişinin habercisi kabul edilen black friday adıyla anılmıştır.  
 
Cyber monday ise cyber friday gününe nazaran daha yeni bir kavramdır. 2005 yılından günümüze, firmaların özel kampanyalarla müşterilerinin ilgisini çekmeye çalıştığı cyber monday de bir alışveriş sürecidir. Temel anlamda black friday ve cyber monday günleri alışveriş kampanyalarını ifade eden terimlerdir. Black friday kampanyaları her ne kadar daha çok bilinse de cyber monday kampanyalarının önümüzdeki süreçte daha da popüler hale geleceği düşünülür.

Cyber Monday Türkiye'de Ne Zamandır Kutlanıyor?

Cyber monday ne zaman sorusunu araştıran kullanıcıların merak konularından biri de Türkiye'de bu kampanyaların olup olmadığıdır. Türkiye'de cyber monday, bu güne özel kampanyaların başladığı 2005 yılından beri uygulanır. Gün geçtikçe ülkemizde popülerliği arta bu özel günün, gelecekte daha da rağbet göreceği düşünülür. Yapılan bu değerlendirme, kampanyaya dahil olan firma sayısını da her geçen gün artırır.
 
İnsanların alışveriş alışkanlıklarını bambaşka bir boyuta taşıyan cyber monday, firmaların alışveriş rakamlarını önemli oranda etkiler. Bu kapsamda yapılmış birçok araştırma da vardır. Yapılan araştırmalar incelendiğinde, Türkiye'de yapılan alışverişlerin cyber monday döneminde % 235 oranında arttığı görülür. İnternet alışverişi yapan kullanıcıların bu dönemde iki kattan daha fazla alışveriş yaptıkları dikkat çeker. Dünya ortalamasına bakıldığında ise bu oranın % 148 olduğu görülür. Bu da doğal olarak Türkiye'nin, cyber monday kampanyalarını en çok önemseyen ülkeler arasında olduğunu gösterir. Alışveriş oranlarındaki bu artış firmaların ilgisini çekerek kampanyalarını güçlendirmenin yollarını ararlar.

Altınbaş'ın Cyber Monday 2022 İndirim ve Fırsatlarını Kaçırmayın!

Tüm markalar, 29 Kasım'a denk gelen cyber monday kampanyalarını dikkate alarak özel bir indirim süreci başlatırlar. Yapılan indirim ve kampanyalar, markanın daha fazla kullanıcı tarafından keşfedilmesini sağlar. Altınbaş'ın cyber monday 2022 kampanyalarını incelediğinizde çok özel indirimlerin sizi beklediğini görebilirsiniz. Kampanyalar sayesinde birbirinden özel altın ve pırlanta tasarımlarına sahip olabilir ya da bunları sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 
Altınbaş, ürün kategorisinde yer alan parçaları, bu döneme özel bir kampanya ile kullanıcılara ulaştırmaya çalışır. Altınbaş farkı ile sahip olabileceğiniz birbirinden zarif tasarımlar ile bulunduğunuz ortamlarda kaliteyi ve şık duruşu yaşayarak hissedebilirsiniz. Çok özel fırsatlardan yararlanmak için Altınbaş web sitesindeki ürünleri inceleyebilir ve pratik şekilde satın alabilirsiniz.
 
Cyber monday kapsamında değerlendirmek isteyeceğiniz ürünlerden birisi pırlanta baget yüzük olabilir. Parmağınızda şık bir duruş sergileyecek bu yüzükler ile hayalini kurduğunuz ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bunun yanında kampanya kapsamında tercihinizi zarif bir pırlanta baget kolyeden yana da değerlendirebilirsiniz. Gerdan kısmı açık olan kıyafetlerinizle harika bir kombin oluşturacak kolyeler ile katıldığınız ortamlarda dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.
 
Cyber monday kampanyalarında çok daha sade ve şık ürünlere yönlenmeyi de düşünebilirsiniz. Bu kapsamda tercih edeceğiniz bir altın yaprak ya da yonca kolye ile kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. Altının doğal ışıltısını yakinen göreceğiniz ürünleri, şık bir altın bileklik ile daha da zenginleştirebilirsiniz. Ürün koleksiyonunda sade tasarımlardan gösterişli ve taşlı ürünlere kadar birçok bileklik çeşidini bulabilirsiniz. Sahip olduğunuz kolye ve bileklik modelleri günlük yaşantınızda kullanabileceğiniz gibi özel gün ve davetlerde kullanmak için de tercih edebilirsiniz.
 
Altınbaş'ın özgün tasarımlarına sahip olmak için siz de cyber monday indirimlerini değerlendirebilirsiniz. Bu özel günde yapılan kampanyaları dikkate alarak koleksiyonda bulunan zarif tasarımlara bütçe dostu fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Yapılan indirim ve kampanyalarla Altınbaş her zaman yanınızda!

Cyber Monday (Siber Pazartesi) Nedir?

Cyber monday nedir? Birçok kişinin aklına gelen sorulardan biridir. İlk olarak ABD merkezli başlayan bu indirim dönemi, Şükran Günü'nden sonraki ilk pazartesi günüdür. Bu dönem, pazarlamacılar tarafından, insanları alışverişe teşvik için organize edilmiştir. İnsanların özellikle Şükran Günü'nden sonraki dönemde alışveriş yaptıkları düşünülerek söz konusu gün, özel bir alışveriş dönemi halini almıştır. Teknoloji ve diğer markalar tarafından siber pazartesiye uygun olarak birçok kampanya düzenlenir. Tüm dünyada teknoloji tutkunu birçok kullanıcı, teknoloji alışverişi için bu dönemi bekler ve ürünleri çok daha cazip fiyata satın alabilirler. E-ticaret platformlarında siber pazartesi indirimleri kapsamında makul fiyatlardan istifade edebileceğiniz birçok marka bulabilirsiniz. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de cyber pazartesi kapsamına dâhil olan birçok firma vardır. Her ne kadar siber pazartesi nedir sorusuna cevap bulmaya çalışan birçok kullanıcı olsa da bu indirimleri bekleyenlerin sayısı da az değildir. Kullanıcılar, bu dönemde yapılan indirimleri alışveriş için bir fırsat olarak görürler. Bu sayede uzun zamandır indirime girmesi beklenen ürünler makul fiyatlarla satın alınabilir.

Cyber Monday 2021 Ne Zaman?

Siber pazartesi ne zaman sorusu, bu alışveriş terimini ilk kez duyanların merak ettiği hususlardan biridir. Amerika Birleşik Devletleri'nde Şükran Günü, toplum tarafından ayrı bir öneme sahiptir. Söz konusu özel gün, her yıl Kasım ayında kutlanır. Kasım ayının sonundaki ilk pazartesi günü de cyber monday günüdür. Siber pazartesi 2021, 29 Kasım gününe denk gelir. İnsanların alışveriş alışkanlıklarının bu dönemde olduğu düşünülür. Bu nedenle e-ticaret siteleri tarafından bu özel güne ayrıca önem verilir. Gün geçtikçe tüketiciler tarafından da bu alışveriş çılgınlığı daha da benimsenir. Cyber Monday döneminde dünya genelinde olduğu gibi Türkiye'de de çok cazip indirimler düzenlenir. E-ticaret hacminin günden güne artası ile birlikte, cyber monday Türkiye kapsamında düzenlenen kampanyaların da bir hayli fazla olduğu görülür. Cyber monday indirimi, her geçen gün insanların önemsediği ve merakla beklediği bir süreç halini alır. Alışveriş sitelerinin, bu kampanya dönemine yönelik özel programlarının olduğu bilinir. Yapılan yoğun çalışma ve kampanyalar sayesinde web sitelerinin işlem hacmi de artar. Yapılan kampanyalar firmalar için bir nevi etkili bir reklam faaliyetidir. Cyber monday kampanya ve indirimlerinden tüm müşterilerin eşit şekilde yararlanması amaçlanır. Tüm e-ticaret sitelerinin çalışmaları da bu kapsamda yürütülür. Yapılan kampanyalar sayesinde, uzun süredir sahip olunmak istenen ürünler, cüzi fiyatlarla satın alınabilir.

Cyber Monday ve Black Friday Arasındaki Farklar Nelerdir?

Black friday, cyber monday kavramına nazaran daha eskiye dayanan bir kampanya sürecidir. Şükran Günü'nden sonraki ilk cuma günü, black friday olarak adlandırılır. İlk olarak 1950'li yıllarda ortaya çıkan black friday, Noel alışveriş sezonunun başlangıcı olarak kabul edilir. Daha çok ürün satmak isteyen markalar, bu dönemde yapılan kampanyalarla satış rakamlarını artırmaya çalışırlar. Bu özel indirim günü, Noel alışverişinin habercisi kabul edilen black friday adıyla anılmıştır. Cyber monday ise cyber friday gününe nazaran daha yeni bir kavramdır. 2005 yılından günümüze, firmaların özel kampanyalarla müşterilerinin ilgisini çekmeye çalıştığı cyber monday de bir alışveriş sürecidir. Temel anlamda black friday ve cyber monday günleri alışveriş kampanyalarını ifade eden terimlerdir. Black friday kampanyaları her ne kadar daha çok bilinse de cyber monday kampanyalarının önümüzdeki süreçte daha da popüler hale geleceği düşünülür.

Cyber Monday Türkiye'de Ne Zamandır Kutlanıyor?

Cyber monday ne zaman sorusunu araştıran kullanıcıların merak konularından biri de Türkiye'de bu kampanyaların olup olmadığıdır. Türkiye'de cyber monday, bu güne özel kampanyaların başladığı 2005 yılından beri uygulanır. Gün geçtikçe ülkemizde popülerliği arta bu özel günün, gelecekte daha da rağbet göreceği düşünülür. Yapılan bu değerlendirme, kampanyaya dahil olan firma sayısını da her geçen gün artırır. İnsanların alışveriş alışkanlıklarını bambaşka bir boyuta taşıyan cyber monday, firmaların alışveriş rakamlarını önemli oranda etkiler. Bu kapsamda yapılmış birçok araştırma da vardır. Yapılan araştırmalar incelendiğinde, Türkiye'de yapılan alışverişlerin cyber monday döneminde % 235 oranında arttığı görülür. İnternet alışverişi yapan kullanıcıların bu dönemde iki kattan daha fazla alışveriş yaptıkları dikkat çeker. Dünya ortalamasına bakıldığında ise bu oranın % 148 olduğu görülür. Bu da doğal olarak Türkiye'nin, cyber monday kampanyalarını en çok önemseyen ülkeler arasında olduğunu gösterir. Alışveriş oranlarındaki bu artış firmaların ilgisini çekerek kampanyalarını güçlendirmenin yollarını ararlar.